Skocz do zawartości
BazylWsiatce

Zakup pamięci ram - stary PC

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , chciałbym ulepszyć swojego starego PC'ta o lepszą pamięć ram , budżetowo oczywiście. Obecnie mam dwie kości 2gb DDR3 1066 MHz , na płycie mam 4 miejsca na ram.Jednostka PC to Acer Aspire M5811. Jakby ktoś doradził co dokupić do obecnej pary ramu tak aby to wszystko działało , system(64bit) obsługuje maksymalnie 8gb(z tego co czytałem).Ogólnie  jestem  totalnie zielony w tym więc z góry  dziękuje za każą pomoc.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czyli obecnie posiadasz zestaw 2x2GB=4GB ?

odłącz PC od zasilania , wyjmij jedna kość , i na podstawie naklejki jaki jest producent/model można będzie dobrać/kupić takie same.

jak zamieścisz czytelna forteczkę to można pomóc poszukać.

drugie życie dla laptoka czy PC to zakup i postawienie systemu na dysku SSD.    

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mr.T... napisał(a):

Witam

czyli obecnie posiadasz zestaw 2x2GB=4GB ?

odłącz PC od zasilania , wyjmij jedna kość , i na podstawie naklejki jaki jest producent/model można będzie dobrać/kupić takie same.

jak zamieścisz czytelna forteczkę to można pomóc poszukać.

drugie życie dla laptoka czy PC to zakup i postawienie systemu na dysku SSD.    

Tak , zestaw 2x2GB. Odłączyłem ram i info. takie na nim było: 2GB 2Rx8 PC3-10600U-09-10-B0 , M378B5673EH1-CH9  1006  naklejka smasunga.

Tak dysk posiadam zainstalowany SSD i HDD więc jako tako komputer ma ten podstawowy "upgrade" szybkości. 🙂

15 godzin temu, Gurney napisał(a):

JW, masz system na ssd? A jaki masz procesor? Pozdrawiam!

system na ssd  , procesor i5 650 3.20ghz .

Edytowane przez BazylWsiatce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...