Skocz do zawartości
szary_wolf

Jaki ruter do 500 zł z przyciskiem wyłączania wifi na panelu przednim tegoż rutera?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebny mi jest ruter z wifi z przyciskiem na panelu przednim do wyłączania wifi. Moge na niego przeznaczyć do 500 zł. Chciałbym aby miał on gigabitowe porty lan oraz wifi 6 czyli ax . Od razu pisze że nie gram w gry ,korzystam do biura i multimediów np. Netflix. Fajnie jakby były jakieś propozycje tych ruterów ale tak abym mógł płacić przez PayPo np. w sklepie morele.net.

Bardzo licze na państwa propozycje. Pisałem pare dni temu podobny temat u konkurencji ale bez odzewu a tutaj jest większe forum więc może tutaj ktoś pomoże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiekszosc mikrotikow ma dodatkowy przycisk ("mode button") pod ktory mozesz sobie przypisac dowolny skrypt. Kwestia czy jestes w stanie ogarnac ciutke bardziej zaawansowany sprzet. 🙂 Przyklad: https://demo.mt.lv/

Jak tak to interesuje ciebie "hAP ax3".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrotiki są bardzo fajne ale dla mnie dla laika komputerowego to troche za dużo. Nie dałbym rady napisać skryptu. Zresztą już kupiłem Fritz! takie coś:

https://www.morele.net/router-avm-fritz-box-7530-ax-20002930-9496436/

Ma wszystko to co chciałem czyli ten nieszczęsny przycisk, obsługuje wifi 6 , tylko cena... Praktycznie dwa razy droższy w porównaniu z mikrotikami. Ale nie było innego wyjścia.

Ale w każdym razie dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...