Skocz do zawartości
kw3542pc

Komputer zamyka się po uruchomieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam bardzo dziwny problem z laptopem Samsung RV510 otóż po włączeniu urządzenia po zakończeniu ładowania windows zamiast pokazać się pulpit wyskakuje napis "Zamykanie" i zawiesza się na tym napisie ale się nie wyłączy laptop wcześniej się nic nie aktualizował żeby to spowodować obecny system Windows 8.1 Co to może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W dniu 31.08.2024 o 23:46, kw3542pc napisał:

Co to może być

starość xD 

ile to ma , pomad 10 lat ?

nie wiem czy zdalnie można wskazać właściwie co może być powodem takiego zachowania sie systemu/laptoka , może jak bym usiadł przed pacjentem to można było by coś posprawdzać (problem z ustawieniami systemu , a może zacięty przycisk) pamiętam ze trzeba było trochę "poczarować" aby system postawić np. na SSD.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem włączonej opcji szybkiego uruchamiania ? Sprawdź w biosie. Potem spróbuj uruchomic system w trybie serwisowym. Jeśli się uda to być może jakiś sterownik. Podejrzewam, że ten system był stawiany bardzo dawno temu, jest tam kupa śmieci, nieaktualne sterowniki itp.. czas na nowy system pod warunkiem, że laptop jest sprawny. System na HDD? Tzn dwie uwagi jeszcze.. nie wiem czy da radę wsadzić tam ssd, po drugie nie napisałeś jaki tam siedzi procesor.. jeśli core 2 duo to jest to może nie zabytek, ale już przeżytek. Szkoda zachodu. Za parę stówek można kupić coś świeższego. Pozdrawiam 

Edytowane przez hrabin000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr.T... napisał(a):

twoja wiedza na temat biosu tego laptoka jest tak uboga jak sam bios i dostępne w nim opcje xD  

Jakiś stary Phoenix zapewne, prawdopodobnie tej opcji tam nie ma. Nikt mu nie odpisał to zrobiłem to ja, a że nie byłem pewien to fakt, bo nie pamiętam. Grunt, że mogłeś mi to wytknąć i być może lepiej się poczułeś. xD pozdrowionka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...