Skocz do zawartości
huberto

Błąd 0xc000007b

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie z grą Borderlands 2 😞 Błąd 000007b i też nie potrafię tego obejść. Wcześniej wszystko grało i nagle nie da się. Postawię system na innym dysku i zobaczę czy pomoże. Jak masz inny wolny dysk, to postaw system i odpal tą niedziałającą apke na nim.

EDIT: istnieje możliwość aktualizacji/nadpisania systemu z zachowaniem wszystkich danych i folderów. Trzeba pobrać ISO swojej wersji systemu i uruchomić go z pliku .exe. System się zaktualizuje z zachowaniem danych. Może tak też zrobię 🙂

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie za bardzo nie ogarniam tego ale windows jest nowy i ma wszystkie aktualizacje wiec nie wiem czego to moze byc problem juz serio, przejrzałem milion poradników

spróbowałem tego programu i znalazłem takie coś co powinienem teraz zrobić?

image.thumb.png.9ed71dcf50f9684575e968b959e69212.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dotarłem do tego miejsca i się poddałem. Autor poradnika pisze, żeby usuwać pliki, tylko które ? Próbowałem od pierwszego, ale system nie pozwala na usunięcie, bo pliki są aktualnie używane. To biblioteki dll. więc jak usuwać aktywne przez system biblioteki ? Nie wiem co zrobić, próbowałem aktualizacji systemu z zachowaniem danych, ale jak na złość kreator instalacji nie pozwala na zaznaczenie tej opcji, bo jest nieaktywna. Witki mi już opadają.

 

EDIT: jeszcze raz wykonałem procedurę z poradnika, usunąłem dwa pliki na czerwono, zaktualizowałem dx i... guzik to dało, dalej błąd.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sukces !!

Pomogę Ci, jak chcesz, może damy radę naprawić Twój problem z 007 🙂

Wykonaj jeszcze raz kroki z poradnika z PC LOLA aż do momentu pojawienia się tabelki z programu depends i pokaż jak wyżej pokazałeś. Ciebie interesują pliki zaznaczone na czerwono. Będą to pliki znajdujące się w katalogach systemu "system 32" i "syswow64"

U mnie na czerwono występował jeden plik dx, którego usunąłem w obu katalogach i zaktualizowałem dx z pliku dxweb.exe

Po restarcie komputera gra już się uruchamia 🙂

Aha... program depends jest w dwóch wersjach i trzeba wiedzieć który uruchomić. Zacznij od wersji x32.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...