Skocz do zawartości
Boyco

ATI Radeon 9500 MAXX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja słyszałem o karcie ATI 10294- super mega na full wypas:lol: :lol: :lol: Ciągnie w 3D-Marku 2006 SE build 666 całe 23 punkty :lol: :lol: :lol: :lol: Po podkręceniu na ciekłym azocie AŻ 23,09 punkta!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: I kosztuje tyle, co moje studia zaoczne :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś ściema. nie wierze że nagle jakaś karta ma 2x lepszą wydajność niż do tej pory dostępne

He..a moze jedak? :lol: :lol: :lol: Ta..jasne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś ściema. nie wierze że nagle jakaś karta ma 2x lepszą wydajność niż do tej pory dostępne

He..a moze jedak? :lol: :lol: :lol: Ta..jasne :wink:

a może jednak to prawda. właśnie wykręciłem swojego gf4ti na 4500/12000 io mam w 3dmarku2001 37500 :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi poczytajcie troche dalej. Przeciez jest to nie mozliwe zeby beta wersje wykrywal 3dmark. Dalej jest pelno wyjasnien zwiazanych z tym ze to jest jakis fotomontaz.

O czlowieku, znasz wloski:)))? Niezle:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi poczytajcie troche dalej. Przeciez jest to nie mozliwe zeby beta wersje wykrywal 3dmark. Dalej jest pelno wyjasnien zwiazanych z tym ze to jest jakis fotomontaz.

O czlowieku, znasz wloski:)))? Niezle:))

Nieznam ale znam angielski. Jeden gosciu wyjasnia dlaczego to nie moze byc prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...