Skocz do zawartości
CapitanoElBartezo

Modernizacja PC budżet ~10k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Kochani po wielu latach nieobecności na forum wracam do Was z wielką prośbą. Chciałbym zmodernizować posiadany PC

 Może zacznę od tego co posiadam:

-CPU i7 8700k@delid 5Ghz

-Mobo z370 Aorus gaming 5

-RAM 32GB Gskill Bdie@3600Mhz 15cl

-GPU 3080 MSI Xtrio 12GB

-PSU Corsair HX850

-Chłodzenie Alphacool Eisbaer 420 (zamówiłem zestaw pod montaż lga1200-1700) pod AM5 chyba też jest, mogę domówić.

-Obudowa Corsair Obsydian D900

-Monitor Acer XB27OHU 2k 165Hz Gsync

Szczerze to rozważam również sprzedaż całego zestawu który posiadam, uprzejmie proszę o pomoc w ewentualnej wycenie.

Komputer przeważnie służy do gier i sporadycznej obróbki wideo (filmy z GoPro) 

Tytuły w które gram najczęściej to: PUBG (80% czasu jaki mam na granie 🙂) oraz wszystkie nowe gry od CP2077 po Baldur’s Gate 3

Budżet to +/- 10k zł jednak gdy konieczne jest dołożenie powiedzmy 2,3 czy nawet 5k bo to zmieni konfiguracje na WOW! to jakoś to przełknę.

Z góry dziękuję Wszystkim za pomoc, przepraszam jeżeli coś poknociłem. Wasze zdrówko <piwko> 🙂  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem 10 czy 15 😄 co za rozmach, to już lepiej napisać do youtubera i niech ci złoży coś z WC z miękkimi rurkami efekt WoW będziesz miał gwarantowany / On będzie miał film a ty komputer 

 

 

 

 

toczysz wojnę miedzy 5800x3D a 14700 

7900xtx jest lepsze ale nie ma tego DLSS i RT co 4070 ti 

w nic lepszego nie opłaca się iść 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...