Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

eldek, mr_why: nie ma sensu wyciągać wszystkiego na forum, bo nie dotyczy to wcale zwykłych użytkowników, a tylko wzbudza niepotrzebne emocje. Macie anse do adminów/moderów, rozmawiajcie z nimi. Ale zorganizujcie się, a nie że każdy będzie wyskakiwał z osobna i wdawał się w indywidualną przepychankę słowną.

Przy okazji: nie nastawiajcie się na zadośćuczynienie. Chodzi o to, żeby powiedzieć "ja mam do ciebie to, ty do mnie to, dostrzegam twoje argumenty, za to przeproszę, a za to nie, a teraz się rozejdźmy". Obie strony, rzecz jasna. Zrozumcie, że waszymi wypadami na forum psujecie krew zwykłym użytkownikom, którzy w przeważającej większości nie są wcale zorientowani w wydarzeniach i WCALE NIE MUSZĄ BYĆ.

No i zastanówcie się, czego naprawdę chcecie: tego, żeby zakończyć kotłowanie, czy tego, żeby Lisek was przepraszał. Bo jeżeli oczekujecie tego drugiego, to rozmowa nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldek, mr_why: nie ma sensu wyciągać wszystkiego na forum, bo nie dotyczy to wcale zwykłych użytkowników, a tylko wzbudza niepotrzebne emocje. Macie anse do adminów/moderów, rozmawiajcie z nimi. Ale zorganizujcie się, a nie że każdy będzie wyskakiwał z osobna i wdawał się w indywidualną przepychankę słowną.  

Przy okazji: nie nastawiajcie się na zadośćuczynienie. Chodzi o to, żeby powiedzieć "ja mam do ciebie to, ty do mnie to, dostrzegam twoje argumenty, za to przeproszę, a za to nie, a teraz się rozejdźmy". Obie strony, rzecz jasna. Zrozumcie, że waszymi wypadami na forum psujecie krew zwykłym użytkownikom, którzy w przeważającej większości nie są wcale zorientowani w wydarzeniach i WCALE NIE MUSZĄ BYĆ.

No i zastanówcie się, czego naprawdę chcecie: tego, żeby zakończyć kotłowanie, czy tego, żeby Lisek was przepraszał. Bo jeżeli oczekujecie tego drugiego, to rozmowa nie ma sensu.

Ok nie chce znowu sie klocic czy cos ale prywatne proby zazegnania spory byly ignorowane wiec... ... ... . . . .

 

A co do konkursu to raczj urzytkownicy POWINNI wiedziec jak ich admin probowal oszukiwac.

 

Z mojej strony EOT czekam na odp liska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa, to bym chciał zdjęcia bana z TC_Deadu bo mi chodzi tylko o to, kutwa, że za JEDEN post, JEDEN wyraz tamto konto zostało mi zablokowane.

(powiedziałem nieśmiale)

 

Dziekuję za wysłuchanie.

(powiedziałem jeszcze bardziej nieśmiale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaa, to bym chciał zdjęcia bana z TC_Deadu bo mi chodzi tylko o to, kutwa, że za JEDEN post, JEDEN wyraz tamto konto zostało mi zablokowane.

(powiedziałem nieśmiale)

 

Dziekuję za wysłuchanie.

(powiedziałem jeszcze bardziej nieśmiale)

apropos banow

konto Recenzent jest zablokowane

widocznei ktos wczesniej podpadl a mial takiego nicka

prosze o odbanowanie i przekazanie mi tegoz konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldek, mr_why: nie ma sensu wyciągać wszystkiego na forum, bo nie dotyczy to wcale zwykłych użytkowników, a tylko wzbudza niepotrzebne emocje. Macie anse do adminów/moderów, rozmawiajcie z nimi. Ale zorganizujcie się, a nie że każdy będzie wyskakiwał z osobna i wdawał się w indywidualną przepychankę słowną.  

Przy okazji: nie nastawiajcie się na zadośćuczynienie. Chodzi o to, żeby powiedzieć "ja mam do ciebie to, ty do mnie to, dostrzegam twoje argumenty, za to przeproszę, a za to nie, a teraz się rozejdźmy". Obie strony, rzecz jasna. Zrozumcie, że waszymi wypadami na forum psujecie krew zwykłym użytkownikom, którzy w przeważającej większości nie są wcale zorientowani w wydarzeniach i WCALE NIE MUSZĄ BYĆ.

No i zastanówcie się, czego naprawdę chcecie: tego, żeby zakończyć kotłowanie, czy tego, żeby Lisek was przepraszał. Bo jeżeli oczekujecie tego drugiego, to rozmowa nie ma sensu.

:arrow: Po piersze chciałbym zaznaczyć, że mój prawdziwy nick to mr__y, nie mr_why. niestety konta mr_y, [mr_y],mr__y,[mr__y], Mr. Y, Mister Y,[Mister Y],[eMeRy] a także PanJózef zostały zablokowane. Huh, nazbierało się tego :wink: (choć pewnie o niektórych kontach zapomniałem).

:arrow: Jeżeli chodzi o wyciąganie spraw na forum: We wcześniejszych postach ktoś prosił o to by napisać o co nam chodzi - napisaliśmy. Nie uważam także by ten topic mógł naprawde przeszkadzać zwykłym userom - nie ma obowiązku czytania wszystkich wątków - jeśli kogoś to denerwuje lub nie interesuje go to zbytnio może po prostu nie czytać tego. Na tomiast jeżeli ktoś czuje się nie zorientowany w tych sprawach niech naciśnie alt+F4 w celu uzyskania dalszych informacji.

:arrow: sprawa ugody. jak moi poprzedmówcy z #tweak jestem jak najbardziej za! Oczywiście masz racje, że nie można liczyć na jednostronne przeprosiny. Rozgrzebywanie spraw sprzed roku też nie ma sensu. Wystarczyłoby gdyby obie strony od dziś przestały na siebie "nalatywać".

:arrow: Ze swojej strony mam tylko drobne oczekiwania (zauważ, że nie piszę warunki!). BYłoby miło gdyby ktoś zdjął mi bana na IP, bo włażenie przez anomizery zaczyna mnie męczyć. Transfery na poziomie 80 b/s to niestety norma :( Gdyby nie to mógłbym może i pożytecznie udzielać się na forum :) A jakby była możliwość odzyskania nicka mr__y to byłoby już super. Oczywiście to tylko moje oczekiwania, nie warunek!

:arrow: na razie czekamy na wypowiedź kogoś z góry. Może i sam pan Piotr się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z pracy zmeczony lecz chce napisac swoje kilka rzcy a co mi tam:

 

po pierwsze chcialbym zaapelowac do Reeda i LD... dajcie spokoj oboje jestescie porywczy... widac i wiadomo nie od dzis takie przepychanki sa bez sensowne (wiem Reed ze mnie nie lubisz... sama Twoja odpowiedz na gg jakies pol roku temu mi styknela ignor nie bylo konieczny, lecz moze teraz dojdziemy SPOKOJNIE do porozumienia?)

 

jesli chodzi o wybryki Liska i "reszty" <-- tu mam na mysli liste osob ktorych tyczy sie glownie ta "wojenka"... ja mam swoje zdanie i zdania nie zmienie, ot chociazby male incydenty ze zjazdem a dokladnie 2: info na stronie i sponsoring pewnej malo znanej Tajwanskiej firmy... oraz plan calego zjazdu z konkursami...

 

jedynie powiem ze jest mi smutno - (to sie tyczy tego co w/w i tego co nizej)

 

, ze forum (bo strona to TYLKO kwestia zebrania artow z innych serwisow - kiedys bylo inaczej, moze lepiej) Tworza ludzie... i teraz wyraze SWOJE zdanie... jesli nie ma wybrykow jak kiedys (nie chce ryzykowac stwierdzenia ze "jak Lisek sie nie wtraca") forum jest czyste i OK, any beda leciec zawsze, kilka banow poleci za nic, lecz jedyna prosba i w sumie wojna o to aby byly one tlumaczone jakos, chocby textem: "odwal sie jestem moderem zrobilem to i nic ci do tego" a nei przemilczane i zatuszowane jak tylko mozna tak samo jak to ze Sklodowska Curie byla kobieta... (ee a bo mnie zmylily)...

 

kwestia tylko... ZROZUMIENIA z obu stron... no i dorosniecia... juz widac po tych kilku miesiacazch jak jestem na foryum... ze moderze DOROSLI... jednak zawsze bedzie ktos kto... hmmm nie wiem jakiego slowa uzyc aby nikogo niE obrazic... dopowiedzcie sobei sami... :)

 

moim zdaniem pojde sie wykapie zjem cos po pracy otworze piwo wlacze monitor odpale forum.purepc.pl oraz #tweak i nastanie jasnosc jak ta ktora konczy najnowszego Terminatora... (i mam nadzieje ze nie wypali mi oczu hyhyhy)

 

do zobaceznia za chwilunie i hope :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, panowie z TC, my też chcemy pokoju !

Proponuje obustronne porozumienie i zaprzestanie kłótni i wzajemnego obrzucania sie błotem.

 

Oto nasza propozycja:

- Odbanujemy każde zablokowane konto ludzi z #tweak CREW

- Oczywiście zapomnimy wszyscy o tym co działo sie do dzisiaj

 

czkam na Wasze uwagi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce sie czepiac lisek jest na wakacjach???? bo chcialbym zobe to on cos napisal w koncu jest naczelnym.

 

 

EDIT

 

bo to wyglada narazie ze moderatorzy chca sie dogadac a pan piotr nie.

(mowie bez zlosliwosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce sie czepiac lisek jest na wakacjach???? bo chcialbym zobe to on cos napisal w koncu jest naczelnym.

 

 

EDIT

 

bo to wyglada narazie ze moderatorzy chca sie dogadac a pan piotr nie.

(mowie bez zlosliwosci).

Czy to zle ze moderatorzy chca sie dogadac ?

W koncu to oni/my glownie cierpimy na tych wojenkach, ze juz o userach nie wspomne.

Pan Piotr i Pan Marco sie wakacjuja z lekka.

Pisalem na GG do Liska, zapewne tez sie odezwie jak to przeczyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce sie czepiac lisek jest na wakacjach???? bo chcialbym zobe to on cos napisal w koncu jest naczelnym.

 

 

EDIT

 

bo to wyglada narazie ze moderatorzy chca sie dogadac a pan piotr nie.

(mowie bez zlosliwosci).

Czy to zle ze moderatorzy chca sie dogadac ?

W koncu to oni/my glownie cierpimy na tych wojenkach, ze juz o userach nie wspomne.

Pan Piotr i Pan Marco sie wakacjuja z lekka.

Pisalem na GG do Liska, zapewne tez sie odezwie jak to przeczyta.

ok rozumie i nie mowie ze zle ze moderatorzy chca sie dogadac.

Czyli trzeba by sie gdzeis spotkac na jakims czacie albo na IRC ;) zeby podyskutowac. niestety mry teraz wyjechal deadu tez wyjezdza, wiec proponuje zaczekac do przyszlego tygodnia. Moze wroci lisek i wtedy cos sie postanowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie chat tylko drogą mailową. Jak znam z doświadczenia na chacie zaraz emocje poniosą którąś ze stron.

ta.. =:D i [gluteus maximus] by byla z porozumienia...

hy hyyh a tak btw. co trza umiec w ircu? to jest to samo co czat praktycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no alez jest roznych drog negocjacji... moze multi spotkanie na GG ? :) albo mozna zrobic ogolny zjazd hyhy w koncu mam juz wprawe wy nie dlugo tez bedziecie mieli hyhyhy jestem otwarty na propozycje...

 

<a ja tam tylko zjazd organizowalem, teraz mam nas godzic hyhyhy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Witam i na wstepie pragne podziekowac bardzo serdecznie za popsucie mi wypoczynku.

 

W poprzednim poście wymieniłem servis o_c_m_a_s_t_e_r

jednak zostało to automatycznie zamienione na gwiazdki,

bardzo dorosłe zachowanie ze strony administracji.

Informacje na ten temat sa na forum. Jesli pewien dzieciak grozi mi sadem, wyzywa i robi sobie darmowa reklame to reakcja byla prosta

f-r-a-z-a ponoć też nie lubicie - chiałbym zauważyć

pewną tendencję.

Czy mam przypominac czyjego autorstwa bylo pare newsow? Na marginesie - chodzilo o jednego redaktora tamtego serwisu - z naczelnym utrzymuje bardzo dobre stosunki i jakos nie widze problemow

 

Otoz w jeszcze w maju (jak twierdzi mój program pocztowy dokładnie: 27 maja o 15:37) osobiście wysłałem do Liska(w imieniu całego #tweak) informację a zarazem zaproszenie na zjazd dla redakcji tweak.pl oraz wszystkich forumowiczów, sympatyków i czytelników tego serwisu.

(....)

Wybacz ale nie sadze zebysmy byli zobowiazani publikowac wszystko co nadchodzi. Nie otrzymalem tej wiadomosci wiec nie bede sie wypowiadac na temat motywow.

 

Sierpień 2002(druga połowa)

Konkurs na najlepszą modyfikację obudowy w serwisie tweak.pl

Zwycięzca miał otrzymać dość cenne nagrody od sponsorów a miał zostać

wyłoniony na drodze ankiety-głosowania dostępnej na stronie konkursu.

 

Było wielu uczestników, w tym Polarny (związany z nvidia.pl) - jak się później okazało znajomy naczelnego tweak.pl PO pewnym czasie wyniki

przedstawiały się mniej więcej tak, że polarny miał około 150 głosów

jego konkurent coś z przedziału 170-180. I nagle w ciągu 10 sekund

polarnemu przybyło 100 głosów. Ktoś z #tweak ośmielił się nagłośnić

sprawę na forum. Na początku Administracja stwierdziła, że chcieli

coś rzekomo sprawdzić. PO wyrażeniu przez nas wątpliwości temat został

usunięty a osoby w nim piszące zbanowane.

Klamiesz.

Jedyna osoba ktora miala dostep do bazy danych bylem ja i jedyna modyfikacje jaka wprowadzilem to usuniecie kilkudziesieciu glosow na jedna osobe ktore przyszly tego samego dnia z jednej klasy adresowej co zdecydowanie nie wygladalo na normalne glosowanie

Wynik koncowy: Polarny: 188 glosow

Jesli dla Ciebie 150+100=188 to chyba nie mowimy o systemie dziesietnym. Dla zainteresowanych na maila moge dostarczyc kompletny zrzut bazy danych z logami glosowania

 

--------

 

Co do propozycji porozumienia:

ja zawsze jestem otwarty na takowe. Jesli macie potrzebe przedyskutowania czegos live prosze bardzo namiary na mnie i wiekszosc redakcji sa dosyc powszechnie znane. Nie gwarantuje tylko natychmiastowej odpowiedzi jako ze niestety w przeciwienstwie do niektorych nie specjalnie sie wyleguje tylko jestem zawalony robota 12 godzin dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Witam i na wstepie pragne podziekowac bardzo serdecznie za popsucie mi wypoczynku.

 

W poprzednim poście wymieniłem servis o_c_m_a_s_t_e_r

jednak zostało to automatycznie zamienione na gwiazdki,

bardzo dorosłe zachowanie ze strony administracji.

 

Informacje na ten temat sa na forum. Jesli pewien dzieciak grozi mi sadem, wyzywa i robi sobie darmowa reklame to reakcja byla prosta

 

 

Smieszysz Mnie marco coraz bardziej !! Dzieciak ty jestes, najlepsze sa pogrozki grubego reeda !! A ty cwaniaczku szpilo nie powiem jaka ! kto kogo straszy policja przekonalismy sie w ostatnim Newsie ! Widze Ze od gowniarzy jedziecie wszystkich a ty jestes naj wiekszym ! Wyzywam ? No moze Wiesz powiem ci Wsiurku jedno :D Chlop ze Wsi Wyjdzie Ale Wies z Chlopa Nigdy !!!! Darmowa Reklama No jak znalazlem losia jak ty ! ze dawal to czemu nie, tyle na twoj temat !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ciekawe czy zmienisz ten post jak edytowales moje inne Guru forum jestes leje na was od dluszego czasu i naciagane staty na odswiezeniach forum !

Pokazujcie Swoja Klase Dalej Bo Niezle Scenki Odchodza !!

Kqrde i Wiedzialem ze jestes Gejem mowiles ze bede mogl miec reklame jak ci zrobie, a ja nie ze nie jestem chory ! a ty to zobaczymy co szpilo dales fake rozmowy niech se wieza ale wieza tylko debile ! was duzo duzo osob nie lubi i niech tak zostanie !! Idz do lekarza z tym swoim chorym problemem !

 

Odrazu sorki za bledy ale to taka choroba nie uleczalna !

 

 

AA MARCO GEJA DAJA SLUBY TERAZ W CA !! MOZE WAM SKRECE VIZKI I SIE CHAJTNIECIE POZDRO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...