Skocz do zawartości
Lennon1

FIC czy SolteK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej zależy na stabilności.

Sounstorm mnie nie interesuje bo i tak bedę używał Audigi

płyta bedzie pod 2000+i nowe pamiątki

Bedę chciał troszkę poeksperymentować z o/c - generalnie stabilnośc i wydajność to są moje kryteria

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zależy na stabilności.

Sounstorm mnie nie interesuje bo i tak bedę używał Audigi

płyta bedzie pod 2000+i nowe pamiątki

Bedę chciał troszkę poeksperymentować z o/c - generalnie stabilnośc i wydajność to są moje kryteria

Pozdrawiam

w takim razie tylko i wylacznie soltek :D ;)

update:

obie plyty sa tak samo stabilne ale na soltek lepszy do OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, augigi to jakaś nowa wersja audigy ? ;)

FIC=EPOX w przypadku tego modelu. dokłądnie ten sam układ, ta sama fabryka, różnica tkwi w naklejkach i biosie. soltek ma wyższe max uzuskane FSB 240 MHz, to przemawia za soltekiem czy soltkiem ;) za FIC'em przemawia SS (niby ci niepotrzebne ale przy odsprzedaży ...) i sprawdzona konstrukcja EPOXa.

w sumie każda z nich pójdzie spokojnie na FSB 200, wydajność porónywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, augigi to jakaś nowa wersja audigy ? ;)

FIC=EPOX w przypadku tego modelu. dokłądnie ten sam układ, ta sama fabryka, różnica tkwi w naklejkach i biosie. soltek ma wyższe max uzuskane FSB 240 MHz, to przemawia za soltekiem czy soltkiem ;) za FIC'em przemawia SS (niby ci niepotrzebne ale przy odsprzedaży ...) i sprawdzona konstrukcja EPOXa.

w sumie każda z nich pójdzie spokojnie na FSB 200, wydajność porónywalna.

przypadkiem AU13 z AU11 FICa nie mylisz? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak OC - soltek a jeśli myślisz o szybkiej zmianie płyty głównej to zintegrowany SS na FIC-u będzie dobrym atutem sam mam FIC-a i nie marudzę a naszukać sie trochę musiałem [ za rozsądną cenę oczywiście]ja powiem tak OC - soltek a jeśli myślisz o szybkiej zmianie płyty głównej to zintegrowany SS na FIC-u będzie dobrym atutem sam mam FIC-a i nie marudzę a naszukać sie trochę musiałem [ za rozsądną cenę oczywiście]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...