Skocz do zawartości
luk1984

Komp mi sie restartuje samoczynnie

Rekomendowane odpowiedzi

mam stary komp od kolegi z płytą BE6-II (z raidem) proc P3 500 Mhz

128 SDRAM, hdd WDC 80 Giga 8 mega cache jest podlaczony do raida

w tym jeszcze nagrywarka liteon 48x

normalnie wejdzie do win 98, czasami od razu zrestartuje, a czasami pochodzi caly dzien bez restartu, tylko nie mowcie ze zasilka

zaraz zmienilem ja na sprawdzona 300 W

czy ktos moze mi pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stery, stery, stery....

Odinstaluj wszystkie nie uzywane zeczy locznie z grafa.

Jak uruchomisz system ponownie to nie instaluj zadych sterow tylko zobacz jak sie zachowa. Jak sie nie zrestartuje to pokolei zainstaluj sterowniki po karzdym zainstalowaniu restartuj kompa.

 

Ps: zmien tego ecs na msi chociaz. ECS TO NAJOSZCZEDNIEJSWZY PRODUCENT PLYT GLOWNYCH!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może płyta główna szfankuje.

A jakbyś spróbował podłączyć dysk do IDE zamiast do RAID.

W jakich okolicznościach ci się restartuje?

Podłączanie do IDE na tej płycie na dłuższą metę nie ma sensu, bo kontroler na tej płycie to ATA33, gdy RAID ma ATA66, a dysk kolegi to ATA100 chyba...

Ale jak widzę nazwę ABIT BE6-II a obok słowo "restarty" to na myśl przychodzi mi od razu jedno: popuchnięte, padające kondensatory na płycie. Wartałoby je obejżeć, czy wyglądają normalnie...

Było o tym na forum wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmi noge z guzika Reset ;)

Możesz w bezsensowny sposób nie komentować każdego topicu i nabijać sobie w ten sposób licznika,niewidzialem żebyś ostatnio coś mądrego napisał.Jeden już opuścił tweaka a mianowicie pan Mucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmi noge z guzika Reset ;)

Możesz w bezsensowny sposób nie komentować każdego topicu i nabijać sobie w ten sposób licznika,niewidzialem żebyś ostatnio coś mądrego napisał.Jeden już opuścił tweaka a mianowicie pan Mucha

po 1 z tego co mi wiadomo liczniki postów dosc dawno zniknely

po 2 to malo widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmi noge z guzika Reset ;)

Możesz w bezsensowny sposób nie komentować każdego topicu i nabijać sobie w ten sposób licznika,niewidzialem żebyś ostatnio coś mądrego napisał.Jeden już opuścił tweaka a mianowicie pan Mucha

po 1 z tego co mi wiadomo liczniki postów dosc dawno zniknely

po 2 to malo widzisz

1.Po 1. widze dużo,nie twierdze że wszedzie dajesz odpowoiwiedzi głupie ale lubisz wszystko komentować w głupi sposób,zamiast bezsensownie komentować trzeba było pomóc chłopakowi.

 

2. Po 2 licznik dalej jest w profilu a na theme Comatose dalej jest tak jak kiedys koło miejsca zamieszkania,koło avatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmi noge z guzika Reset ;)

Możesz w bezsensowny sposób nie komentować każdego topicu i nabijać sobie w ten sposób licznikai]niewidzialem żebyś ostatnio coś mądrego napisałJeden już opuścił tweaka a mianowicie pan Mucha

po 1 z tego co mi wiadomo liczniki postów dosc dawno zniknely

po 2 to malo widzisz

1.Po 1. widze dużo,nie twierdze że wszedzie dajesz odpowoiwiedzi głupie ale lubisz wszystko komentować w głupi sposób,zamiast bezsensownie komentować trzeba było pomóc chłopakowi.

 

2. Po 2 licznik dalej jest w profilu a na theme Comatose dalej jest tak jak kiedys koło miejsca zamieszkania,koło avatra.

nie chce sie kłucic ale plączesz się w zeznaniach. no ale nic mamusiu będe już grzeczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie kłucic ale plączesz się w zeznaniach. no ale nic mamusiu będe już grzeczny :)

Powiem tak: 70% ostatnich twoich wypowiedzi jest bezsensu,tylko dla nabicia licznika,a co do licznika to np. ja uzywam stylu Comatose i tam normalnie widze,jak zawsze kto ile ma postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak plyta padla , bo wszystko sprawdzalem po kolei, w sumie nawet sie nie dziwie bo byla kupiona na giełdzie

zobacze co z tymi kondesatorami tak jak kolega mowil wyzej

qrcze szkoda plyty bo moze obslugiwac najnowsze dyski twarde

bez zadnych zabaw w uprady biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...