Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś tu przegina, i to ostro

No co Ty ?

Przeciez facet wyciaga reke na zgode :evil:

No comment, nie warto. :lol:

Warto Warto A co <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mam wam lizac ?? zeby bylo ok ?? :lol: :lol: :lol:

O czym ty do mnie rozmawiasz cycu ?

Lizac to sobie mozesz swoje genitalia czy doope jak tak to lubisz.

Ode mnie wara :evil:

Zwracaj uwage na to co i do kogo piszesz, cfaniaczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu przegina, i to ostro

No co Ty ?

Przeciez facet wyciaga reke na zgode :evil:

No comment, nie warto. :lol:

Warto Warto A co <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mam wam lizac ?? zeby bylo ok ?? :lol: :lol: :lol:

O czym ty do mnie rozmawiasz cycu ?

Lizac to sobie mozesz swoje genitalia czy doope jak tak to lubisz.

Ode mnie wara :evil:

Zwracaj uwage na to co i do kogo piszesz, cfaniaczku.

 

o fuuu mowilem ze nie jestem chory jak wy i nie lubie genitelji tej samej plci ! ehhh fuuu wstydz sie !!

 

I kto kogo Straszy mowilem ci ze tandetny tatuaz na plecrach i za sadlone bary mnie nie lapia nie czuje respektu ! chyba jak mi przetracisz kolana zaczne :D sie bac ale nie sadze !! reedzik !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx coz to za postac ?

czyzby to mialbyc kolejny meczennik ktory bedzie pozniej lamentowal ze dostal bana ?

ehhh co prawda byly przepychanki ale bylo w miare spokojnie jednak zawsze musi trafic sie jakis rodzynek 

spieprzaj stad

 

Wierz mi na Slowo nie bede plakal jak dostane bana ! Spieprzaj ?:D gdzie do kad co to znaczy Rodzynku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisku jakbys nie zauwazyl to ludzie z Tweak Crew jak narazie zachowuja sie wporzadku i nie bluzgaja , wszyscy moderatorzy wyrazili chec porozumeinia , a Ty przychodzisz na forum odrazu skreslasz wszytsko co wydarzylo sie bez twego udzialu i generalizujac mowisz ze z ludzmi z Tweak Crew nie mozna dojsc do porozumienia i najlepiej usunac caly watek.

Nie no po prostu super NDX sam pisze ze nie jest z Tweak Crew wiec nie generalizuj , bo generalizowanie i szufladkowanie nie jst niczym dobrym.

Wyszlismy z propozycja porozumienia i jak narazie wszytsko szlo calkiem niezle i nikt z TWEAK CREW nikogo nie BLUZGAL.

ndx z tego co wiem to juz wasz wczesniejszy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki z góry, to ja usunąłem post Liska po wczesniejszym przedyskutowaniu tego z Nim. Lisek poprostu nie zdążył przeczytać całego wątku i skojarzył ndx'a z TC, więc chyba nadal jest aktualne nasze (tzn tweak.pl i #tweak) porozumienie i spotkanie na chacie in next week ?

 

ps

a ndx'em to my sie już zajmiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki z góry, to ja usunąłem post Liska po wczesniejszym przedyskutowaniu tego z Nim. Lisek poprostu nie zdążył przeczytać całego wątku i skojarzył ndx'a z TC

 

co za bzdury LISEK doskonale wie KIM ja jestem ! i zkad jestem i dlaczego tak PISZE !

 

 

CZEKAM ZAJMIJ SIE MNA ZNOWU GROZBY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx coz to za postac ?

czyzby to mialbyc kolejny meczennik ktory bedzie pozniej lamentowal ze dostal bana ?

NIE to żaden męczennik. To osoba której IQ jest niższe niż numer buta który nosi dlatego nigdy ich nie zdejmuje by czuć się mądrzejszym. A do tego chodzi z kumplem w jeden czapce bo jest półgłówkiem...

 

Ale pewno zaraz napisze iż wszyscy mu zazdrościmy tej jego Kanady :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki z góry, to ja usunąłem post Liska po wczesniejszym przedyskutowaniu tego z Nim. Lisek poprostu nie zdążył przeczytać całego wątku i skojarzył ndx'a z TC

 

co za bzdury LISEK doskonale wie KIM ja jestem ! i zkad jestem i dlaczego tak PISZE !

 

 

CZEKAM ZAJMIJ SIE MNA ZNOWU GROZBY :D

do czego ty sie czepiasz "znowu grozby", wysłałem ci priva że nie można mieć reklamy w podpisie, bo miałeś, i łaskawie nawet nie odpowiedziałeś, możesz zacytować tego priva, zobaczymy gdzie tu grośby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ndx coz to za postac ?

czyzby to mialbyc kolejny meczennik ktory bedzie pozniej lamentowal ze dostal bana ?

NEI to żaden męczennik. To osoba której IQ jest niższe niż numer buta który nosi dlatego nigdy ich nie zdejmuje by czuć się mądrzejszym. A do tego chodzi z kumplem w jeden czapce bo jest półgłówkiem...

 

Ale pewno zaraz napisze iż wszyscy mu zazdrościmy tej jego Kanady :lol:

Tomasir loool widze ze naprawde zal ci dupe sciska z ta KANADA ?? co ja nic nie wspominam sam wyskakujesz no przykro mi !! ale teraz kazdy moze wyjechac dorga wolna !!

 

Dobra panowie zegnam bo zaczyna sie jak kiedys dupo lizuski Wkraczaja do Akcji !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Wiecej Sie tu nie pojawie mozecie sie cieszyc :D Eheheehehehe :D Ale moze kiedys sie rozmysle !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki z góry, to ja usunąłem post Liska po wczesniejszym przedyskutowaniu tego z Nim. Lisek poprostu nie zdążył przeczytać całego wątku i skojarzył ndx'a z TC

 

co za bzdury LISEK doskonale wie KIM ja jestem ! i zkad jestem i dlaczego tak PISZE !

 

 

CZEKAM ZAJMIJ SIE MNA ZNOWU GROZBY :D

do czego ty sie czepiasz "znowu grozby", wysłałem ci priva że nie można mieć reklamy w podpisie, bo miałeś, i łaskawie nawet nie odpowiedziałeś, możesz zacytować tego priva, zobaczymy gdzie tu grośby

Nie wiem moze zle to odebralem pace ! ale patrz Nie masz nowych wiadomości nie mam zadnego PW wiec jak Wyslales ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasir loool widze ze naprawde zal ci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sciska z ta KANADA ?? co ja nic nie wspominam sam wyskakujesz no przykro mi !! ale teraz kazdy moze wyjechac dorga wolna !!

 

Dobra panowie zegnam bo zaczyna sie jak kiedys <font color="#FF0000">[ciach!]</font> lizuski Wkraczaja do Akcji !!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Wiecej Sie tu nie pojawie mozecie sie cieszyc :D Eheheehehehe :D Ale moze kiedys sie rozmysle !

Tak oczywiście bardzo mi żal iż nie mieszkam w tym wspaniałym kraju. Przynajmniej mógłbym oglądać wiele znamienitych twarzy, podobno niejakiemu NDX mają nawet pomnik stawiać. Tak mi smutno z tego powodu. Wolę jednak chyba zostać w POlsce i lizać podeszwy (i nie tylko :wink: ) co poniektórym tu osobom. A oczywiście czuję miętę do Reeda, ten jego tatuaż mnie tak ponieca :roll: . Już nie mogę wytrzymać.

 

 

 

A tak trzymaj o Nasz wspaniały Władco i Panie! Będziemy wszyscy bili pokłony przed tobą, o ty Najwspanialszy, Niezastąpiony, Najpiękniejszy, Najmądrzejszy, Najdoskonaszy, Najcudowniejszy i NajSEXowniejszy NDX.

 

Starałem się dopasować poziomem do Twojego, jednak okazało się to niemożliwe by się tak zniżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasir chciales ale nie potrafiles ! widze ze ty naprawde zazdroscisz, wiesz jest cos takiego jak szacunek ale nie ty nie wiesz bo twoje IQ jest przeciez ogromne ale ja go nie mam wogule to ja pewnie zle rozumiem niektore sprawy ! ty myslisz ze ja jestem w CA ? i to mnie jakos wywysza lepszy status ja tak nie powiedzialem czuje sie tak jak kazdy na tym forum i tyle ale ciebie cos jednak boli i kuje chyba ze wyciagasz takie wnioski no przykro stary mi ale nie wiem jak ci pomoc i odpowiedz powysza twoja jest glupia ale wiem ze czasami ci z najwiekszym IQ sa tez pruzniakami !

 

ok Tak Na Ostatni post Reed Lisek Marco sorki za obelgi ! ale zasluzyliscie sobie ! :) i tyle i trzymajcie swoje pieski typu Tomasir krutko bo nie wiem po co podgrzewaja atmosfere !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja chcialem ze swojej strony napsiac tylko jedno : STANOWCZO ODCINAMY SIE OD NDX'a nie ma on nic wspolnego z #TwEaK CreW(no moze raz czy dwa byl na kanale ale i tego nie jestem pewny).

 

Przykro mi ze ktos chce popsuc nasze pertraktacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja chcialem ze swojej strony napsiac tylko jedno : STANOWCZO ODCINAMY SIE OD NDX'a nie ma on nic wspolnego z #TwEaK CreW(no moze raz czy dwa byl na kanale ale i tego nie jestem pewny).

 

Przykro mi ze ktos chce popsuc nasze pertraktacje ;)

mam nadzieje ze żaden ndx czy inny nie wpłynie na to co uzgodnilismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja chcialem ze swojej strony napsiac tylko jedno : STANOWCZO ODCINAMY SIE OD NDX'a nie ma on nic wspolnego z #TwEaK CreW(no moze raz czy dwa byl na kanale ale i tego nie jestem pewny).

 

Przykro mi ze ktos chce popsuc nasze pertraktacje ;)

mam nadzieje ze żaden ndx czy inny nie wpłynie na to co uzgodnilismy

Tez mam taka nadzieje, jednak bardziej boje sie o Wasza strone bo to Was obraza nie nas.

Ja podtrzymuje to co pisalem i czekam do przyszlego tygodnia zeby sie spotkac w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszysz Mnie marco coraz bardziej !! Dzieciak ty jestes, najlepsze sa pogrozki grubego reeda !! A ty cwaniaczku szpilo nie powiem jaka ! kto kogo straszy policja przekonalismy sie w ostatnim Newsie !

Mam Ci archiwum GG wyslac o masto siedzaca w stanach z notebookiem i GPRSem gdzie sieci GSM nigdy nie widzieli i majaca tatusia pracujacego w nieistniejacej firmie i posiadajacego taka mase kasy i zakladajacego wielka firme import czesci ktorego nie stac na oplacenie domeny i serwera? Wez wyjdz. Powtorze jeszcze raz z cala odpowiedzialnoscia - nie mam absolutnie nic do o c m.pl jako calosci mam natomiast cos do Ciebie. Jestes wymadrzajacym, irytujacym gowniarzem ktory proboje sie kreowac na wielka maste a gowno wie potrafi i ma. Nie potrafisz nawet przekonywujaco klamac - wierz mi jak sobie w biurze czytalismy bzdury ktore pisales to wszyscy lali ze smiechu

AA MARCO  GEJA DAJA SLUBY TERAZ W CA !! MOZE WAM SKRECE VIZKI I SIE CHAJTNIECIE POZDRO !!

Wybacz klamczuszku zloty wize posiadam i aktualnie przebywam w tym kraju. Tylko ze moje preferencje seksualne sa w zupelnosci normalne a Ty albo masz kompleks na punkcie swoich ze tak czesto wykorzystujesz ten motyw albo bardzo nieszczesliwe zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja chcialem ze swojej strony napsiac tylko jedno : STANOWCZO ODCINAMY SIE OD NDX'a nie ma on nic wspolnego z #TwEaK CreW(no moze raz czy dwa byl na kanale ale i tego nie jestem pewny).

 

Przykro mi ze ktos chce popsuc nasze pertraktacje ;)

Jezeli ten burak nie ma nic wspolnego z Wami, to nie widze zadnego problemu.

Poprostu zignorowac cymbala, jak juz pisalem, to bardzo boli, nie odpisujmy wiecej na jego posty, nerwy same go zezra, a to bedzie lepsza kara nic banan :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...