Skocz do zawartości
VonV3in

Zacinka 20 30

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś pomysł co jest powodem zacinki na win 11 home ryzen 7600 asrock x670e taichi karcie 1060 3gb i ramie g skill 64gb cl30 6000 zasilaczu pure power be quiet 12 1200w i dysku adata su800 256gb? Zacinka jest zawsze między 20 25 a 20 40, codziennie. Mam pare aplikacji zainstalowanych typu nvidia experience, jakis steam gog razer synapse killer control center jest to w trialu ale nie wiem czy to by dawalo taka zacinkę gry i muzyki sluchanej z osobnej aplikacji naraz i zawsze miedzy 20 25 a 20 40-45 nie mam pomysłu może jakiegos speca nakieruje ten czas w ktorym jest ta zacinka, ktos mi kiedys powiedzial ze moze win update akurat sprawdza aktualizacje, ale patrzylem sprawdzana była o 14 44, naprawdę nie mam pomyslu a tym bardziej testowanie na slepo daje jedna probę na dzień i nie wiem czy sam wpadnę na jakiś dobry pomysł - to wszystko wydluza problem w czasie 😐

pozdrawiam

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wejsc do trybu awaryjnego a tam wyskakuje komunikat ze ctfmon - przepelnienie buffora - przeinstalowalem system nic nie pomoglo, dalej to samo przepelnienie bufora ctfmon - jakis koleś na 10 mial problem z tym ctfmon i tez mial zacinki dlatego sie zainteresowalem - dzisiaj jesscze bede miedzy 20 a 21 słuchał jak nic nie pomoglo to instalowanie systemu na nowo (nic nie instalowalem zainstaluje tylko tidala) to jeszcze sprawdze z pobranymi plikami muzyki jutro - a jak to nie pomoze to w niedziele przeskakuje na windowsa 10. Wkurwiony jestem ze szok - przez takie przycinki wymienialem kompa a tu znowu to samo

Edytowane przez VonV3in

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...