Skocz do zawartości
GuC!o^

Radeon 9700 z giełdy... :/

Rekomendowane odpowiedzi

siema!! jutro (czyli w niedziele) zamierzam wybrać sie na giełde komputerową we wrocławiu (stołówka dla wtajemniczonych) a moim głównym celem jest sprzedanie mojego obecnego radka 9500 i dopłacenie do dobrego radka 9700... tylko że moja dopłata może wynieść maxymalnie 400zł.. i teraz czy starczy mi na dobrego radeona 9700 po opyleniu 9500 i przy dopłacie 400zł ?? bo boje sie że to będzie za mało... a może jest ktoś z wrocka kto robi na giełdzie i może poda mi przykładowy cennik... aha i prosze o pomoc.. ponieważ nigdy nie lubiałem kupować na giełdzie..(często oszuści sami) więc prosze o zestaw porad dotyczących sprzedawcy radka... tzn o co mam go zapytać aby nie dać sie wyrolować.. :wink: w sumie jak kolo mnie wyroluje to i tak dostanie wpie... od moich starszych kolegów ( każdy po 120kg) no ale prosze o pomoc... DZIĘKI !! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sprawdzałes czy ten twoj radek nie jest przypadkiem modowałny ?

2 IMO jezeli nie jest to wolał bym go dobrze sprzedac i kupic tego 9500@9700 kosztuje jakies 840zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 sprawdzałes czy ten twoj radek nie jest przypadkiem modowałny ?

2 IMO jezeli nie jest to wolał bym go dobrze sprzedac i kupic tego 9500@9700 kosztuje jakies 840zł

3 9700 kosztują w sklepie jakies 1200zł

4 SZUKAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm? :) Napisz oś więcej o tym swoim Radeonie :)

 

PS- nie masz po co szukać 9700- nie dostaniesz za tyle tej karty. Co innego modowalnego 9500- tutaj mozesz się rozejżeć- sporo ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z bartezjuszem, sprzedawanie na gieldach jest naprawde baaardzo nieoplacalne, u goscia najpierw karta kosztuje zalozmy 700zl, qpujesz ja i idziesz za 2min sprzedac i nie daja ci za nia wiecej niz 400-500zl. Lepiej sprzedaj na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha slayer... jak już byś chciał zakupić tego radeonka to weź po uwage że będziesz musiał od razu kupić mocniejszy zasilacz bo będziesz miał restarty kompa.... wiem bo sam miałem 300W i nie wyrabiał chłopak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha slayer... jak już byś chciał zakupić tego radeonka to weź po uwage że będziesz musiał od razu kupić mocniejszy zasilacz bo będziesz miał restarty kompa.... wiem bo sam miałem 300W i nie wyrabiał chłopak...

liczy ise producent jak miales codszajsa to nic dziwnego

 

 

 

P.S. gadaj ze slayerem na priv a nie rob z forum czata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...