Skocz do zawartości
vlad_8011

Problemy ze sterownikami (możliwe obejście problemu)

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, anemnon napisał(a):

Dobra, wrócę do początku:

"- szachownice w przeglądarkach przy oglądaniu filmów (chrome, edge, opera, Firefox)"

Co to oznacza? Artefakty jakby były problemy z pamięcią karty graficznej? 

W końcu! 
Tak, zaczynasz oglądać filmik i wyskakuje ci szachownica na obszarze odtwarzania filmu i minimlanie pod nim. Sprawdziłem z Przyspieszeniem sprzętowym i bez - Bez tego nie było. Tyle, że bez przyspieszenia YT się w ogóle rozjeżdża - znikają niektóre zakładki, jak ruszysz myszką to się pojawiają.

Sprawdziłem też na HDMI i DisplayPort

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karro napisał(a):

Akurat skopana sprzętowa akceleracja przeglądarki to jest maksyma Radeona. Tu trzeba z urzędu wyłączac. A co jest to trzeba poddać diagnozie. Najczęściej co wymieniłem kilka postów wyżej  

Nie prawda? Mam ci znowu nagrać jak działa z przyspieszeniem sprzetowym? I ten trik z openGL działa ale zorientowałem sie o tym za późno

 

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anemnon napisał(a):

Takie coś? 

Przechwytywanie.PNG

Screenshot_20230830-183041.png

Jeszcze sobie przypomniałem że ustawienia OpenGL w ustawieniach pomaga.

I rozwiązanie znalazłem właśnie tutaj :

 

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karro napisał(a):

Co nie prawda bo ty tak piszesz. Wystarczy zajrzeć na polskie fora IT w tematy awarii i są tam tony  tematów z Radeonem i sprzętowa akceleracja. Rozwiązanie wyłącz to coś co działa dobrze na Radeonie działa xd

Ponownie, dawno i nieaktualne :
https://imgur.com/a/t13E3K2

To było aktualne za czasów sterowników 23.9.X po którejś aktualizacji Windowsa (z resztą prawdopodobnie ta sama uwaliła sterowniki nvidii)

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie wiem generalnie podszedłem do tego tematu jak do baita ale trochę muszę odszczekać. Mój brat ma od niedawna 3060 i pojawiają mu się takie artefakty jak wrzuciłem TYLKO na przeglądarce. Wszystko inne działa nienagannie. Myślałem że to może coś z samą kartą ale zaczynam wierzyć w teorie kolegi który założył post. Po restarcie artefakty znikają. Może to ten sam problem, może nie natomiast po restarcie jest ok więc nikt się tym zbytnio nie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, anemnon napisał(a):

Hmmm, nie wiem generalnie podszedłem do tego tematu jak do baita ale trochę muszę odszczekać. Mój brat ma od niedawna 3060 i pojawiają mu się takie artefakty jak wrzuciłem TYLKO na przeglądarce. Wszystko inne działa nienagannie. Myślałem że to może coś z samą kartą ale zaczynam wierzyć w teorie kolegi który założył post. Po restarcie artefakty znikają. Może to ten sam problem, może nie natomiast po restarcie jest ok więc nikt się tym zbytnio nie przejmuje.

Niech od razu spróbuje to co w tym linku z reddita. Wchodzisz w Chrome (albo edge) /flags i tam szukasz angle backend

https://imgur.com/a/zhAFKkL

Jeszcze mnie naszło z tymi stutterami - jaki brat ma monitor ? 8bpc czy 10bpc?

EDIT: Możesz to sprawdzić w tym miejscu :
https://imgur.com/a/8H6Jgls
Następnie "Głębia bitowa"

EDIT 2: Czy brak korzysta z pełnego RGB czy ograniczonego (domyślnie Nvidia ma po instalacji sterownika ustawione na ograniczone).
Dopytuje bo robię kolejną listę możliwych hotfixów. Zamiast żaglować sterownikami w te i na zad, wolę mieć jakieś obejście na najnowszych, żeby nie musieć wracać za każdym razem do poprzednich tylko wyłączyć ewentualnie opcję która powoduje problemu i tym sposobem móc szybciej ustawić działającą opcję (bez potrzeby rollbacku)

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest na ustawieniach domyślnych, komputer podłączony do tv samsung 55'. Z grami nie ma problemów, jedynie artefakty jak na zdjęciu. pojawiają się tylko na przeglądarce, znikają po restarcie czyli jak pamięć zostanie opróżniona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, anemnon napisał(a):

Karta jest na ustawieniach domyślnych, komputer podłączony do tv samsung 55'. Z grami nie ma problemów, jedynie artefakty jak na zdjęciu. pojawiają się tylko na przeglądarce, znikają po restarcie czyli jak pamięć zostanie opróżniona. 

No i dzięki, nawet nie masz pojęcia jak coś takiego pomaga. 

W planie mam właśnie testy 8bpc i 10bpc, RGB ograniczone i pełne. Byłoby to zdecydowanie szybsze od rollbackow. Jeden przypadek rozwiązała zmiana monitora na inny, gdzie teoretycznie oba to monitory 1440p 27" 144 i 165hz. Sprawdziłem je na 60, 120, 144 i (jeden) ma 165hz. 

 

Do tego znalazłem ciekawy problem z monitorami LG (i nie tylko), do którego również odesłałem w poprzednich postach.

Na ten moment wydaje mi się, że ma to związek z wprowadzeniem zmian odnosnie dpc latency I brakiem kompatybilności z firmware monitora lub/i aktualna wersja systemu Windows 10 i 11.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to coś zmieni to podpowiem że TV ustawiony jest 4K@120. Niestety brat nie będzie bawił się ustawieniami chrome, nie zna się na tym a problem nie przeszkadza mu o dziwo wcale. Artefakty wyskakują totalnie randomowo, tzn jednego dnia 3x a przez kolejny tydzień nic. 

OSOBIŚCIE spróbowałbym zainstalować sterowniki, 536.99 gdyż przeważnie duże wtopy wychodzą przy dużych zmianach, tzn jeśli problem jest na sterach 537 to poszedłbym w 536. Z tego co widzę nie będę już w stanie nic więcej pomóc bo po rozmowie z bratem, on nawet nie chce przeinstalować sterowników bo uważa że problem jest na tyle mały iż nie warty straty czasu.

 

Niemniej historia jest średnia, na początku myślałem że ten temat to troll i bait. Po skojarzeniu faktów uwierzyłem w całość. Odpowiadając na pytanie które wczoraj sam zadałem, dlaczego mało osób się skarży na ten problem? Bo nie każdy robi update sterowników. Jeśli to kwestia softwareowa to zgłaszać problemy będą tylko zapaleni gracze dla których każda klatka ma znaczenie i którzy robią update sterowników gdy tylko one wyjdą. Ja na przykład mam inne podejście, jak zainstaluje sterowniki (nie ważne czy karta graficzna, muzyczna czy cokolwiek) i są w porządku to się ich trzymam latami. Podejrzewam że większość ludzi tak robi więc może dlatego problem nie jest tak rozdmuchany. Natomiast to już tylko moja teoria i sposób na wytłumaczenie sytuacji.

Dowcip całej sytuacji polega na tym że w tym tygodniu miałem składać nowego kompa i jako że z kartami ATI/AMD miałem same niemiłe wspomnienia to zakupiony miał być RTX 4060, a tu się trochę skomplikowało. Na 99% i tak wezmę GeForce ale... z nutą niepewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, anemnon napisał(a):

Jeśli to coś zmieni to podpowiem że TV ustawiony jest 4K@120. Niestety brat nie będzie bawił się ustawieniami chrome, nie zna się na tym a problem nie przeszkadza mu o dziwo wcale. Artefakty wyskakują totalnie randomowo, tzn jednego dnia 3x a przez kolejny tydzień nic. 

OSOBIŚCIE spróbowałbym zainstalować sterowniki, 536.99 gdyż przeważnie duże wtopy wychodzą przy dużych zmianach, tzn jeśli problem jest na sterach 537 to poszedłbym w 536. Z tego co widzę nie będę już w stanie nic więcej pomóc bo po rozmowie z bratem, on nawet nie chce przeinstalować sterowników bo uważa że problem jest na tyle mały iż nie warty straty czasu.

 

Niemniej historia jest średnia, na początku myślałem że ten temat to troll i bait. Po skojarzeniu faktów uwierzyłem w całość. Odpowiadając na pytanie które wczoraj sam zadałem, dlaczego mało osób się skarży na ten problem? Bo nie każdy robi update sterowników. Jeśli to kwestia softwareowa to zgłaszać problemy będą tylko zapaleni gracze dla których każda klatka ma znaczenie i którzy robią update sterowników gdy tylko one wyjdą. Ja na przykład mam inne podejście, jak zainstaluje sterowniki (nie ważne czy karta graficzna, muzyczna czy cokolwiek) i są w porządku to się ich trzymam latami. Podejrzewam że większość ludzi tak robi więc może dlatego problem nie jest tak rozdmuchany. Natomiast to już tylko moja teoria i sposób na wytłumaczenie sytuacji.

Dowcip całej sytuacji polega na tym że w tym tygodniu miałem składać nowego kompa i jako że z kartami ATI/AMD miałem same niemiłe wspomnienia to zakupiony miał być RTX 4060, a tu się trochę skomplikowało. Na 99% i tak wezmę GeForce ale... z nutą niepewności.

Właśnie 537.58 są ostatnie bez tego (i tych pozostałych) problemu. I tak już pomogłeś więcej niż oczekiwałem, wielkie dzięki raz jeszcze. Ja się przymierzam do trasy, tylko chcę żeby wszyscy na tej trasie byli w domu, a taki dzień wypada w środę, jak dobrze pójdzie 5 osób uda mi się jednego dnia "załatwić". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś nic z tego nie będzie, termin trasy przenosi się na piątek. 

ALE jest nowe odkrycie, które dla mnie i kolegi wyeliminowało 9 kompów, niestety dla właścicieli pozostaje im jedynie przesiadka na RTX 3000, AMD, albo wymiana płyty głównej. Seria płyt głównych Gigabyte oraz ASUS B550i (ważne to "i" na końcu) posiada olbrzymie problemy z kartami RTX z serii 4000 - to właśnie jest przyczyną crashy w przynajmniej 9 kompach. Są to płyty ITX, więc nie są to najczęściej wybierane formaty, jednak zapala się nowa lampka alarmująca.

Tym samym ostrzegam przed serią płyt B550i od ASUSA i Gigabyta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy sterownik (hotfix) rozwiązuje problemy ze stutterem przy V-Sync. Jest postęp. Dodatkowo ustawienie ograniczonego RGB przy 8 bpc chyba rozwiązało problem z crashowaniem (zrobiłem 4 kompy, jeszcze jadę do jednego gościa zaraz jak obiad się ułoży). Użytkownicy będą testować, ale 45 minut i godzina rozgrywki bez crasha jest dobra przesłanką - nie mniej pozostanie mi porządnie zrobić raport błędu dla nvidii, bo jak masz monitor 10bpc i możliwość pełnego RGB to można chcieć z niego skorzystać.

 

Stutter w obrębie systemu na 1 kompie ustąpił po tym zabiegu (8bpc, ograniczone RGB). Z przeglądarkami pozostaje ustawienie opengl. Niemniej jednak można już z tych kompów korzystać jako tako.

3 ludzi z kartami AMD mam rozpisanych na weekend, przekazuje też koledze co odkryłem i będzie się bawił ze "swoim rewirem". Bardzo udany dzień i w dodatku piątek, może być lepiej?

EDIT 5 komp zrobiony wróciłem do domu. Udało się w tym jednym wyeliminować wszystko. 

8bpc zamiast 10bpc, ograniczone RGB działa prawidłowo. Wątpię, żeby była to wina kabli do monitorów, bo na sterownikach 537.58 działają w porządku. 
Ktoś kojarzy jakieś funkcje w windowsie, które mogłyby pomóc? MPO już sprawdziłem.

Edytowane przez vlad_8011
Błędy ortograficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się zaraz już z powrotem do domu, 3 zmiany na AMD wykonane pomyślnie;
Zestaw pierwszy:
Ryzen 5600X, RTX 4070, 16 GB RAM, płyta główna MSI B550, Win 11 >>> RX 7800XT. Zero problemów
Zestaw drugi;
Ryzen 7700, RTX 4070Ti, 32GB RAM, MB ASUS X670, Win 11 >>> RX 7900XT. Piszczenie cewek, ale w systemie spokój.
Zestaw trzeci;
Ryzen 7600, RTX 4070, 32GB RAM MB Gigabyte B650, Win 11 >>> RX 7800XT. Problem z mikroprzycięciami w paru tytułach. Zainstalowanie sterownika 23.12.1 rozwiązało problem. 

Metoda zmiany - w calu oszczędzenia czasu sobie jak i posiadaczom tych maszyn zrobiłem reinstalkę systemu, co najszybciej sprawdza sie przy zmianie GPU.
Sterowniki najnowsze, zainstalowane na partycji D (nie systemowej) systemowe ustawienia w zasadzie domyślne, poza wyłączeniem auto aktualizacji sterowników (zobaczymy ile to ustawienie wytrzyma xd)

Coś jednak w schemacie tych kompów się powtarza... Widzicie to? Może pogrubię. Jak ktoś poluje na w/w modele RTX to przynajmniej jeden jest wystawiony, pozostałe 2 pojawią się dziś albo jutro, z tego co mi wiadomo w atrakcyjnych cenach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na aktualizację....
Chyba doszło do jakiejś kumulacji. Kumpel zadzwonił wczoraj, że wyszła nowa wersja sterowników, 551.52. Jest już u 4 osoby. 3 osoby u których był wcześniej, są już całkiem odfajkowane, bo wszystko zaczęło działać prawidłowo (na 10bpc, pełnym RGB stutter w systemie ustał). Za to 4 komp... całkiem się system wywalił do punktu przywracania systemu. I dziś, raptem pół godziny temu dzwonił że już 8 osób z tym dzwoniło. Do mnie od rana, smsowo zgłosiło się 9 osób - też wywaliło system. Ale po kolei...
Poza tym wywalaniem systemu, u tej jednej osoby (tej czwartej) wczoraj kolega postawił 11-tkę na nowo, zainstalował sterownik i działa wszystko prawidłowo (poza AC Valhalla, przy którym występuje stutter, i wydaje mi się to kolejnym błędem do załatania, ale może to być też kwestia gry - włącznie z AC Mirage - to jak na razie zgłaszane problemy). Zatem bierzemy się z kolegą za porządkowanie w ten weekend, 2 pendrive, 1 z Win 10 i 1 z Win 11 i będziemy jeździć, ja zaczynam już jutro. 
Będziemy po prostu stawiać system od nowa jak przy aktualizacji się wykrzaczy. Ludzie sami będą próbować aktualizować sterownik (z DDU po drodze) i po prostu pozgłaszają jak coś nie będzie bajglać i będziemy mieć prostą listę. 

Mam tylko nadzieję, że to znowu okaże się winą Windowsa, i szybko pojawi się jakiś fix, tymczasem mam już serdecznie dość tej walki i po prostu reinstalka wydaje mi się najszybszym rozwiązaniem. Ja zaczynam rozpuszczać już wici, żeby ludzie sobie porobili aktualizację, dalsza aktualizacja najpewniej w Niedziele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten sterownik, bez żadnych wynalazków typu DDU i póki co śmiga, działa i nic nie wywala.

No ale ja jadę na win 10 a nie raku zwanym 11.

A tak na marginesie, czy na labie też założyłeś taki temat? Przecież tam dużo więcej użytkowników.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, B@nita napisał(a):

Zainstalowałem ten sterownik, bez żadnych wynalazków typu DDU i póki co śmiga, działa i nic nie wywala.

No ale ja jadę na win 10 a nie raku zwanym 11.

A tak na marginesie, czy na labie też założyłeś taki temat? Przecież tam dużo więcej użytkowników.

Właśnie obstawiam że problem może leżeć w windowsie 11. Na labie.... Masz na myśli pclab? A to nie upadło?

 

Ddu jest zalecany gdy pojawiają się problemy ze sterownikiem i chcesz go zaktualizować - trzeba wyczyścić wszystkie pozostałości po sterowniku, który sprawia problemy.

 

Zrobiłem drugiego kompa, czysta instalka + najnowszy sterownik. Śmiga jak powinno, poza tymi assasynami. Za jakieś 2-3 godziny będę u gościa który ma win 10.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vlad_8011 napisał:

Właśnie obstawiam że problem może leżeć w windowsie 11. Na labie.... Masz na myśli pclab? A to nie upadło?

Nie, nie upadło. Załóż temat, zobaczymy jak Cie objada, tam więcej ludzi w temacie, chyba szybko cię naprostują.🙂

Cytat

Właśnie obstawiam że problem może leżeć w windowsie 11.

Tez tak uważam, o ile pamiętam ktoś tu też miał jakieś problemy z kompem które znikły po przejściu na 10.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B@nita napisał(a):

Nie, nie upadło. Załóż temat, zobaczymy jak Cie objada, tam więcej ludzi w temacie, chyba szybko cię naprostują.🙂

Tez tak uważam, o ile pamiętam ktoś tu też miał jakieś problemy z kompem które znikły po przejściu na 10.

Za co mają mnie objechać? Za co mają mnie naprostować? Właśnie postawiłem 10-tke i też juz działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karro napisał(a):

Przecież dostał tam wielokrotnego bana w tydzień prowokatorze,pisze na zdechłym purepc gdzie nie ma administracji bo by tak samo skończył na aktywnym forze it xd

Przestań kłamać zaczepniku. Zgłaszam ponownie za generowanie spamu. NIGDY NIE MIAŁEM konta na pclabie. Dziwie się, że po takich wpisach ty jeszcze bana nie dostałeś, widocznie jedziesz na opisanej przez siebie zasadzie, bo po raz kolejny bezczelnie mnie oczerniasz. Twoje wpisy tutaj zostały usunięte, jednak jest po nich ślad, bo cię cytowałem - więc łaskawie przestań trolować i zaśmiecać wątki swoimi wynurzeniami.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, karro napisał(a):

uwazam cie

a ja ci nie toweruje xd

BTW o jednym z wymienionych problemów nawet powstał artykuł na ppc
https://www.purepc.pl/nvidia-geforce-wydano-sterownik-hotfix-ktory-naprawia-problemy-z-mikroprzycieciami-obrazu-podczas-uzywania-v-sync

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na dziś mi wystarczy. 

Reinstalka systemu nie działa w każdym przypadku niestety. Nie wiem co się odwala na linii system-sterownik, ale jakimś cudem, na świeżo postawionej 11, po zainstalowaniu sterownika znowu wywaliło czarny ekran, wiatraki na maksa i później tylko punkt przywracania systemu. Był to 3 od końca i ostatni przypadek na dzisiaj, i najdłużej nad nim spędziłem. Myślałem że coś z hardwaru pada, ale nie, 537.58 przyjął bez problemu (czyli ostatni, który był zainstalowany przed tym problemem). Dzwoniłem do kumpla czy miał coś takiego, czy jakoś coś z tym zrobił, twierdzi że też miał 2 przypadki z takim czymś. 

Więc podsumowując piątek, wyszło mi w sumie 6 kompów;
- 2 zostały ze starym sterownikiem, 4 naprawione
- Kumpel był w stanie dziś tylko 3 niemalże sąsiadów objechać i 2 zostawił na 537.58, 1 naprawiony

Na ten moment nie wiem co się dzieje. Albo problemy ustają praktycznie w całości (poza problemami z konkretnym tytułem), albo jest totalna kicha i system nie chce wstać. Poszukam jakiegoś info, bo jutro mi się też trochę robótki szykuje;
- 3 osoby jeszcze w wczoraj + 4 z dzisiaj które się do mnie zgłosiły....
- Kumpel ma pecha i 19 osób już ma xd Ale jego rewir, jego zabawki, ja mu tam zabawy nie zamierzam psuć 😉

Pytanie do osób "bezproblemowych" - systemy jakie macie, pobrały najnowsze aktualizacje i nic dziwnego na kompach się nie wydarzyło? np. KB5034441 wam weszła?

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vlad_8011 napisał:

Za co mają mnie objechać? Za co mają mnie naprostować? Właśnie postawiłem 10-tke i też juz działa.

Załóż i się przekonaj.😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlad_8011 napisał:

Serdecznie dziękuję ci za bezcenną poradę. Odniesiesz się do mojego ostatniego pytania?

Wyjaśniałem to już nie raz, tam, ci to tez wytłumaczą. Co się tak bronisz przed założeniem tego tematu na bądź co bądź najbardziej poczytnym forum it w tym kraju, wytłumacz to?Boisz się ośmieszenia? I nie uciekaj się do wymijających odpowiedzi. Na co liczysz zakładając temat na dużo mniej popularnym forum?  Chcesz z tym "problemem" dotrzeć do większego grona  ludzi czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B@nita napisał(a):

Wyjaśniałem to już nie raz, tam, ci to tez wytłumaczą. Co się tak bronisz przed założeniem tego tematu na bądź co bądź najbardziej poczytnym forum it w tym kraju, wytłumacz to?Boisz się ośmieszenia? I nie uciekaj się do wymijających odpowiedzi. Na co liczysz zakładając temat na dużo mniej popularnym forum?  Chcesz z tym "problemem" dotrzeć do większego grona  ludzi czy nie?

Nie będe wdawał się w dyskusję na poziomie podstawówki, bo nie tłumaczyłeś ani razu - pytanie jest świeże. Czego nie rozumiesz w pytaniu:
"Pytanie do osób "bezproblemowych" - systemy jakie macie, pobrały najnowsze aktualizacje i nic dziwnego na kompach się nie wydarzyło? np. KB5034441 wam weszła?"

Jeśli będę chciał dotrzeć do jak największej ilości osób, nie będę zakładał wątku na polskim portalu. Założyłem tutaj bo widze, że jest tu sporo userów nvidii i mam tu już konto.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlad_8011 napisał:

Nie będe wdawał się w dyskusję na poziomie podstawówki.

Ta odpowiedz wiele wyjaśnia na temat twojej osoby, z takimi tekstami to na wykop a nie tutaj. Napisałem wyżej gdzie możesz znaleźć odpowiedź i tam prędzej ją uzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, B@nita napisał(a):

Ta odpowiedz wiele wyjaśnia na temat twojej osoby, z takimi tekstami to na wykop a nie tutaj. Napisałem wyżej gdzie możesz znaleźć odpowiedź i tam prędzej ją uzyskasz.

Czyli nie odpowiesz jak rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vlad_8011 napisał:

Czyli nie odpowiesz jak rozumiem?

Dałem odpowiedź gdzie jej masz szukać. Skoro boisz się laba, znaczy że wiesz doskonale że się tam tylko ośmieszysz, tyle z mojej strony nie mam zamiaru tu więcej spamować. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, B@nita napisał(a):

Dałem odpowiedź gdzie jej masz szukać. Skoro boisz się laba, znaczy że wiesz doskonale że się tam tylko ośmieszysz, tyle z mojej strony nie mam zamiaru tu więcej spamować. Nara.

No narazie, naprawdę pomogłeś..........

Proszę o zamknięcie wątku, bo widzę że jest zbyt kontrowersyjny. Poszukam porad gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...