Skocz do zawartości
killmann

[Honor 20 Pro] Oryginalna ładowarka i zwykły kabel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Mam do was szybkie pytanie mianowicie posiadam model tel tak jak w temacie i dostałem razem z nim oryginalna ładowarkę ale zwykły kabel. 

I pytanie brzmi czy używając takiego zestawu mogę uszkodzić bądź skrócić życie bateri bo ładowarka jest do szybkiego Quick charge a kabel zwykły i po podłączeniu wyskakuje komunikat 

"Aby ładować szybciej używaj kabla USB do ładowania, dołączonego do zestawu wraz z urządzeniem i upewnij się, czy kabel podłączony jest prawidłowo" 

Czy nic nie powinno się stać? 

Czy lepiej zainwestować w ten kabel USB-C do szybkiego ładowania? 

Nie zależy mi na jakimś szybkim ładowaniu bardziej chodzi mi o to żeby nie uszkodzić baterii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem że szybkie ładowanie nie szkodzi baterii jeżeli telefon jest do tego przystosowany. 

A skąd wiem że to nie kabel do szybkiego ładowania bo gdy zacznę go ładować to normalnie ładuje żaden komunikat się nie pojawia a jak wezmę ładowarkę ta oryginalna super charge i kabel USB taki jak mam to ładuje ale pojawia się komunikat tak jak wyżej napisałem. 

"Aby ładować szybciej używaj kabla USB do ładowania, dołączonego do zestawu wraz z urządzeniem i upewnij się, czy kabel podłączony jest prawidłowo" 

 Z tego co czytałem powinno się mieć taki kabel do szybkiego ładowania zazwyczaj są one zaznaczone właśnie na fioletowy czy coś w tym stylu. 

Coś takiego: 

https://allegro.pl/oferta/kabel-supercharge-huawei-usb-c-do-honor-20-pro-9639724736?offerId=9639724736&inventoryUnitId=gkuiQujrgHKIpDZMHIr4LA&adGroupId=OWI2MjEyYzItNjdmOC00N2ZlLThiYmUtYjA4ZjA2YmNiMDBjAA&campaignId=NmMwYWUwMzEtZTg1Yy00N2MxLTgyMzctZmJjNTc1NTE0MWM1AA&sig=ac14461fd77bcb38db1bb82ccd1a43ed&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...