Skocz do zawartości
Return1980

Warto zmieniać Lenovo ThinkPad x230 na kilka propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam obecnie starego laptop firmy Lenovo ThinkPad x230 chce go zmienić na używany laptop trochę nowszego typu choć ten stary mi w sumie wystarcza do przeglądania internetu myślę że nadszedl czas na wymianę na coś nowszego mam kilka propozycji chciałbym postawic na nim linuxa a na linuxie wirtualna maszynę z Windowsem chciałbym żeby to w miarę szybko działało i się nie zacinało oto kilka propozycji pierwsza do której się najbardziej skłaniam 

1.

Lenovo ThinkBook 14s Yoga ITL 20WE

Core i7 1165G7 / 2.8 GHz -
16 GB Ram

512 GB SSD

(14") IPS Touchscreen 1920 x 1080 (Full HD) - Iris Xe

Cena 1000zl

2.

Dell Inspiron 7391

Intel(R) Core(TM) i5-10210U 
Dysk 512GB SSD

8 GB Ram
13.3 Zoll FHP-WVA Display 

Cena 1000zl 

3. Dell Lititude 5320

Intel Core i5-11gen 

256 GB SSD 

16 GB RAM 

4.

ASUS ROG Zephyrus G14

Ryzen 7 4800HS

16Gb Ram

Dysk 512gb

NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 

Najmocniejszy i najdroższy 

Cena 2000zl 

Wasze sugestie mile widziane nie chcę większego laptopa jak 14 cali 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie wybrać między tymi dwoma z pod numeru 1 przemawia do mnie tym że ma nowszy procesor 11 generacji ale słabsza zintegrowana grafikę no i może działać jak tablet dzięki funkcji tabletu  i kosztuje 250€ numer 4 kosztuje 370€ warto dokładać do numeru 4 czyli do Asusa mały błąd w opisie zamiast 512gb jest Dysk 1tb ma matrycę Full HD z odświeżaniem 120hz dedykowana grafikę od czasu do czasu można pograć w jakiegoś fps z młodzieńczy lat doradźcie proszę coś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...