Skocz do zawartości
Xdusi

Snowrunner nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 1 miesiąc temu kupiłem snowrunner, mam w nim 50 godzin, dziś (10.08.2023) o godzinie 22:00 przestał działać, gdy kilkam na steam graj, gra sie uruchamia i nagle koniec znów mam opcje graj, gdy wszedłem w menedżer zadań, aby zobaczyc czy aplikacja się uruchamia, ale nie ma nic żadnego zanku uruchamiania się 

Podzespoły:

-Procesor i5 8400

-GeForce GTX 1650

-RAM (2x8GB) LEXAR 2666 mHz

-Windows 11 Home 64-bit

Dodam, że gdy znalazłem gre w dysku (D:)steam itp to pokazał mi się komunikat gra została przerwana (Nie znaleziono Sound)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

kolejny zadowolony użytkownik win11...  ( a dobrze wam tak beta testerzy XD )

a płyta główna jaką posiadasz to ? producent model 

pytam, bo to właśnie na płycie głównej znajduje się karta muzyczna która odpowiada za dźwięk, chiba ze masz osobna kartę muzyczna ? , możliwe ze albo jest problem z karta muzyczna ( może umiera ) albo system coś namieszał. 

czy w systemie oraz w innych grach jest dźwięk ? np. YT, MP3. itp. ? 

bo czasami mając np. monitor podłączony po przez kabel HDMI, system stwierdzi ze sobie przełączy domyślne urządzenie odpowiadające za dźwięk na monitor po mino ze np. monitor nie ma głośników ...   

czy jak najedziesz kursorem na ikonkę głośnika na pasu zadań z prawej strony, i klikniesz lewy przycisk myszki to co się pokazuje ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...