Skocz do zawartości
Gość Pigmej

PROBLEM z WC!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

No i złożyłem zestaw. Wszystko cacy było. Potestowałem pare dni czy szczelny, założyłem do budy i kupa. Założyłem blok (wave1), dałem cs i paste ze srebrem (nawet dużo), na procu nie mam naklejek i pusciłem. pierwsza próba to po paru sekundach miał 80stopni, poprawilem mocowanie (dokreciłem na maxa zapinke), dodalem troche pasty i sru. Włączył się i komp chodzi. myśle spoko tylko że do momentu jak uruchomie jakis program. Mam momentalne skoki z np. 35 na 52, 56 i po kilku sekundach spokój wraca do 35 stopni. Jak włącze program i każe mu działać to temp jest ciągle wysoka. wyłączam program = 35stopni. Po prostu jak nic nie robie to jest super ale jak włącze cokolwiek to od razu mam skoki temperatury o 20stopni. Wystraszylem sie i teraz uklad czeka poza obudowa. Co to może być? Czy to wina pompki (350l/h) czy cs (za gruby?), czy może czegoś innego????? HELP :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Czyli to możliwe że pompka nie nadąża odbierać nagrzanej wody z bloku? Wymienić? A z tą pastą to można cholery dostać. Lepiej dać za mało czy lepiej ciut za dużo? Ma ktoś może np. fotke ile tej pasty? Dać na środek procka tylko kupke czy tak jak junior powiedział? Troche to niepokojące. A propo jeszcze czy możliwe ze ten cs jest np. za gruby??? Mam P3, a cs jest od AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem :D :D :D Ale normalnie beka miesiaca :D Pigmej CS sa TYLKO do AMD bo te maja rdzen na wierzchu! A Pentjaki pokryte tytanem czy innym kewlarem nie potrzebuja tego . No i masz przyczyne tego grzania . A pozatym wymien pompke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

No qde bo się zdenerwuje :x :x :x NA tym forum mi doradzono żeby dać cs (nie pamietam niestety kto) :evil: :evil: :evil: :evil: . Pytałem do cholery specjalnie bo mi chodziło o to żeby mi się blok nie "chuśtał" i nie ukruszył rdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qde bo się zdenerwuje :x  :x  :x  NA tym forum mi doradzono żeby dać cs (nie pamietam niestety kto) :evil:  :evil:  :evil:  :evil: . Pytałem do cholery specjalnie bo mi chodziło o to żeby mi się blok nie "chuśtał" i nie ukruszył rdzenia.

stary a czy ten ktos wiedzial ze masz pentiaka???? bo jakos nie sadze :) albo zrobil ci joke - a jak podszedles do sklepu to nie wysmiali cie ze chcesz na pentium???? a moze jak kupowales w sklepie interenetowym to nie bylo tam napisane zedla prockow AMD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy cs na intele wywal to a bedzie lepiej itel i amd maj napewno rozne wyskosci jadra cs tylko jak masz procek amd i wywal paste tylko troszeczke na srodek i rowno rozsmaroj pasta jest tylko do wypelnienia komor powietrznych miedzi elementem chlodzacym a chlodzonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Czyli te:

normalnie beka miesiaca :D

i inne skierujcie do Dzidzia i Jacek198 . Ja sie tu chciałem doradzić i skoro tak napisali to wyszłem z założenia ze np. próbowali czy coś 8)

A tak na marginesie to widziałem gdzies w necie podkładkę typowo pod pentiumy wiec sie daje. kwestia była taka czy ta od amd sie nadaje i tu mnie ktoś :evil: w wała zrobił.

Wracając do tematu. Czyli wywalić cs i pompke zmienić 650l/h da już rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ze są cs do pentakó ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> taki mogłeś kupić a nie do AMD :lol: k.u.r.w.a nie wytrzymam :lol: ( nie z Ciebie tylko z jacka i dzidzi)

"Do AMD nazywa sie to coppershim. Jak nie zależy ci na wydajności chłodzenia to możesz z tektury sam zrobić "

 

Czy Jacek napisal, ze to jest na P III ?! :evil: napisal wyraznie, ze na AMD to sie nazywa CS :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

fakt ze są cs do pentakó ale <font color="#FF0000">[ciach!]</font> taki mogłeś kupić a nie do AMD :lol: k.u.r.w.a nie wytrzymam :lol: ( nie z Ciebie tylko z jacka i dzidzi)

"Do AMD nazywa sie to coppershim. Jak nie zależy ci na wydajności chłodzenia to możesz z tektury sam zrobić "

 

Czy Jacek napisal, ze to jest na P III ?! :evil: napisal wyraznie, ze na AMD to sie nazywa CS :roll:

Temat topicu w którym zadałem to pytanie jest raczej jednoznaczny: PODKŁADKA POD PENTIUM 3. Jak ktoś jest na tyle ślepy żeby tego nie zauważyć to już nie moja wina. Poza tym co za różnica że pisze pod AMD. Jeśli by pasował to bym się nie zastanawiał i założył. A pompki to co. Do WC stosujecie pompki akwariowe mimo że pisze na nich że są tylko do akwarium. To że coś jest zrobione do jakiegoś określonego produktu to nie znaczy że w innym nie znajdzie zastosowania. A w tamtym topicu wyrażnie powiedziałem że potrzebuje CZEGOŚ żeby mi się blok nie chwiał na rdzeniu (podkładki, gumowych podkładek, czy czegokolwiek innego). I chciałem porady co się do tego nadaje. Jak powiedzieli że cs od amd to taki kupiłem bo:

Ja sie tu chciałem doradzić i skoro tak napisali to wyszłem z założenia ze np. próbowali czy coś

. Czy to tak trudno zrozumieć :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

i tak ci od razu spasowl ten CS do pentiaka??

Nie było raczej problemu. Po prostu go położyłem i było cacy, tyle że widocznie cs jest za gruby i odsuwa blok od procka. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coppershim pod intela :D :D :D :D :D :D :D :D :D a już myślałem ze nic mnie nie zdziwi :D :D :D :D Może jeszcze dali ci sposób odblokowywania mnoznika i mostków na PIII :D :D :D ...których tam nie ma :!: :!: :!: :!: :D :D

Daj równa i cienką warstwe ARctic Silver bez grudek na proca i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coppershim pod intela :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D a już myślałem ze nic mnie nie zdziwi :D  :D  :D  :D

No widzisz a jednak cie zdziwie. Spojrz na dół tej strony: http://hjem.get2net.dk/cheeseburger/Shim1.htm

:twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Tu masz racje,tylko chodzilo mi o ten kretyński pomysl żeby coppershim od AMd dać na intela.A pozatym coppershim na intela mija się z celem ponieważ ma juz osloniete jadro i nie trzeba go chronić. A pozatym jest to na coppermine(czyli do 550MHz), nie doczytałes a ty masz pewnie z blaszka rdzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...