Skocz do zawartości
Xaw__

Problem ze sterownikami grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od paru dni staram się rozwiązać problem z zacinającą się co pare sekund myszką. Problem zaczął się objawiać jak zainstalowałam najnowszy sterownik geforce experience. Po odinstalowaniu CAŁKOWICIE sterowników dzięki DDU to wszystko działa oprócz gier. W tym rzecz, że gry mi się nie zacinają tylko myszka, która sama w sobie się nie zacina na innych komputerach. Jak próbowałem zainstalować starszy sterownik to problem nie ustąpił. Każda inna myszka też tak zacina na moim pc po aktualizacji 😕 Mam nadzieję na pomoc 🙂

Karta graficzna:
NVIDIA Geforce GTX 1650
Sterownik 532.03 (24.05.2023) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Xaw__ said:

najnowszy sterownik geforce experience

to nie jest sterownik ... zainstaluj czysty sterownik bez tego badziewia o którym piszesz i zobacz czy będzie działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, masin napisał(a):

to nie jest sterownik ... zainstaluj czysty sterownik bez tego badziewia o którym piszesz i zobacz czy będzie działało

Też tak już próbowałem. Myszka jedynie nie przycina się kiedy całkowicie wyłączę Kartę graficzną w menedżerze urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, masin napisał(a):

inną myszkę rozumiem że podłączałeś i sprawdzałeś ?

Oczywiściem, że tak. Nawet moją myszkę przetestowałem na innym komputerze gdzie normalnie działała

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...