Skocz do zawartości
killua

Obudowa do 2500 full lub big tower - cisza najważniejsza ale też i chłód dla CPU I GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, głowię się właśnie co tu najlepiej kupić, obudowa ma być cicha ale też i wydajna w chłodzeniu. W środku musi wejść AIO360 Liquid freezer, asus 4090 OC Rog strix, AMD7950x3d, zasilacz bq dark power pro 1300W. Fajnie by było jakby był jakiś łatwy dostęp do zatoczki z dyskami i kieszeń na dysk bo robię backup na dysku który nie chcę by był na satałe podpięty (wirusy i szyfrowanie dysków złe doświadczenia). 

Buda stoi pod obok biurka bez żadnych graficznych wodotrysków. 

Kasa właściwie nie gra roli choć wiadomo iż lepiej by była tańsza 🙂 

 

Rozważałem  :

Lian Li Lancool III Black

Corsair 7000D Airflow 

Cooler Master HAF 700 FULL TOWER lub EVO

Fractal Design Torrent 

be quiet! Dark Base 900 - najcichsza ale nie wiem czy upchnę tam tą chłodnicę 360.

W zasadzie przez chwilę byłem zdecydowany na  Fractal Design Torrent ale potem gdzies na filmiku wyszło że jest owszem super chłodna ale za to dużo głośniejsza niż inne. Wole te pare stopni mniej ale niższą ilość DB.

 

Dzięki za pomoc 🙂

 

 

Edytowane przez killua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, killua napisał:

be quiet! Dark Base 900

AIO 360 spokojnie Ci wejdzie na front i na top obudowy. Co więcej mam konfigurację na topie Arctic Liquid Freezer II 420 a na froncie chłodnicę 360 od Gigabyte AORUS GeForce RTX 4080 Xtreme Waterforce.

Obudowa jest naprawdę pojemna i daje dużo możliwości konfiguracji, do tego płytę na którą przykręcasz mobo możesz podnosić i opuszczać w paru pozycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...