Skocz do zawartości
Maks!

Starship Troopers

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam prolblem z ta gra, kiedy odpalam ja to wiesza sie - taki obrazek z robotem (chyba menu) i nic wiecej sie nie da zrobic, gra dalej nie rusza. co zrobic. Sys win2k3 dx9a detonatory 44.66/30.82 nei wiem co robic help!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niepograsz sobie w ta gre na Gforce.Mialem ten sam problem na kartach od gf2-gf4.Ale na Ati chula jak milo.daj znac jak sobie poradzisz ztym problemem.

Pieprzy....sz głupoty musi chodzić na każdej karcie jezeli spełnia minimalne wymagania(np. min zgodność z dx7.0 lub 8.0) niewiem jakie ta gra ma wymagania ale może potrzebuje min GEF3 do odpalenia czyli zgodności z dx8.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam prolblem z ta gra, kiedy odpalam ja to wiesza sie - taki obrazek z robotem (chyba menu) i nic wiecej sie nie da zrobic, gra dalej nie rusza. co zrobic. Sys win2k3 dx9a detonatory 44.66/30.82 nei wiem co robic help!!

Widze ze masz system 2003,standardowo sytem ten ma wyłączoną akceleracje directdrwa i Direct3D w dxdiag może leży wina w tym,a może spróbuj np zainstalowąc inne stery do płyty głównej lub do dzwięku on tez moze powodować problemy.

Albo może pod NT niebędzie chodziła, pod 98 powinna bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dzisiaj wyszło demo tej gry.

 

http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=9604

 

"Recommended: 3.0ghz CPU, 1Gb RAM, GeForce 6800 or Radeon X800 [1024x768 with shadows], DirectX 9.0c, 600mb free hard drive space, Windows XP ONLY, DirectX compatible PCI soundcard.

 

Minimum: 2.0ghz CPU, 512mb RAM, GeForce FX5900 or Radeon 9800 [800x600 with shadows], DirectX 9.0c, 600mb free hard drive space, Windows XP ONLY.

 

Note: Shadows are very intensive on hardware. It is advised that you lower the video resolution if you desire shadows. The game will run at a reasonable framerate with low quality terrain shadows and no dynamic shadows using an FX5600 video card at 800x600 video resolution."

 

I po raz kolejny będzie jazda z grafiką.

 

 

:26:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niektorych kicz, dla innych kultowy film/ksiazka/komiks/render...

mi osobiscie klimacik pasuje :D

 

stronka

http://www.starshiptroopers-game.com/default.asp

 

pojawilo sie demko - 450MB, i z pierwszych newsow, wszystko na maks zabija najmocniejszy obecnie sprzet - czyt.2x7800gtx...do tego logo TWIMTBP, aby bylo jescze zabawniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz pogralem :D juz w serious sam bylo mniej przeciwnikow do zabicia ;p Ogolnie gierka moze byc.... ale ma straszne wymagania :DDemko oferuje obrone tej bazy , co moglismy takze zobaczec na filmie.Co do plynnosci u mnie jak wlacze wszystko na maxa to mam 20-50fps ;] po wylaczeniu cieni 50-90 , a tych cieni az tak bardzo nawet nie widac :blink:

 

EDIT

Heheh dopiero teraz ukonczylem demko... pod koniec mam az 9-15fps ;D juz nawet nie mowie jak to wszystko chodzilo :blink:

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma dylemat "ściągać demo czy nie" to pomogę rozwiać wątpliwości

 

ściągnąłem zagrałem odinstalowałem a teraz bardzo szczera opinia:

 

Ta gra to kiszka, odradzam naprawdę szkoda waszego czasu, grafika bardzo słaba, postacie są na poziomie niewiele lepszym niż quake 1 :? (postacie z quake 3 to przy tym ósmy cud świata) , grafika otoczenia stoi na tak samo niskim poziomie, przeciwnicy są zbudowani z bardzo skromnej ilosci polygonów nawet jak na owady. Textury to jakaś pomyłka

 

Grywalność oceniam na 2/10

 

To tyle :-| szczerze i bez cukrzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem: kolejny przyklad beznadziei.Dopiero po wylaczeniu cieni i ustawieniu wszystkiego na medium framerate osiaga 40-50 fps .Beznadziejne tekstury ,efekty no po prostu brak slow.Grzaficznie Pariah to arcydzielo a Far Cry niedoscigniony ideal.Doslownie NIC nie jest w stanie usprawiedliwiic takich wymagan,zenada panie ,zenada a wszystko po to ,zeby zmusic do kupna GF7800 ,paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zenada a wszystko po to ,zeby zmusic do kupna GF7800 ,paranoja...

1630353[/snapback]

phyy..7800 nic tu nie da, nawet dwa takie nic tu nie dadza - gierka jest grywalna tylko do 1024x768, powyzej juz muuuli. wszystko max, hq, fsaa4, aniso16, transparent.

pomijajac wydajnosc tego demka, mi osobiscie przypadlo do gustu - te chmary robali szczegolnie. ciekawe co jescze dadza w pelnym, jakie bronie, dodatki...coop tez moze bedzie. maja dolozyc jeszcze SM3.0, ciekawe czy cos zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za dno :huh:

 

grafa rzeczywiście kiczowata :) dużoooooo błędów :) w jednym nawet utknąłem (dosłownie)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a to miejsce gdzie moja gra się zakończyła :P

 

Dołączona grafika

 

nie można było drgnąć... utknąłem na AMEN :lol: tylko obraz podskakiwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też pograłem i mieszane uczucia - marines straszni, jak ze starych gierek, robale w sumie mogą być... gram wszystko na max, ss na on, tylko cienie postaci na off bo z nimi mam low framerate... u was też to spowalnia? a druda sprawa to mam kłopot z dźwiękiem - np.: raz słychać strzały raz nie i w ogóle jakieś jazdy. pewnie dlatego że karta na mobo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gierka ma niesamowite wymagania. musiałem wyłączyć cienie dopiero giera chodziła dobrze :). mam mały problem co trzeba zrobić w misji w której dochodzi się do rozbitego statku i jest pełno robali,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie wrak: zebrać dwie skrzynie, amunicje (przyda się) i... 'szotgana' - jest pod koniec tego kanionu po lewej stronie za jkimiś smieciami czy głazem - nie pamiętam... jeden strzał z tego gana a zwykły robal pada martwy... najlepiej nie ruszac się z miejsca i walic w robale; później powrót do bazy i umieszczenie min na pustyni przed bazą... a później jatka, taka że mi kompa troche tnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem 30min i musze powiedziec , ze gra jest zalosna!!! :lol2: Ma kosmiczne wymagania jak demko , a nic soba nie prezentuje. Jak dla mnie totalne DNO , film byl jeszcze ciekawy a gra to totalna pomylka , nawet niech nikt nie mysli , zeby to cos kupowac!! nawet jak beda rozdawac za darmo nie brac :D Wracam do Cod'a 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...