Skocz do zawartości
ddzini

Troche odswiezanie magii voodoo ciag dalszy

Rekomendowane odpowiedzi

ehhhh gadajcie dalej ale mimo to wszystko zalezy od optymalizacji trodo tu polemizować bo gf jest nowsze duzooo od voodoo no i szybsze głownie ze wzgledu na wieksza pamiec i zastosowane silniki graficzne, pozatym szczeze mowiac to denerwoje mnie to wychwalanie 32bitowego koloru ja tam jak gram w gry akcji na 15 calowym monitoze wcale niwidze z rególy roznicy czasami w jakims ogniu czy czym sie zdazy ale wole grac w 16 i AA niz w 32 bez AA. a co do voodoo mimo to didzi miał sporo racji, jedynie ten test troszke nie taki ale sam testowalem na starszych grach[w konfigu pod spodem] jeszcze mialem MX400 i owszem voodoo jest szybsze od MX64bit!!!! w ut czy quaku 3 wyswietla obraz duzo lepiej i szybciej a na 3dmarki niepatrzmy... wydajnosc tylko w grach sie liczy które obsługują oficjalnie dane karty, wogule to ja sie dziwie troszke 3dfx owi... na moim voodo 3pci sa dodatkowe miejsca na ram wiec przypuszczalnie moglo by to miec 32 mb było by naprawde szybsze. Tak samo jak wydajnosc v5 ponoc jest gorsza od gf2 i 3 owszem... ale wydajnosc calej karty a nie procesorów jak 3 ma DDR a voodoo zwykle sdr, poprostu bład taktyczny firmy, wiem ze wyszła wersja v3 i v5 na ddr [prototypowa z firmy STB czy jakos tak] czytalem gdzies na wloskim serwie ale to prototypy... byly praktycznie dwókrotnie szybsze, jednak mimo to było by miło gdybyscie zachowali szacunek dla marki która zapoczatkowała ten wyscig... i wielu ludzia do dzis daje radosc popykania w stare klimatyczne gry jak turok 2, ut quake 2 nfs 2,3,4... kazdy inaczej to widzi jeden woli to drógi to, jak mawiali rzymianie o gustach sie niepolemizuje wiec niewzucajcie od maniaków a testy zawsze mozna zrobić od nowa

 

Pozdrawiam GiereQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...