Skocz do zawartości
Sqlczyk

Wirus…

Rekomendowane odpowiedzi

mialem trojana wszystko wyczyscilem minely dwa dni mialem white screena, nie moglem nawet wejsc do biosu wiec poszedlem do serwisu, wracam do domu wszystko dziala mija pare godzin i blue screen, znowu nic nie moge. Co mam zrobić? Isc ze wszystkim lacznie z myszka i klawiatura do serwisu? Jestem bliski załamania. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sqlczyk napisał:

mialem trojana wszystko wyczyscilem minely dwa dni mialem white screena, nie moglem nawet wejsc do biosu wiec poszedlem do serwisu, wracam do domu wszystko dziala mija pare godzin i blue screen, znowu nic nie moge. Co mam zrobić? Isc ze wszystkim lacznie z myszka i klawiatura do serwisu? Jestem bliski załamania. Pomocy!

Witam

istnieje coś takiego jak rękojmia na wykonana usługę , zawsze możesz usługę zareklamować.

a skoro piszesz już na forum to , podaje się pełna specyfikację posiadanego PC.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja PC:

Msi z490 a-pro

intel i5 11400f

24gb ram

radeon rx6600

wymieniane ze stockowego tego samego dnia chlodzenie na silentium pc 3 evo fortis argb

Nie wiem czy przyjmą mi komputer na rękojmi bo wygląda na to, że hardware zaraża mój komputer. Bo jakim cudem działa działa i nagle ni z gruchy ni z pietruchy blue screen bez zadnego napisu i nawet bios nie odpala, komputer sie wlacza bo slychac dzwiek windows ale na ekranie nic nie ma. Malwarebytes i Avast nic nie wykrywają.

Tak samo było przy white screenie po tym jak wyczyscilem komputer dwa dni wczesniej i wszystko bylo ok i nagle white screen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewnośc ze to wirus? Może hardware Ci zwyczajnie siada? BS niekoniecznie dotyczą zawirusowania - to oznaka niestabilności, problemów z ramem, kartą graficzną czy dyskiem. Niemożność wejścia do UEFI polega na tym, że jeżeli pada Ci dysk nvme na którym wraz z systemem masz UEFI, to należy taki dysk wypiąć, zrestartować zworką ustawienia UEFI i dopiero bez dysku próbować bootować do UEFI w trybie Legacy. Jak to się uda możesz próbować ponownie wpinać nvme i bootować system, ale najpewniej trzeba będzie w UEFI wtedy przełączyć na Windows Boot xxxx bo inaczej UEFI może nie widzieć plików rozruchowych windows i będzie wywalać błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...