Skocz do zawartości
BaranekBoży

Obudowa pod ALF III 240mm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Jestem na końcówce składania PC. Nadszedł więc czas na kupno obudowy żeby to wszystko złożyć w kupe. Chce żeby mojego Ryzena 7800x3d chłodził ogromnie gruby Arctic Liquid Freezer III 240mm w konfiguracji top. Problem mam jednak z znalezieniem obudowy pod to ustrojstwo. Chciałbym tam włożyć płytę ATX oraz  pamięci RAM, ktore w moim przypadku mają 42mm wysokości. 

Na oku mam NZXT H7 Flow co do którego mam wątpliwości oraz ASUS TUF Gaming GT502 który zapewne to zmieści ale wygląda to na tak ogromną i masywną skrzynie że nie wiem czy nie jest to trochę przesada. 

Czy znacie może jeszcze jakieś modele skrzynek w których nie miałbym z tym problemu?  

EDIT: Zapomniałem o maksymalnym budżecie czyli około 750zł +żeby nie zakładać kolejnego tematu w innym dziale, nie wykluczam zakupu cieńszego chłodzenia aczkolwiek wtedy chciałbym zjechać z ceną obudowy do około 400-500zł. Może lepiej się wepchać w coś takiego? 

Edytowane przez BaranekBoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu na ich temat skłaniałbym się w stronę Lian Li chociaż znalazłem jeszcze MSI MPG Gungnir 300R

 https://www.morele.net/obudowa-msi-mpg-gungnir-300r-airflow-306-7g21r21-w57-13119651/?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIhuzttIXwhwMVh0eRBR2OcjLpEAQYAyABEgJuT_D_BwE

Czy ktoś miał styczność z tym kawałkiem blachy i może powiedzieć coś więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...