Skocz do zawartości
Recenzent_

Banda dzieciakow z #tweak na IRCnet

Rekomendowane odpowiedzi

Heh , wlasnie wrocilem do domu i zaczolem czytac ten temat , przeczytalem pierwsze 3 strony i wiecej nie moglem , powiem (czyt. napisze) szczesze zachowujecie sie jak dzieci , WSZYSCY sie zachowujecie jak dzieci , obrazacie sie na siebie o glupoty o to ze ktos "cos" powiedzial , ze tamten powiedzial .... i wytaczacie wojne , chcecie wojny to ja zrobcie(tylko tu sie rodzi pytanie "PO CO ??") a nie gadacie takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly , w stylu jak bym chcial to bym rozwalil to forum , to zrob to i pokaz ze masz jaja , bo jak narazie to jest wiecej gadania niz roboty .

 

 

Rozumiem , ze sie pokluciliscie i powiedzieliscie zdeydowanie za duzo w obec siebie i teraz bedzie cie sie kierowac chonorem .

 

Drodzy koledzy (mowie do wszystkich) dajcie sobie wszyscy na wstrzymanie , pogadajcie sobie wszyscy na jakims chacie (irc'u) , nie wyzywajcie sie na wzajem , powiedzcie sobie wszystkie zale i ta wasza wojne puscie w nie pamiec .

 

 

3majcie sie wszyscy cieplo ^-^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to co proponujesz???? moze jakas grupowa rozmowe na gg?? albo jakis #na irc albo jakis chat?? tylko zeby byli wszyscy zainteresowani. Ok moze ich nie byc na forum jest wczesna godzina ;) pozatym ja przyjmuje Twoje argumenty tylko sie z nimi nie zgadzam :)

Przygotujcie sobie na # pełną listę zarzutów, wszystkich zapiekłości, co, gdzie i kiedy, żeby mówić konkretnie i zaprzestać haseł w rodzaju "bo tu tak zawsze". Przygotujcie to na spokojnie, rzeczowo. Myślę, że jeżeli przedstawicie to w tej formie, to nasza "góra" zgodzi się na to odpowiedzieć. Nikomu przecież nie zależy, żeby ciągnąć coś takiego w nieskończoność.

W jakiej formie miałoby się to potem odbyć, tego ja już nie wiem. To już niech admini/moderzy/osoby bezpośrednio zainteresowane ustalą. Ale niech obie strony mają czas wszystko na spokojnie przeczytać, przypomnieć sobie i przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm to co proponujesz???? moze jakas grupowa rozmowe na gg?? albo jakis #na irc albo jakis chat?? tylko zeby byli wszyscy zainteresowani. Ok moze ich nie byc na forum jest wczesna godzina ;) pozatym ja przyjmuje Twoje argumenty tylko sie z nimi nie zgadzam :)

Przygotujcie sobie na # pełną listę zarzutów, wszystkich zapiekłości, co, gdzie i kiedy, żeby mówić konkretnie i zaprzestać haseł w rodzaju "bo tu tak zawsze". Przygotujcie to na spokojnie, rzeczowo. Myślę, że jeżeli przedstawicie to w tej formie, to nasza "góra" zgodzi się na to odpowiedzieć. Nikomu przecież nie zależy, żeby ciągnąć coś takiego w nieskończoność.

W jakiej formie miałoby się to potem odbyć, tego ja już nie wiem. To już niech admini/moderzy/osoby bezpośrednio zainteresowane ustalą. Ale niech obie strony mają czas wszystko na spokojnie przeczytać, przypomnieć sobie i przemyśleć.

jeszcze jedna odp i jaka konkretna :D

 

Wiesz to jest bardzo dobry pomysl mimo ze troche traci ironia ktora jets skierowana w nasza strone, ale mysle ze jak sie zgodzi Wasza gora to moglibysmy cos takiego zorganizowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna odp i jaka konkretna :D

 

Wiesz to jest bardzo dobry pomysl mimo ze troche traci ironia ktora jets skierowana w nasza strone, ale mysle ze jak sie zgodzi Wasza gora to moglibysmy cos takiego zorganizowac ;)

Problem w tym, że po Waszej ostatniej akcji raczej trudno by było ich namówić; wybacz, ale nie zaprezentowaliście się jako pratnerzy do rozmów...mówię to z przekąsem, ale bez złośliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeszcze jedna odp i jaka konkretna :D

 

Wiesz to jest bardzo dobry pomysl mimo ze troche traci ironia ktora jets skierowana w nasza strone, ale mysle ze jak sie zgodzi Wasza gora to moglibysmy cos takiego zorganizowac ;)

Problem w tym, że po Waszej ostatniej akcji raczej trudno by było ich namówić; wybacz, ale nie zaprezentowaliście się jako pratnerzy do rozmów...mówię to z przekonsem, ale bez złośliwości...

Wiesz, moze nam zalezalo na takim odbiorze, moze w sumie nie jestesmy takimi prostakami za jakich nas macie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moze nam zalezalo na takim odbiorze, moze w sumie nie jestesmy takimi prostakami za jakich nas macie :lol: :lol:

Gorąco chcę w to wierzyć. Nie znam Was, a moja opinia o Was powstała na podstawie tego, co zrobiliście na tweak'u -- domyślasz się, jaka może być?

 

Zresztą zerknij na tytuł tego tematu; założył go normalny user, nie zaangażowany w spór. To niestety są odczucia większości. Zgadnij, dlaczego takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest bardzo dobry pomysl mimo ze troche traci ironia ktora jets skierowana w nasza strone, ale mysle ze jak sie zgodzi Wasza gora to moglibysmy cos takiego zorganizowac ;)

Gdzieś Ty się tam ironii dopatrzył? Nie było jej tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz, moze nam zalezalo na takim odbiorze, moze w sumie nie jestesmy takimi prostakami za jakich nas macie :lol: :lol:

Gorąco chcę w to wierzyć. Nie znam Was, a moja opinia o Was powstała na podstawie tego, co zrobiliście na tweak'u -- domyślasz się, jaka może być?

 

Zresztą zerknij na tytuł tego tematu; założył go normalny user, nie zaangażowany w spór. To niestety są odczucia większości. Zgadnij, dlaczego takie...

HEHE wiem ze tak jest, nie chce juz powtarzac dlaczego to robilismy, poczekam co na to powie gora. Zreszta jak juz mowilem do normalnych userow nic nie mam, czasem sie posmieje jak zaloza jakis ciekawey topik.

Pozadrawiam (chyba pierwszy raz od dawna tutaj) i dobranoc bo rano musze wstac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz to jest bardzo dobry pomysl mimo ze troche traci ironia ktora jets skierowana w nasza strone, ale mysle ze jak sie zgodzi Wasza gora to moglibysmy cos takiego zorganizowac ;)

Gdzieś Ty się tam ironii dopatrzył? Nie było jej tam.

tak to odebralem, ale jesli zle to mnie to tymbardziej cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE wiem ze tak jest, nie chce juz powtarzac dlaczego to robilismy, poczekam co na to powie gora. Zreszta jak juz mowilem do normalnych userow nic nie mam, czasem sie posmieje jak zaloza jakis ciekawey topik.

Pozadrawiam (chyba pierwszy raz od dawna tutaj) i dobranoc bo rano musze wstac.

Chodzi o to, że właśnie normalnym userom też przeszkadzacie. To naprawdę rozwala całe forum i psuję atmosferę, Lisek się wkurza -- i kiedyś faktycznie zamknie to forum, a ja tu [ciach!] mieszkam ;]]]]]

 

Również dobranoc, cieszymy się, że udało się nawiązać dialog, i mamy nadzieję, że uda się wszystko jakoś rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to brat nie wiedzial o tym pozatym ten osobnik napsial to w poscie ze brat nie wie o tym. Pozatym ja jzu taki jestem ze bronie ludzi poszkodwanych(a przynajmniej sie staram)

Owszem, napisał, że to konto brata. Czyli walił w szybę, stojąc na balkonie. Więc stamtąd też poleciał. Powtarzam: w tym wypadku bana dostała osoba -- i to jej wina, że zniszczyła komuś konto.

 

 

 

jak na mój gust to pistolet został poprost zniszczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Niestety nie ma tak dobrze. Bardzo bym chciał was nie znać, ale dzięki liczbie postów o tym, jaki to tweak jest denny, które ostatnio zamieszczacie na forum i na głównej -- poprostu się nie da.

 

Ujmę to tak. Nie lubię was -- ale tylko za to, co tu robicie. Nie mam ochoty was bliżej poznawać

a ja jednak zapraszam na # moze oprocz napietej atmosfery z w zwiazku ze sprawa zobaczysz kilka innych rzeczy ktore sie dzieja na # nie zwiazanych z forum... :)

 

Przygotujcie sobie na # pełną listę zarzutów, wszystkich zapiekłości, co, gdzie i kiedy, żeby mówić konkretnie i zaprzestać haseł w rodzaju "bo tu tak zawsze". Przygotujcie to na spokojnie, rzeczowo. Myślę, że jeżeli przedstawicie to w tej formie, to nasza "góra" zgodzi się na to odpowiedzieć. Nikomu przecież nie zależy, żeby ciągnąć coś takiego w nieskończoność.

W jakiej formie miałoby się to potem odbyć, tego ja już nie wiem. To już niech admini/moderzy/osoby bezpośrednio zainteresowane ustalą. Ale niech obie strony mają czas wszystko na spokojnie przeczytać, przypomnieć sobie i przemyśleć.

Wiesz jednak WYDAJE mi sie, ze kilka osob by sie znalazlo, ktore sa zaptrzone w siebie jak paw w swoj tylek.. i nie uslyszysz od nich ze robia cos zle...

 

wlasnie przez takie osoby ta wojna, osoby, ktore nie chca przyznac sie do popelnionych bledow, jedna osoba jest u wladzy i tuszuje nieudolnie (TUSZOWALA) wybryki... ktore wyszly, milczy i aby zmusic tych, ktorzy to wykryli takze do milczenia polecialy BANY za prawde, za to ze ktos o nim zle powiedzial. Teraz na forum jest juz malo osob ktore to pamietaja... lub malo z nich chce sie wypowiedziec... wiec akcje w temacie "was nie lubie" sa bezsensowne po niewaz osoby ktore to pisza NEI maja pojecia od czego sie zaczelo... rozumiem sa krotko na forum i bronia cos gdzie tkwia, my w sumie takze walczylismy o FORUM... neistety walka z wiatrakami sie to okazalo...

 

pozdrawiam... obudzilem sie i powiem ze dzisiejszy dzien BEDZIE lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, wczoraj wątek miał jedną stronę, a dzisiaj 7 :)

ale do rzeczy

Z tego co piszą ludziska z TC wynika że ich nienawiść do forum.purepc.pl wynika z nieporozumień pomiedzy TC a Liskiem i Marco, ok, rozumiem, nie każdy musi sie zgadzać, ale wydaje mi się bezsensu z powodu dwóch osób (Marco i Liska) najeżdżać na forum, które de facto ma już prawie 8k użytkowników, którzy nie przyszli tutaj po to by sie bratać z administracją ale po to by coś ciekawego znaleźć, poczytać etc. Robiąc bur.del na forum nie dokuczacie administracji, no bo to sprzątamy my, moderatorzy, ale dokuczacie wszystkim ludziom którzy uczestniczą w tym forum, czy to jest normalne ? forum to nie Lisek i Marco, to my, użytkownicy.

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum.

 

Co do niesłusznych banów to powiedzcie mi dlaczego teraz nikt z TC nie dostał bana, hmm...ano dlatego że nie robi syfu i zachowuje sie w miare przyzwoicie (prawie), i wierzcie mi nie ma banów bez powodów.

 

to by było na tyle

 

 

 

 

 

:? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum.

 

Hm, mialo by to sens, ale jak to kolega Ld powiedzial wszelkie inne drogi nie docieraja do Waszej 'gory' tak wiec pozostaje ta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum. 

 

Hm, mialo by to sens, ale jak to kolega Ld powiedzial wszelkie inne drogi nie docieraja do Waszej 'gory' tak wiec pozostaje ta...

Wiec sie nie dziwcie za was banuja i zle widza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum. 

 

Hm, mialo by to sens, ale jak to kolega Ld powiedzial wszelkie inne drogi nie docieraja do Waszej 'gory' tak wiec pozostaje ta...

Wiec sie nie dziwcie za was banuja i zle widza.

No tak, lepiej sie schowac i byc ofiara... i wtedy bedzie lux.

 

A co do tego ze forum ma 8k uzytkownikow to o niczym jeszcze nie swiadczy. Sam kiedys tu siedzialem i mialem tu ok 500 postow, ale potem cos zrozumialem, oraz dowiedzialem sie ciekawych rzeczy o forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum. 

 

Hm, mialo by to sens, ale jak to kolega Ld powiedzial wszelkie inne drogi nie docieraja do Waszej 'gory' tak wiec pozostaje ta...

 

ta chyba też nie dociera więc dajcie sobie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, wczoraj wątek miał jedną stronę, a dzisiaj 7 :)

ale do rzeczy

Z tego co piszą ludziska z TC wynika że ich nienawiść do forum.purepc.pl wynika z nieporozumień pomiedzy TC a Liskiem i Marco, ok, rozumiem, nie każdy musi sie zgadzać, ale wydaje mi się bezsensu z powodu dwóch osób (Marco i Liska) najeżdżać na forum, które de facto ma już prawie 8k użytkowników, którzy nie przyszli tutaj po to by sie bratać z administracją ale po to by coś ciekawego znaleźć, poczytać etc. Robiąc bur.del na forum nie dokuczacie administracji, no bo to sprzątamy my, moderatorzy, ale dokuczacie wszystkim ludziom którzy uczestniczą w tym forum, czy to jest normalne ? forum to nie Lisek i Marco, to my, użytkownicy.

Tę sytuację można porównać z sytuacją w której np. Osama podskoczył amerykańcom, a oni zamiast zabić jego to wyrżnęli pół afganistanu, tak samo zachowujecie sie Wy. Dlatego wszelkie osobiste porachunki z naszą administracją proponuję załatwiać wszędzie ale nie na forum.

 

Co do niesłusznych banów to powiedzcie mi dlaczego teraz nikt z TC nie dostał bana, hmm...ano dlatego że nie robi syfu i zachowuje sie w miare przyzwoicie (prawie), i wierzcie mi nie ma banów bez powodów.

 

to by było na tyle

 

/color] :?  :?

Hmm nie chce mi sie rozpisywac bo dopiero co wstalem ale przeczytajcie post Samhaina to moze cos zrozumiecie.

 

Co do banow to kolega dostal go za uzycie jednego malego slowka "konfident" hmm ;) teraz banow nie bylo bo nie bylo ludzi ktorzy nam je zawsze dawali. Chociaz i tak ich tera pewnie nie dadza zeby pokazac jacy to oni wspaniali sa.

 

Moze cos napisze jak wroce bo musze zaras wychodzic.

 

Pozdro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo yo yo! Y's in tha house!

Dorwalem nowe proxy(ehh, w końcu bedzie 3a zacząć stawiać własne) więc w końcu nareszcie i ja mogę wtrącić swoje 3 grosze.

 

Otoz w jeszcze w maju (jak twierdzi mój program pocztowy dokładnie: 27 maja o 15:37) osobiście wysłałem do Liska(w imieniu całego #tweak) informację a zarazem zaproszenie na zjazd dla redakcji tweak.pl oraz wszystkich forumowiczów, sympatyków i czytelników tego serwisu.

 

Można było wspólnie zorganizować wielką, ogólnopolską imprezę.(na szczęscie udało się i bez szanownej redakcji tweak.pl) Pan Piotr

jednak był tym oburzony i odmówił nawet umieszczenia newsa. W międzyczasie inne serwisy(między innymi pcmaniak, ocmaster, tpc,dzikie) obublikowały newsa o naszym zjeździe.Kilka dni później,jeden z newsmanów(nicka teraz nie pamiętam) tweak.pl zwrócił się do nas z pytaniem czy może zamieścić takiego newsa(sic!) - no ale co z tego skoro

"góra" nie pozwoliła?(na szczęście samu użytkowników z forum trochę jednak było)

 

Tak właśnie zachowują się właściciele serwisu. Chcieliśmy wyciągnąć rękę,

zorganizować wspólną imprezę - spotkało nas oburzenie i wrogość ze strony "Administracji".

Ale to oczywiście tylko przez nas trwa konflikt i tylko my wszystkiemu jesteśmy winni.

 

:arrow: Gdzieś na 5 albo 6 stronie ParanoiK pisze, że na kanale byl praktycznie od początku. Cóż ParanoiKu: tośmy chyba na innych kanałach siedzieli :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście wymieniłem servis o_c_m_a_s_t_e_r

jednak zostało to automatycznie zamienione na gwiazdki,

bardzo dorosłe zachowanie ze strony administracji. Czyżbyście

ich także nie lubili? f-r-a-z-a ponoć też nie lubicie - chiałbym zauważyć

pewną tendencję. Jak to jest, że taki zły #tweak żyje w dobrych układach z innymi serwisami, jak chocby wspomniany powyżej o/c m4st3r(musze pisać tak bo zaraz mnie zagwiazdkuje) czy pcmaniak.pl,

POdzcas gdy "dobre" forum ma tylu wrogów.

Myślę, że to powinno dać do myślenia niektórym.

(i przypomnijcie sobie o tym gdy dostanę bana lub topic zostanie usnięty/zablokowany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie przeczysz, bo jak napisałeś

 

Poniżej przedstawiam krótko reguły obowiązujące na tym forum. 

1.Zanim zadasz jakieś pytanie, najpierw poszukaj odpowiedzi na twoje pytanie w manualu, w serwisach www, na tym forum itd. 

2.Pamiętaj by temat postu opisywał problem. Żadnych tematów w rodzaju "Pomocy!" itp. 

3.Jeśli chcesz poruszyć nowy problem załóż nowy wątek. 

4.Powstrzymaj się od durnych komentarzy i innych, nic nie wnoszących, off-topiców 

5.Nie zadawaj pytań dotyczących PHPBB - do tego celu wydzieliliśmy osobne forum 

6.Jeśli zadajesz pytanie dotyczące jakiegoś skryptu, na początku tematu umieść [support]. 

hmmmm..... coś mi tu nie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...