Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

...Ó... (duze Ó)

 

Patrzac okiem zwyklego usera forum:

 

Dobrzy: ludzie z forum.purepc.pl - bronia dobra naszego i wogole fajnie

 

Zli: #tweak-crew - te co coagle smieca na naszym forum, przyglupawi itp.

 

Ludzie wy nas nie znacie.

Hm. Niestety nie ma tak dobrze. Bardzo bym chciał was nie znać, ale dzięki liczbie postów o tym, jaki to tweak jest denny, które ostatnio zamieszczacie na forum i na głównej -- poprostu się nie da.

 

Ujmę to tak. Nie lubię was -- ale tylko za to, co tu robicie. Nie mam ochoty was bliżej poznawać, bo to mi wystarcza. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Więc nawet nie próbuję wchodzić na Wasz kanał.

 

Wy robicie odwrotnie. Nie wiem, czego można nie zrozumieć w tym klarownym wywodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale wytlumacz oc to sie ma do cytatu 

pozaty bedzeimy jezdzili po kims kto nam "podpadl" jak jzu tlumaczylem??? 

 

z tym kalim to ejst tak ze kali zaczal czyli to sie odnosi do forum!!!! cos jeszcze????

Cytat jest z leORT: ORT: ORT: ktury. Sienkiewicz, na marginesie. A Kali nie precyzował, co ma się wydarzyć pierwsze. To po prostu była jego wizja sprawiedliwości. "Jak ja robię komuś krzywdę, to jest dobrze. Jak ktoś robi mi krzywdę, to jest źle".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hmm ale wytlumacz oc to sie ma do cytatu 

pozaty bedzeimy jezdzili po kims kto nam "podpadl" jak jzu tlumaczylem??? 

 

z tym kalim to ejst tak ze kali zaczal czyli to sie odnosi do forum!!!! cos jeszcze????

Cytat jest z leORT: ORT: ORT: ktury. Sienkiewicz, na marginesie. A Kali nie precyzował, co ma się wydarzyć pierwsze. To po prostu była jego wizja sprawiedliwości. "Jak ja robię komuś krzywdę, to jest dobrze. Jak ktoś robi mi krzywdę, to jest źle".

ale ja tak nie powiedzialem, mowie tylko ze jak ktos mi cos zrobi to ja moge mu oddac. Dlatego nmie rozumialem cytatu a nie z nieznajomosci tegoz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ludzie wy nas nie znacie.

A ja was znałem. I jeszcze niedawno tego nie żałowałem. Jednak pokazaliście swoją drugą, prawdziwą stronę. Żal mi was.

a nam Was :twisted:

To może jednak się rozstaniemy? Tylko czemu wciąż tu jesteście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik: ciekawe z czego nas znales... pewnie tylko z glupich numerow itp. dlatego musiales przyjsc tutaj bo tutaj nikogo nie znasz io takie cos ci odpowiada. Mogles nie czytac tego co robimy. Tutaj tez nie wiesz co ludzie robia za twoimi plecami. A moze flooduja inne forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozi: mi jest żal na przykład twojego husseina który nie jest zły.

Eldek: jak mówisz, że jest aktualne to podaj przykład. Bo ja się nie spotkałem ze stosowaniem tego prawa.

Rastak: co cię tak ciekawi? Na kanale byłem praktycznie od początku.

Co do floodowania to czy racjonalna polemika jest floodowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozi: mi jest żal na przykład twojego husseina który nie jest zły.

Eldek: jak mówisz, że jest aktualne to podaj przykład. Bo ja się nie spotkałem ze stosowaniem tego prawa.

Rastak: co cię tak ciekawi?

hmm wiesz mowiac aktualne nie mial na mysli tego ze jest stosowane(chociarz do niedawna Afganistan, Chin i pare innych panstw) ale to ze powinno byc stosowane.

 

 

EDIT

powiedzialem STOSOWNE nie aktualne przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja tak nie powiedzialem, mowie tylko ze jak ktos mi cos zrobi to ja moge mu oddac. Dlatego nmie rozumialem cytatu a nie z nieznajomosci tegoz.

Hmm. A jeżeli obrywasz za coś, co wcześniej zrobiłeś? To jest tylko nakręcanie spirali. Zaszło dużo różnych rzeczy, a wy z tego robicie kubełek zapiekłej nienawiści. To nas do niczego nie doprowadzi. Jak sam zacząłeś podawać: są różne powody i różne wytłumaczenia. Więc spróbujcie może precyzować, o co chodzi i od czego co się zaczynało. Bo teraz nie zmierzamy w żadnym kierunku. I nie robi to dobrze żadnej ze stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozi: mi jest żal na przykład twojego husseina który nie jest zły.

Eldek: jak mówisz, że jest aktualne to podaj przykład. Bo ja się nie spotkałem ze stosowaniem tego prawa.

Rastak: co cię tak ciekawi?

Nie mówiłem że Hussein jest dobry, po prostu chodziło mi o to że USA nie miało prawa najeżdzać na IRAK. Jakto gdzieś widziałem, może nawet na tym fforum-ta wojna nie jest boża, ta wojna jest o rope blisko morza. A CIA i iagencje, jak i wogóle cały stany nie są lepsze niż Hussein, zaryzykuej stwierdzenie że nawet gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoik: ciekawe z czego nas znales... pewnie tylko z glupich numerow itp. dlatego musiales przyjsc tutaj bo tutaj nikogo nie znasz io takie cos ci odpowiada. Mogles nie czytac tego co robimy. Tutaj tez nie wiesz co ludzie robia za twoimi plecami. A moze flooduj inne forum?

1. ParanoiK jest na forum dość długo i zna go sporo osób -- również z prostego i klarownego przekazu oraz ciętego języka.

 

2. Wątpie, żeby Paranoika obchodziło co inni robią za jego plecami, jeżeli robią to prywanie. Wasze logi również pozostały by w ukryciu, gdyby nie wasza homo-telenowela na 200 postów, dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale ja tak nie powiedzialem, mowie tylko ze jak ktos mi cos zrobi to ja moge mu oddac. Dlatego nmie rozumialem cytatu a nie z nieznajomosci tegoz.

Hmm. A jeżeli obrywasz za coś, co wcześniej zrobiłeś? To jest tylko nakręcanie spirali. Zaszło dużo różnych rzeczy, a wy z tego robicie kubełek zapiekłej nienawiści. To nas do niczego nie doprowadzi. Jak sam zacząłeś podawać: są różne powody i różne wytłumaczenia. Więc spróbujcie może precyzować, o co chodzi i od czego co się zaczynało. Bo teraz nie zmierzamy w żadnym kierunku. I nie robi to dobrze żadnej ze stron.

podalem juz CZESC powodow reszte moze poda reszta ekypy ale do tej dyskusji mogly by sie wlaczyc osoby zainteresowane to moze by sie szybciej skonczylo, a nie Wy tylko ich bronicie a im tez to ejst na reke.

Pomysl o ty mz tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mm wiesz mowiac aktualne nie mial na mysli tego ze jest stosowane(chociarz do niedawna Afganistan, Chin i pare innych panstw) ale to ze powinno byc stosowane.

Huh. Nie powinno być... a co wy zrobiliście?

HMM podam najjaskrawszy przyklad - ktos Ci zabija matke, co robisz????

i gdzie my co zrobilismy?? NIE MY ZACZELISMY TO WSZYSTKO jak rowniez nie Wy, wiec moze niech sie wypowiedza osoby zainteresowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znasz wieku - mowisz dzieci 

Pewnie teraz powiesz ze zachowujemy sie jak dzieci...

Tak, słuchaj, wklejanie na tweaka 200 postów z "logiem" z waszego kanału a obsadą tweaka w roli draag queens to ulubiona zabawa ludzi dorosłych; ba, profesorów na każdym uniwersytecie. Proszę Cię, już cały monitor herbatą zaplułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem twoim kochanym,  brzydze sie ciebie. JEzeli lubisz kochac chlopcow nieznanych to to sie nazywa jakos...

Brakuje argumentów, to obrzucamy rozmówcę błotem? Typowe, nie powiem...

 

btw, to się nazywa homoseksualizm, wymawia się tak samo; ale jak Ty możesz znać takie długie słowo? I dla czego ja ciągle piszę "Ty" z dużej litery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podalem juz CZESC powodow reszte moze poda reszta ekypy ale do tej dyskusji mogly by sie wlaczyc osoby zainteresowane to moze by sie szybciej skonczylo, a nie Wy tylko ich bronicie a im tez to ejst na reke.

Pomysl o ty mz tej strony.

Właśnie myślę od tej strony. A pozostałe osoby się nie odzywają, bo ich zapewne po prostu nie ma w tej chwili na forum.

Co do dyskusji: to jeszcze nie bardzo jest dyskusja. Do tego potrzebny jest spadek emocji, chęć przyjęcia argumentów drugiej strony i chęć dostrzeżenia swojej winy. Zacząłeś wymieniać powody, teraz jeszcze trzeba by było sobie dokładnie przypomnieć, co od czego się zaczynało i jak było powiązane z innymi wydarzeniami.

Mówię raz jeszcze: wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, denerwujemy się i różnie reagujemy. Pragnienie postawienia za wszelką cenę na swoim do niczego nas nie doprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

podalem juz CZESC powodow reszte moze poda reszta ekypy ale do tej dyskusji mogly by sie wlaczyc osoby zainteresowane to moze by sie szybciej skonczylo, a nie Wy tylko ich bronicie a im tez to ejst na reke.

Pomysl o ty mz tej strony.

Właśnie myślę od tej strony. A pozostałe osoby się nie odzywają, bo ich zapewne po prostu nie ma w tej chwili na forum.

Co do dyskusji: to jeszcze nie bardzo jest dyskusja. Do tego potrzebny jest spadek emocji, chęć przyjęcia argumentów drugiej strony i chęć dostrzeżenia swojej winy. Zacząłeś wymieniać powody, teraz jeszcze trzeba by było sobie dokładnie przypomnieć, co od czego się zaczynało i jak było powiązane z innymi wydarzeniami.

Mówię raz jeszcze: wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, denerwujemy się i różnie reagujemy. Pragnienie postawienia za wszelką cenę na swoim do niczego nas nie doprowadzi.

Hmm to co proponujesz???? moze jakas grupowa rozmowe na gg?? albo jakis #na irc albo jakis chat?? tylko zeby byli wszyscy zainteresowani. Ok moze ich nie byc na forum jest wczesna godzina ;) pozatym ja przyjmuje Twoje argumenty tylko sie z nimi nie zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...