Skocz do zawartości
airborne82

UPGRADE AUDIO PIANOCRAFT

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez to starutkie jak diabli. Nie lepiej cos nowszego i z CD zamiasx z DVD i ze sparciem do strumieniowania? E810 ma wejscia wiec z zewnetrznym playerem daciem nie bedzie problemu. bardziej bym sie martwil o stan kondensatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, saalataa napisał:

Przeciez to starutkie jak diabli. Nie lepiej cos nowszego i z CD zamiasx z DVD i ze sparciem do strumieniowania? E810 ma wejscia wiec z zewnetrznym playerem daciem nie bedzie problemu. bardziej bym sie martwil o stan kondensatorow.

Znajdź mi coś nowszego i rownie dobrze grającego i w tej cenie co są do zdobycia za używane. Z nowych nie znajde. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od budżetu. Aczkolwiek Pianocraft średnio mi podszedł brzmieniowo kilka lat temu, więc zdecydowałem się na denona. Niestety transport CD stał się głośny po kilku latach i używam teraz go głównie z chromecastem audio.

Może lepiej popatrz za sposobnym wzmacniaczem i kolumnami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, saalataa napisał:

Wszystko zależy od budżetu. Aczkolwiek Pianocraft średnio mi podszedł brzmieniowo kilka lat temu, więc zdecydowałem się na denona. Niestety transport CD stał się głośny po kilku latach i używam teraz go głównie z chromecastem audio.

Może lepiej popatrz za sposobnym wzmacniaczem i kolumnami?

 

Mam osobny wzmacniacz i konkretne kolumny. A Pianocraft chcę do jednego pomieszczenie w którym co jakis czas cos robie,

5 godzin temu, saalataa napisał:

Wszystko zależy od budżetu.

 No uzywane chodzą do ok 350 zł i tyle mam zamiar wydać max.

Wiec nic z nowych za tyle dobrego nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...