Skocz do zawartości
Grzegorz1993

MSI bravo bateria. ( nowy )

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kupiliśmy niedawno laptop przez stronę morele. Od samego początku wydaje mi się, że bateria jest dość słaba. Czy jest opcja jakoś zobaczyć czy jest z nią wszystko w porządku ?

Sytuacja wygląda tak, że przy 100% baterii i zmiany odświeżania na 60 oraz słabej jasności i większości opcji na low bateria w rozgrywce TFT ( lol ) spada z 100% na 20% co jest bardzo szybko patrząc, że rozgrywka trwa mniej więcej 30 min.
Zrobiłem test w cmd i widzę tam coś podobnego .
Proszę o sprawdzenie tego pliku i doradzenie czy tak ma to wyglądać czy może jest coś nie tak i lepiej oddać sprzęt.

Laptop MSI Bravo 17 D7VEK-092XPL Ryzen 5 7535HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz

https://jumpshare.com/s/WnmaKKKXIREgJmcz3YBJ  Plik pdf z wynikami testu 

Pozdrawiam,
Puchaczewski Grzegorz

1.png

Edytowane przez Grzegorz1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dziś włączyłem rozgrywkę tft 30 min i z 97% na 51%. Dodam, że wszystko w laptopie ustawione na low aby jak najmniej ciągło baterii oraz podłączona jest podkładka chłodząca co by temperatura podzespołów była jak najmniejsza

1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...