Skocz do zawartości
jester

XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem w demko.

Podoba mi sie innowacyjny sposob przedstawiania grafiki.

O samej akcji narazie nie mozna za wiele powiedziec bo wiadomo jak to w demkach.

Niech ktos po pogral juz sporo w ta gre zacheci do sciagania albo niech powie, ze sie nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i zajebioza!!!

Ah ta grafike i klimat i grywalność i tę dzwięki pojawiające się na ekranie....

Czekam aż dostane pełną....

( Druga misja w demie wydaje mi się stasznie trudna - trzeba być cicho ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zafajasta :) ten klimat !

 

Ale mam pewien problem nie działają mi sejvy!

Gdy zapiszę stan gry podczas rozgrywki (F5) i później naduszę F9 zawsze cofa mnie do stanu z początku levelu a nie tam gdzie zapisałem.

 

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sciagnalem demko i zagralem... i musze przyznac, ze mi sie to spodobalo :] grafika pomimo komiksowosci calkiem spox, ale mam zastrzezenie co do wody - po CoD, Morrowind, SC... oczekuje czegos lepszego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo z sejvami, myslalem ze poprostu trzeba wczytać gre recznie a nie przez F9 ale to i tak nic nie daje, gra startuje od momentu jakiegos autosejva mimo wybrania z load QS. No cóż bład gry ale troche DUŻY błąd!

Trzeba grac do tąd az jest autosave, a czasem by sie przydało zapisać :x .

Jednak jest to też plus - dluzej sie bedzie grać :)

Jest jeszcze jedno ale przynajmniej u mnie w menu jakos dziwnie chodzi kursor jakby sie zatrzymywał jakos nie wiem :?

Pozatym krótko grałem ale gierka wymiata, cały czas ta muzyczka, normalnie wypasik i te wyskakujace okienka, napisy bajery, fajnie sie też udeża krzesłem w banie, lub wbija nóż w oko :wink: wiecej nie wiem bo jestem na samym początku.

Takiej gry jeszcze nie było! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka cudowna, klimat zejefajnie komiksowy, wszystko pieknie smiga.

efekty specjalne wygladaja cudnie (porownywalnie do retrospekcji z maxa payne2).

 

a najbardziej podobaja mi sie te malutkie okienka w ktorych widac niektore akcje (np co sie dzieje z kolesiem z strzala w glowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma patcha.

gracie na multi w to? mam taki problem ze na singlu mam max fps (np 85), a na multi okolo 40 nie zaleznie od rozdzielczosci i odswierzania, gra sie wtedy juz mniej komfortowo. tez jakis blad gry czy tak ma być?

PS. wieksze zainsteresowanie było demem niż fulem :) ale to chyba sprawa tych 4CD :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

save dziala tylko po osiagnieciu checkpointu, a wiec raz, dwa razy na misje - i radze z niego wtedy skorzystac :wink:

 

natomiast IMHO, savy nie sa tam potrzebne. koncze juz te giere i tylko jedna misja bylo na tyle wkurzajaca ze chcialem to zostawic (lodz podwodna, ciezko sie nie dac nie zauwazyc na poczatku).

gra jest tak prosta ze ta wada w niczym nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem XIII. gra zajefajna, tak jak wczesniej napisalem, problem saveowania gry raczej nie przeszkdza.

 

po obejrzeniu koncowki mozna sie dowiedziec dwoch ciekawych rzeczy o grze, mianowicie:

1. bedzie kontynuacja,

2. glos bohatera w wersji angielskiej podkladal david duchovny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Zmieniłem rozdzielczość na 1280x1024 i wyskakuje komunikat OUT OF RANGE i się gra wyłącza. A teraz nawet się jej włączyc nie da. Wiecie co zrobić ???. Nie mam 1 płyty żeby od początku zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w misji z sektą .. zaciąłem sie w pomieszczeniu gdzie jest taki obelisk z takim okrąglym znaczkiem , jak podejde do niego to pokazuje sie "łapka" ze coś moge za nim zrobic ale nic sie nie da ... cos mi potrzebne? ...plizzz pomocy

..thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem w misji z sektą ..  zaciąłem sie w pomieszczeniu gdzie jest taki obelisk z takim okrąglym znaczkiem , jak  podejde do niego to pokazuje sie "łapka" ze coś moge za nim zrobic ale nic sie nie da ... cos mi potrzebne?  ...plizzz pomocy 

..thx

stan przodem do obelisku. po lewej z przodu masz korytarzyk do jakiesj pracowni (malarskiej ?? ). tam opukaj wszystkie sciany, za ceglami jest skrytka w ktorej znajudje sie brakujaca czesc obelisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybralem najwieksza mozliwa instalacje i zainstalowalem ja na dysku innym niz C: gdzie mam win. Sterowniki sprawdzalem rozne 43.45 i 45.23 - to samo. W miedzy czasie zrobilem format na C: i zainstalowalem jeszcze raz i system i XIII... i nadal mam wielkiego buraka. Otoz po rozpoczeciu nowej gry gdy na rece (zapewne) glownego bohatera malowany jest tatuaza-XIII... u mnie jednak widze tylko 50%X i potem nagle "staje" filmik... odblokowuje sie na filmie z prezydentem (zapewne :) ) i w miedzy czasie znow lapie "fochy" w roznych momentach znow sie blokuje... takie zjawisko wystepuje tylko na filmikach... jak gram jest ok... mial tak ktos? jezeli tak prosze napiszcie jak sobie poradziliscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos ja wystrzelic rakietnice z hakiem ?

jest taki motyw kiedy jestem z babka na dachu jakiegos budynku

najpierw ona wystrzela hak z lina do gory i wychodzi

a potem ja musze

niestety nie moge dosc jak to sie robi

moze ktos mi pomoze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj 53.30 powinno pomoc

sprobuje pozniej... problem rozwiazalem jednak... przez wylaczenie pada z windowsa 8O teraz, gdy pad jest wylaczony wszystko dziala ok... :?

 

wie ktos ja wystrzelic rakietnice z hakiem ? 

jest taki motyw kiedy jestem z babka na dachu jakiegos budynku 

najpierw ona wystrzela hak z lina do gory i wychodzi 

a potem ja musze 

niestety nie moge dosc jak to sie robi 

moze ktos mi pomoze !

najpierw wybierasz z inwentarza ta "rakietnice z hakiem" "najezdzasz" nia na ten hak wyzej, gdy masz go w bialym kolorze... wciskasz lewy przycisk myszy (LPM w gore, PPM w dol)... by zeskoczyc wciskasz enter, mam nadzieje, ze pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja utkonołem, mam misje w bazie SPADS no i tam po cichu wykańczam strażników, wchodze do namiotu , podkładam pod biurko jakieś urządzenie (chyba podsłuch) no i <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> się alarm. Wychodzi dwóch cywilów których nie moge zabić, no i w tym problem.

 

Pomoże ktoś :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja utkonołem, mam misje w bazie SPADS no i tam po cichu wykańczam strażników, wchodze do namiotu , podkładam pod biurko jakieś urządzenie (chyba podsłuch) no i <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> się alarm. Wychodzi dwóch cywilów których nie moge zabić, no i w tym problem.  

 

Pomoże ktoś :?:  :lol:

1. Musisz pochowac gdziekolwiek zwloki tych co zabiles, by ten general nie widzial ich po drodze :P

2. Poczekaj do konca gadki w namiocie...

3. Pozniej powinienes sobie poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Zaraz po rozpoczeciu gry pojawia po filmiku pogram do momentu kiedy koles nie pada na ziemie (czyli prawie wogole :) ) i nagle wyskakuje mi do windowsa,sciagnalem jakiegos cracka ale to nic nie dalo.Mial ktos taki problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gireka calkiem nizla - jak sie przysiadzie to mozna pare godzinek poziac, z grafika calkiem niezly pomysl - w koncu odejscie od reguly. Teraz tez z takimi texturami wypuscili Teenage Mutant Ninjas, chociaz to juz nie tak dobry tytul jak XIII ale na 2 players mozna troche pograc ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...