Skocz do zawartości
marek8038

Acer v3 772 g zmiana procesora

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/75531/intel-hm86-chipset/compatible.html

niemal wszystko wejdzie TYLKO JEST NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE CZY AKURAT TWÓJ LAPTOP DA RADE ?

Chodzi głownie o chłodzenie, jeśli już teraz ma problem schłodzić i5 4200m i podczas surfowania po necie ma 70-80 stopni to po przełożeniu 

u ciebie ma 37W a intel i7 47xx 47W 

 

niestety nie mogę nic znaleźć na temat biosu i zgodności - z procesorami, trzeba być myśli, że na v1.15 wszystko ci wejdzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marek8038 napisał:

Od nowości nie była wymieniana pasta. Ale 47 odpadają 

😄 będziesz musiał i tak ją wymienić - razem termo padami ( o ile takie są)

2 jajka na 2 jajaka = błagam Cię nie rób tego 

https://www.cpu-upgrade.com/mb-Intel_(chipsets)/HM86.html czekaj tu mam lepiej bo socket G3 ma miniejszą liste przepraszam ( w Filter by socket: znaznacz g3) 

procesory które podałeś mają po 37W więc powinno być dobrze

poszukaj sobie tych procesorów na Aliexpresie powinny być sporo tańsze 

Edytowane przez axsin302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z ciekawości sprawdziłem jeszcze i7 4610m 4 generacji, i komputer nie chciał się włączyć, zaświeciła dioda i wyłączył się, próbowałem ten który został mi po innym laptopie ponieważ kupiony co chciałem montować przyszedł uszkodzony. Bios zaktualizowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...