Skocz do zawartości
VonV3in

Jaka karta

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, znalazlem taki filmik 

na patchu 1.16 wymagania alana wake'a widac znacznie spadly, nie mogę znalezc ani jednego wiecej filmiku na ktorym zaznaczone byloby ze to patch 1.16 i np testowany bylby rtx 4070 super albo 4070ti ew ti super. Poszukuje karty do 1440p zeby ogarniala path tracing i RR, najlepiej zeby ogarniala wszystkie gry na full detalach powiedzmy w 70+ klatkach. To ma byc karta na przeczekanie do premiery rtxow 5000 z ktorymi pewnie wyjdzie dlss 4.0 i nvenc kolejnej generacji. Doradzcie cos, moze ktos ma 4070 ti i wie jak sie sprawuje w AW2 albo cyberpunku w 1440p na aktualnych sterownikach/patchach

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z path tracingiem ale np. ja takiego Cyberbuga ogrywam na 4070 z sygnaturki 1440p RT wszytsko ultra, FG, DLLS Q tylko PT wyłączone i mam między 100 a 120 FPS (limit w sterach).

Tak jak kolega wyżej pisze. 4070 super albo 4070 TI  super, myślę że 16GB VRAM było by na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero po tym jak wstawilem posta zauwazylem ze gosc w pierwszym z dwoch filmikow z 4070 mial wylaczony fg, na to wyglada ze moje wymagania spelnia 4070 

7 minut temu, bamboocha napisał(a):

Nie wiem jak z path tracingiem ale np. ja takiego Cyberbuga ogrywam na 4070 z sygnaturki 1440p RT wszytsko ultra, FG, DLLS Q tylko PT wyłączone i mam między 100 a 120 FPS (limit w sterach).

 Z pt pewnie byloby te 80 ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, leven napisał(a):

Skromnie zasugeruję 4070TiS.

Jednak 16GB Vram bardzo się przyda, a do serii RTX 5xxx jeszcze kawałek czasu.

Ja przed premiera wersji super rozgladalem się za 4080 ale od czasu tych super ceny strasznie poszly do gory wczesniej 4080 mozna bylo dostac za 2600-2800 z drugiej reki z gwarancją, za 3tyś nieraz takie staly po 3 tygodnie, a teraz tyle trzeba za taką 4070 super zaplacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...