Skocz do zawartości
Maks!

Starship Troopers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może tutaj mi ktoś pomoże. Zainstalowałem gierkę i po odpaleniu ekran robi się czarny i nic się nie dzieje :/ Przez chwilę zaczyna coś ładować, ale się zatrzymuję i mogę czekać do końca świata, a i tak nic się nie stanie :/ Czy ktoś miał podobny problem?? stery 93.71. sprzęt jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w to nie dawno, wg. mnie gierka jest beznadziejna, pogralem 30 min i ----> uninstal.

to co z tego ?

 

Witam, może tutaj mi ktoś pomoże. Zainstalowałem gierkę i po odpaleniu ekran robi się czarny i nic się nie dzieje :/ Przez chwilę zaczyna coś ładować, ale się zatrzymuję i mogę czekać do końca świata, a i tak nic się nie stanie :/ Czy ktoś miał podobny problem?? stery 93.71. sprzęt jak w podpisie.

moze zainstaluj najnowszy DirectX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

to co z tego ?

Nic, tylko wypowiadam swoją opinie o tej gierce, moze ktoś na jej podstawie nie wyrzuci pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w to nie dawno, wg. mnie gierka jest beznadziejna, pogralem 30 min i ----> uninstal.

A podobal Ci sie film? Jezeli nie, to rzeczywiscie gra sprawia wrazenie biednej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o misje w której duży robal siedzi w klatce na środku placu.

Rzowalam 2 duże robale zionące plazmą i ... co dalej ? Niestety ale zlatuje się tyle robali że w końcu mnie załatwiają ! Jak to przejść ?

Znalazłem tipsy w krórych pisało " uruchomić grę z parametrem ~" o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...