Skocz do zawartości
zephyr_57

Czysty android, min. 8GB RAM, dobry GPS, 1500 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam telefonu do ok. 1500 PLN, podstawowe założenia

- korzystam z wymagających aplikacji, głównie opartych o pozycjonowanie, nie potrzebuję żadnej aplikacji preinstalowanej przez producenta (np. gestów, faceid, apek do synchronizacji); jeszcze niektórzy użwają pojęcia 'czysty android' i na tym właśnie mi zależy,

- dobry odbiornik GPS/GNSS,

- 8GB RAM i dobry snapdragon (?),

- chciałoby się ekran bliżej 6" niż 7", jednak to zapewne niemożliwe,

- do kupienia jako nówka w polskim sklepie

Rezygnuję z marki xiaomi - mam teraz podstawowy model, który od nowości nie radzi sobie sam pod sobą (MIUI).

Będę wdzięczny za propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radiergummi napisał:

Dobry GPS mają obecnie Mediateki.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za odpowiedź :) gdzieś pobrzmiewają dawne lata, kiedy snapdragon oznaczał lepsze osiągi z zasady...

Edytowane przez zephyr_57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę ją pod uwagę :) zauważyłem też markę infinix - ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o ich produktach z autopsji?

Wraca sentyment do motoroli i myśl o zakupie. Trudno się połapać w modelach - kiedyś 'G' była jedna, teraz jest cały zestaw, podobnie z serią edge...

Edytowane przez zephyr_57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 14:43, zephyr_57 napisał(a):

biorę ją pod uwagę 🙂 zauważyłem też markę infinix - ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o ich produktach z autopsji?

Wraca sentyment do motoroli i myśl o zakupie. Trudno się połapać w modelach - kiedyś 'G' była jedna, teraz jest cały zestaw, podobnie z serią edge...

Nie miałam nigdy Infinixa prywatnie, ale bawiłam się nim trochę. Ogólnie bałam bym się wziąć coś co jest typowo chińczykiem i nie wiadomo jak sie będzie zachowywało za pół roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...