Skocz do zawartości
Paweł

Spadek wydajności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś miesiąc temu sprawdzałem pare razy na 3DMarku2003 i miałem 1300 pkt. a dzisiaj patrze i mam ...... 137 pkt. mało sie nie popłakałem. czy to wina zaśmiecenia systemu czy karta sie zepsuła ( winfast 4200 )

prosze o pomoc i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ty masz za rocek? 8O pentium100?

137 punktów to na jakimś słabiuteńkim zdechlaku sie robi - ti4200 jest dosyć wydajną kartą , więc ten wynik jest conajmniej dziwny

może to być winą zaśmiecenia systemu , ale w twoim wypadku uzyskujesz 10% pierwotnego wyniku , więc musiałbyś mieć zaje.biście zaśmiecony os - ja sobie tego za bardzo nie umiem wyobrazić

jeżeli twoja karta nie robi przekłamań w wyświetaniu , gry działają normalnie to raczej szukałbym gdzie indziej - na pewno w kwestii programowej a nie sprzętowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co ty masz za rocek?  8O  pentium100?

137 punktów to na jakimś słabiuteńkim zdechlaku sie robi - ti4200 jest dosyć wydajną kartą , więc ten wynik jest conajmniej dziwny

może to być winą zaśmiecenia systemu , ale w twoim wypadku uzyskujesz 10% pierwotnego wyniku , więc musiałbyś mieć zaje.biście zaśmiecony os - ja sobie tego za bardzo nie umiem wyobrazić

jeżeli twoja karta nie robi przekłamań w wyświetaniu , gry działają normalnie        to raczej szukałbym gdzie indziej - na pewno w kwestii programowej a nie sprzętowej

mój procek to celeron 1200@1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

windows ma to do siebie że się śmieci ale spadek o 90% nie jest normalny. jeśli gry nie zwolniły zbytnio to może być to wina 3DMarka. zawsze można formata zapuścić i wszystko od nowa wgrać, wtedy się przekonasz co jest grane. coś sięmusiało nakopać w wingrozie i/lub sterownikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadek musi wystapic gdy winda sie zasmieci..ale zeby az tyle..hmm..dziwne.

u mnie na czystym systemie bylo 10k a po jakich 3 miesiacach..(duzo zmieniania driverow itp) spadlo do 8200..wiec nie tak strasznie jak u ciebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...