Skocz do zawartości
kefir001

Potrzebny Modem/router na lte w szpitalu z ograniczonym zasięgiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nietypowy problem, mianowicie ide na jakiś czas do szpitala na rehabilitację i potrzebuję mieć tam dostęp do internetu (nigdy nie było tam WiFi i nic mi nie wiadomo by był od jakiegoś czasu) dodatkowo na oddziale panuje problem z zasięgiem, miałem kiedyś stare modemy na usb z play, plusa i t-mobile oraz zewnętrzna antenę (w której niestety ułamało się złącze) tylko każdy z nich ma na pewno powyżej 8 lat i karta z t-mobile w ogóle nie łączy się z siecią 4g natomiast kupiłem kartę z play i łączy się na 4g lecz ma problemy z zasięgiem oraz prędkość jest strasznie niska (w speed teście wyszło całe 4.5 MB/s i to był max) i zastanawiam się nad kupnem jakiegoś modemu/routera na kartę sim. Jak narazie moja uwagę zwróciły 2 modele:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-asus-4g-n16?utm_medium=linktxt&utm_campaign=04.2024&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2979941
oraz
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-asus-4g-ax56?utm_medium=XML&utm_campaign=2024-04&utm_term=Routery&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2356557
Lecz nie ukrywam że te modemy/routery mają raczej służyć jako coś awaryjnego ew tylko gdy będę jechał gdzieś gdzie nie będę miał internetu czyli kolejne rehabilitacje bądź gdzieś indziej ew jakieś wakacje tak co mogę wsadzić kartę mieć ją na 5-6 tyg max do 2 miesięcy i znowu schować do szafy. Nie wiem czy jest sens płacić aż tyle lecz chciałbym aby był to sprzęt przyszłościowy gdzie wyciągnę go z szafy za 5 lat i nadal będzie działał (o ile się nie zepsuje oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...