Skocz do zawartości
vlad_8011

Problemy ze sterownikami (możliwe obejście problemu)

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum nvidii temat jest "ghosted". Cenzura działa doskonale.

 

Edit: na ten moment ja się poddaje. Jak nie będzie działać po reinstalce przywracam 537.58 i sory memory ale skoro moje pytania są cenzurowane i przeszkadzają  to powiem tym ludziom że z NVIDIA nie dostaną pomocy nigdzie. Proste. Ja już nie mam zamiaru udowadniać że nie jestem wielbłądem. 

Niech idą na serwis gdzie z tego co wiem otwarcie mówią że to sterowniki i rozkładają ręce mówiąc żeby wrócić do starszej wersji.

 

 

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, B@nita napisał(a):

Zmień fach, będzie lepiej dla ciebie i innych.  Jak kolega wyżej, załóż jeszcze temat na forum gospodyń wiejskich, pewno cię zrozumieją skoro boisz się ośmieszenia na labie. Nara, bez odzewu.

Nie będę już zakładał tematu nigdzie bo nie ma to sensu. Jak komuś działa to mnie zwymysla, zamiast rzeczywiście pomóc.  Robię jak napisałem. Kilka kompów wstało po reinstalce systemu na nowym sterowniku, więc nie jest to już 45 osób, ale dokładne liczby będę miał w niedzielę. Tam gdzie się wykrzaczylo na nowym sterowniku sporo się już nasłuchałem, bo ludzie mają już tego dość, podobnie jak i ja, chcą mieć sprawnego kompa a nie robić za króliki doświadczalne za niedługo już 6 miesiąc. Napisałbym co te osoby więcej powiedziały ale zaraz znowu się odpalicie. 

Przypomina mi się komuna gdy trzeba było uważać żeby nic nie powiedzieć na partię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, B@nita napisał(a):

Doskonale wiemy dlaczego...nie wysilaj się i daruj sobie te farmazony o ludziach.  Wypada współczuć tylko tym którym te kompy składasz...o ile to prawda. Miałeś zamknąć temat a dalej jęczysz i robisz antyreklamę nv, ile tam ci za to płacą?

Nawet danego słowa nie potrafisz dotrzymać...

Taak, a na labie nie chcesz...niezły odlot.😂

No i właśnie wychodzi z ciebie to o czym piszę - nie można złego słowa na partię napisać, bo się komisarz oburzy. Jak mam zamknąć temat, możesz mi to wytłumaczyć? już o to poprosiłem.

Nie raczyłeś nawet odpowiedzieć na proste pytanie, odnośnie aktualizacji, więc jedyne co robisz to kwiczysz że ktoś raczył źle napisać o Nvidii - więc skoro jesteś takim obrońcom, to mam pomysł - daj swój numer (PW) a skieruje tych ludzi do ciebie, co ty na to?

Co ma lab do tego? Już wytłumaczyłem dlaczego nie chcę tak zakładać, ale do ciebie to nigdy nie dotrze, bo wg ciebie na nvidii problemów nie ma żadnych, a każdy kto je ma, lub o nich pisze z automatu jest trolem - więc to ja współczuje tobie wąskiego pola widzenia, bo widzisz własny sprzęt i na jego podstawie wydajesz osąd o całokształcie. 

Pisałes nara już 2 krotnie, a jednak piszesz dalej, więc u ciebie ze słownością też nie za dobrze xd

I problem jest powiązany z monitorami i nie występuje na AMD, źródło:



"#1. EDIT: This issue is confirmed to be an NVidia bug thanks to u/JerryD2T's testing, this issue does not happen on AMD hardware.

#2. EDIT: Apparently this does not only affect LG monitors, Mentions of Dell & Samsung monitors are reported to have this issue, Aswell. I will Add a separate list of non-LG monitors that are affected."

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4027263-30.html

"
no właśnie czyli sterownik zepuł wszystko u dużej ilości osób że nawet rtx nie dają rady,chodzę teraz po forach i bardzo dużo osób ma ten problem lecz nie wiadomo jak go rozwiązać

Dodano po 1 [minuty]:

>>20916315
tego bym się spodziewał że wiem jak było wcześniej i jak widac rtx3060 nawet nie dają rady i się wszystko psuje po tym sterowniku "

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4032705.html#20938960

Już teraz wiem gdzie o tym piszą na polskich forach....

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem o co cała kłótnia. Na początku też myślałem że ten temat ma na celu striggerowanie fanbojstwa konkretnego obozu ale nie. Problem na nvdii faktycznie występuje co potwierdzam. Nie ma sensu pisać tematów na innych forach bo rozwiązanie problemu jest podane w tym temacie. Zainstalować sterowniki z czarwca i tyle. Naprawdę nie ma co się doktoryzować bo to tylko komputer, jeśli stary sterownik rozwiązuje sprawę to serio poświęcanie temu nawet 5 minut to strata życia. Nie zawsze to co najnowsze jest najlepsze i tak jest w tym przypadku. Problem zostanie zapewne naprawiony przez developerów bo zawsze tak jest. Lepiej poczekać na starych sterownikach niż tracić czas na samodzielne rozwiązywanie tematu. Kłótnie też nie mają sensu, kolega vlad_8011 po prostu podchodzi zbyt emocjonalnie i ambitnie. Nie działa nowy sterownik, instaluję stary, KONIEC TEMATU. 

Aha, dodam że fajnie że kolega vlad_8011 napisał jaki sterownik trzeba zainstalować żeby problemu się pozbyć bo gdyby nie ten temat to ja na przykład bym o tym nie wiedział.

 

Edytowane przez anemnon
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, B@nita napisał(a):

Tłumaczyłeś ?? Gdzie?? Nie chcesz założyć tematu na forum na którym jest bardzo duża liczba aktywnych, powtarzam, AKTYWNYCH użytkowników. Bo co? Bo się boisz ośmieszenia swojej teorii?

A co to ma do rzeczy? Każdy ma inne podzespoły, ustawienia systemu, zainstalowane aplikacje, , więc co tu ma do rzeczy aktualizacja. Nie aktualizuje nigdy na gorąco bo majkroszrot zawsze coś skopie.

Gdzie to napisałem?

Jedyny który tu kwiczy to jesteś ty.

Radzę dotrzymać słowa bo łżesz na każdym, kroku jak widać.

Gdzie? Na forum strażaków czy malarzy skoro najbardziej popularny lab odpada.

Czytaj ze zrozumieniem proszę i nie zarzucaj mi klamstwa. Napisałem przez kontakt o zamknięcie tematu jak i w odpowiedzi. Nie będę tłumaczył 10-ty raz jak nie czytasz tego co pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...