Skocz do zawartości
gumiś.2000

Brak sygnału w monitorze

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zainstalowałem War thunder , podczas samouczka mój monitor zgasł a po chwili komputer się zrestartował, do tej chwili nie wiem czemu tak się stało próbowałem podopinać kabel ale nadal ekran pokazuje brak sygnału

Komputer się odpala ale tak jak napisałem nadal jest brak sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś części na podmianę ? Choćby starą kartę graficzną włożyć zamiast obecnej i już byś wiedział czy to karta się zepsuła.

Czy komputer daje jakieś sygnały dźwiękowe przy włączeniu (pikanie) ?

Edit: napisz jakie masz podzespoły w komputerze

Edytowane przez Pzgr. 39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z kartą graficzną na podmianę nie mam, ale jak odpalam PC to słychać że system się uruchomił ale nie ma obrazu.

W momencie gdy ekran stracił sygnał dzwięki gry było słychać, nie wiem czy to pomoże w rozpoznaniu problemu ale wole to dopisać

19 godzin temu, Pzgr. 39 napisał(a):

Masz jakieś części na podmianę ? Choćby starą kartę graficzną włożyć zamiast obecnej i już byś wiedział czy to karta się zepsuła.

Czy komputer daje jakieś sygnały dźwiękowe przy włączeniu (pikanie) ?

Edit: napisz jakie masz podzespoły w komputerze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gumiś.2000 napisał(a):

Czyli karta graficzna do wymiany?

No zachowanie komputera na to wskazuje, jak masz integrę w procesorze to możesz sprawdzić czy na niej ci zadziała (i wyciągnij wpierw dedykowaną kartę, bo płyty główne mają ustawione tak by przez nią wysyłać obraz gdy jest zamontowana).

W sumie to możesz też spróbować odgrzać kartę w piekarniku, ale jeśli po takiej "naprawie" będzie działać to najwyżej przez kilka tygodni, tak więc karta do wymiany.

Edytowane przez Pzgr. 39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...