Skocz do zawartości
Lasquens

Jaka karte za 5 batow

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chlopaki !!!

 

Mam problem = a mianowicie mam do rozdysponowania 500 zeta. Zastanawialem sie nad zakupem plyty glownej pod mojego willameta (patrzcie podpis), jednak po dluzszym zastanowieniu doszedlem do takiego wniosku ze zakup plyty nie podniesie mi zbyt wiele wydajnsci (no moze jak bym trafil na dobrego PAT'a ale to wtedy i tak nie duzo) bo i tak swojego wiliama nie podkrece do ultra wysokich czestotliwosci (bo na ecs [urzadzenie plytopodobne] wogole nie moge= zero opcji w biosie). Mam ok 450-500zl i zastanawialem sie nad zakupem gf4ti4200, w komputroniku za 519 zl stoi (agpx8 128ddr ale noname). CZy myslicie ze to dobra opcja ? A moze inna karte ? Moze jakiegos radka ? Prosze o rade !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszysko jednak kupił bym tą płytę bo jednak dobra płyta to podstawa a co do karty to kup lepiej R9100 teraz w komputroniku można kupic dobrego spuergrace lub trochę drorzszego ale też dobrego herculesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO

 

Nie powiem = ladnie wypatrzony ten winfast, a ja sie grzalem na no name'a za 50 zl drozszego (tylko ze 128 ramu mial), a tu taki suprise!

Mysle ze go wezme, ale jeszcze musze troche podumac i skonsultowac sie z mama :P. Tyczasem prosilbym o dalsze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup gf4 i sie nawet nie zastanawiaj - tylko żaden prolink i takie inne podobne sezonowe firmy - winfast może, ale lepiej jakiś MSI.

 

no chyba że dozbierasz na R9500@9700

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup gf4 i sie nawet nie zastanawiaj - tylko żaden prolink i takie inne podobne sezonowe firmy - winfast może, ale lepiej jakiś MSI.

 

no chyba że dozbierasz na R9500@9700

 

pozdro.

Dlaczego niby nie Prolink ??

To chyba nie jest sezonowa firma, nie pisz bzdur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prolink iest bardzo dobra firma jak teierdzicie ze sezonowa to ile lat trwa sezon bo prolink robi karty od paru ladnych lat i sa bdb .Ja w tej cenie nie bral bym tego Win Fasta ani jakiego NOname .Moim zdaniem prolinka puscisz na 305-600(stabilnie)a da sie wiecej bez dodatkowego chlodzenia .Ja na 2700+ ramy352mhz na XP-PRO +sp1 sterowniku 44.03 mialem 13345pkt . na 43.03 13450.pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Leadtek-a 4 TI 4200 naprawde dobra karta z super chłodzeniem którego nie musisz przerabiać,karta się ładnie kręci,mysle że pujdzoe 320/650 i powyżej 13500pkt

BIERZ GO :!: :!: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Leadtek-a  4 TI 4200 naprawde dobra karta z super chłodzeniem którego nie musisz przerabiać,karta się ładnie kręci,mysle że pujdzoe 320/650 i powyżej 13500pkt

BIERZ GO :!:  :!:  :)

NA p4 1,7 ? nie pisz bzdur.

 

Kumpel w pracy (biurko obok mojego) ma Leadteka 4400 - i po podkręceniu (stabilnie na 300/600) (pamięci 3,6) ma niecałe 10k (p4 1,8 niekręcony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WI fast ti4200 nie pujdzie na 320-650 to by musiał byc GAInward ale my rozmawiamy o kartach do 500zl a nie za 600-700.JA bymBRAL PROLINKA bo napewno go podkrecisz do 305-600 TI4200 64 mb nie bierz 128mbProlinka bo sa wolniejsze .Maja bdb wyjscia telewyzyjne Philpsa 1074-786(*jakos tak) i bdb obraz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Leadtek-a  4 TI 4200 naprawde dobra karta z super chłodzeniem którego nie musisz przerabiać,karta się ładnie kręci,mysle że pujdzoe 320/650 i powyżej 13500pkt

BIERZ GO :!:  :!:  :)

NA p4 1,7 ? nie pisz bzdur.

 

Kumpel w pracy (biurko obok mojego) ma Leadteka 4400 - i po podkręceniu (stabilnie na 300/600) (pamięci 3,6) ma niecałe 10k (p4 1,8 niekręcony).

Sorqi zapędziłem się nie luknołem na config,mialem na myśli max osiągi tej karty na jakimś szybszym procku,mój bład.A co do tego Leadteka 4400 to jakoś cienko 600Mhz to ja na swoim Leadtek-u GEF3Ti 200 mam pamięci 4ns i idą max 570Mhz,może trafiła mu się jakś gorsza sztuka,a core tesz 300 to nie za wiele,na swoim mam 260 a na default było 175Mhz :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu na 1800+ na sterach 44.03 Prolink TI4200(305-600)stabilne mialem w 3dmarku2001 i DX 90b 10500pkt to jes dosc dobrze a na 2700+ pisalem wyrzej.Ale wybor nalerzy do ciebie .Prolinki i Winfasty to dwie dobre firmy a ceny to 480-490-zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyko TI 4200 tak dobrze sie kreca TI4400 troszke gorzej a TI4600 jeszcze gorzej .Zawsze tak bylo ze z mniej wykrecisz wiecej np z radka 9500 wykrecisz durzo bardziej wydajna 9700 a z TI4200 prawie masz TI4600 .To tak jak z prockami z 1.700+xp wykrecisz od 2600+ do 3200+ zalerzy od chlodzenia a z 2600+ to wyciszniesz 3000+ albo 3200+ dalej juz cierzko.Zawsze pierwsze modele sie najlepiej podkrecaja.Dlatego dobrze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> TI4200 64mb i napewno przegonisz na niej niepodkrecinego TI4400 i podkreconego to na rowno bo ten i ten wytrzyma 300-600.No Chyba ze Gainward ten TI4400 to machnie napewno 350-700mhz(ale cena juz za durza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i robicie mi kolejny dylemat !

Prolink czy Winfast ? Ale cos mi sie wydaje, ze zakupie winfasta. Przegladalem stae gazety (chipy, pcformaty) i Winfast zawsze wypadal albo na 1 albo na drugim miejscu w testach (gf3ti,gf4ti) ustepowal tylko gainwardowi ale tabestja jest cholernie droga. Jezeli chodzi o oc to jak mam miec pecha to bede go mial czy zakupie prolinka czy winfasta, a jak nie bede go mial to niebede i karta sie bedzie dobrze krecic = tak jak moj gf4mx. Mam solidne radiatory Tt i chyba najlepszy wentyl na vga Tt crystal orb, takze przypuszczam ze zrezygnuje z chlodzenia leadteka (choc na pewno jest bardzo dobre). Jesli mozna to chcialbym poprosic o jeszcze kilka wypowiedzi :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego Leadtek-a  4 TI 4200 naprawde dobra karta z super chłodzeniem którego nie musisz przerabiać,karta się ładnie kręci,mysle że pujdzoe 320/650 i powyżej 13500pkt

BIERZ GO :!:  :!:  :)

NA p4 1,7 ? nie pisz bzdur.

 

Kumpel w pracy (biurko obok mojego) ma Leadteka 4400 - i po podkręceniu (stabilnie na 300/600) (pamięci 3,6) ma niecałe 10k (p4 1,8 niekręcony).

No juz nie rob takiego zlomu z biednego wiliama w koncu pracuje stabilnie przy 1830 ;) (przy 1850 sie wiesza co polgodziny a 1900 po poltorej minuty :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ceny 500zl nie kupisz nic lepszego Tylko Prolink albo Winfast 64mb .A jak masz tak ok 560 zl to ja bym proponowal GAINWARDA TI4800SE 275-513mhz standart.Pewnie sie niezle kreci napewno przegonisz tego TI 4200 Prolinka i Winfasta iWinfasta TI4400 co wyciaga 300-600mhz.NO i ma 36miesiecy gwarancji.Ja bym wolal dolarzyc te 60-70 zl i miec Gainwarda TI4800SE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

No fakt dobra cena, wogole ten sklep ma dobreceny ! Gf FX5600 za 6 batow !!!

 

Ups pomylka !!! To radoslaw his 9600 za 599 zeta. A FX 5600 od prolinka stoi 650 zeta.

 

A moze dolozyc i tego radoslawa co ?

 

Co myslicie o Radku 9600 ? Wydajne to ? Wiem ze ma obsluge dx9 i wszystkich najnowszych pierdół ale czy ten his robi spoko karty ? Ile on ma w 3d marku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

No fakt dobra cena, wogole ten sklep ma dobreceny ! Gf FX5600 za 6 batow !!!

A może interesuje cię mój Leadtek GeF3 TI 200@TI500 260/520 ,stabilnie również 260/570 z pełnym monitoringiem napięć,obrotów wentyla,temperatur,oprogramowanie WinFox dzieki któremu spod windowsa flashowałem BIOSA zmieniajac tylko taktowania i ekran startowy na TI500 karta ma też 3diody: Power On,AGP x4, ERROR,no do tego wyjście DVI, oraz TV :) :) Jak cię intersuje to chetnie ci ją odsprzedam za skromne 350zł. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

No fakt dobra cena, wogole ten sklep ma dobreceny ! Gf FX5600 za 6 batow !!!

A może interesuje cię mój Leadtek GeF3 TI 200@TI500 260/520 ,stabilnie również 260/570 z pełnym monitoringiem napięć,obrotów wentyla,temperatur,oprogramowanie WinFox dzieki któremu spod windowsa flashowałem BIOSA zmieniajac tylko taktowania i ekran startowy na TI500 karta ma też 3diody: Power On,AGP x4, ERROR,no do tego wyjście DVI, oraz TV :) :) Jak cię intersuje to chetnie ci ją odsprzedam za skromne 350zł. :roll:

Milo mi, ale jestem przekonany ze zlowisz duzo lepszego leszcza na allegro ;). Wystarczy sie dobrze zareklamowac i troche poswiecic obrazkami i cyferkami (najlepiej porownaj do innych gf4mx4xx) a zaraz splawik pojdzie na dno! Tymczsem prosilbym o wypowiedzi dot. blizej nieznanego zawodnika o imieniu R9600 i producenta his, oplaca sie to czy nie ? Bo przypuszczam ze jakbym sprzedal swojego mx to skasowalbym ok 170zl (niewazne ze no name, Za to jak sie kreci !!!) To reszte bym oddal staruszkom i dolozyl ok 100 zeta do tego radoslawa. Co o tym myslicie ? A moze lukasrz jest zainteresowany moin emiksem :P:P:P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

No fakt dobra cena, wogole ten sklep ma dobreceny ! Gf FX5600 za 6 batow !!!

A może interesuje cię mój Leadtek GeF3 TI 200@TI500 260/520 ,stabilnie również 260/570 z pełnym monitoringiem napięć,obrotów wentyla,temperatur,oprogramowanie WinFox dzieki któremu spod windowsa flashowałem BIOSA zmieniajac tylko taktowania i ekran startowy na TI500 karta ma też 3diody: Power On,AGP x4, ERROR,no do tego wyjście DVI, oraz TV :) :) Jak cię intersuje to chetnie ci ją odsprzedam za skromne 350zł. :roll:

Milo mi, ale jestem przekonany ze zlowisz duzo lepszego leszcza na allegro ;). Wystarczy sie dobrze zareklamowac i troche poswiecic obrazkami i cyferkami (najlepiej porownaj do innych gf4mx4xx) a zaraz splawik pojdzie na dno! Tymczsem prosilbym o wypowiedzi dot. blizej nieznanego zawodnika o imieniu R9600 i producenta his, oplaca sie to czy nie ? Bo przypuszczam ze jakbym sprzedal swojego mx to skasowalbym ok 170zl (niewazne ze no name, Za to jak sie kreci !!!) To reszte bym oddal staruszkom i dolozyl ok 100 zeta do tego radoslawa. Co o tym myslicie ? A moze lukasrz jest zainteresowany moin emiksem :P:P:P ?

Co do allegro to właśnie klepie tekst a co do twojego MX to również polecam allegro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje CREATIVE TI4200, mialem ta karte i krecila sie zajefajnie 310/620 bez dodatkowego chlodzenia a po zamontowaniu radiatorkow na pamiatkach poszlo na 310/640 (hynixy 3.6ns). Pozatym CREATIVE=MSI wiec chyba nie ma co sie zastanawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi !! Creative=MSI wieć jakośc jest super.

Sam mam MSI i przy 1700+@2600+ i karta 310@610 na 41.09 mialem 13700 z groszami w 3DMarku.

Prolinka niepolecam bo ostatnie sztuki jakie miałem w łapkach dawały czcionke granatową zamiast czarnej !!!

Co do Winfasta. Właśnie dziś przszedł do mnie i mi sie niepodoba!! Chłodzenie jak z MX400 długa jak Voodoo 500000000 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...