Skocz do zawartości
sync

PROBLEM PROSZĘ O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj mi wyskoczyła aktualizacja Windows 11 i gdy zaczęła się aktualizować po następnym uruchomieniu komputera obraz cały czas migocze a ja nic nie mogę zrobić. Działa tylko wejście w menadżer zadań.

Nie mam żadnej kopii ani dysku naprawczego pierwszy raz mi się to stało.

Proszę o pomoc co można zrobić może jakąś usługę wyłączyć włączyć. Nie mogę wejść też w tryb awaryjny

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Migotanie obrazu w Windows 11 jest zwykle spowodowane przez problem ze sterownikami wyświetlania lub niezgodną aplikacją. Aby ustalić, czy sterownik ekranu lub aplikacja powoduje problem, sprawdź, czy Menedżer zadań migocze. Następnie, na podstawie tych informacji, musisz zaktualizować, wycofać lub odinstalować sterownik ekranu albo zaktualizować lub odinstalować aplikację.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz tą apkę i uruchom.

Powinna wyskoczyć informacja, że zaleca się uruchomić komputer w trybie awaryjnym i tę opcję wybierz.

Komputer powinien sam się zrestartować i uruchomić w trybie awaryjnym.

Napisz, czy taka opcja działa, wtedy poleci się dalej.

https://www.guru3d.com/index.php?ct=files&action=download&

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...