Skocz do zawartości
wunat

Blad RPC i restart kompa.

Rekomendowane odpowiedzi

no thx : system32 - usuniete , rejestr - usuniete , proces - killniety i autostart - usuniety ale w cholernym PREFETCH nic o nazwie MSBLAST niemam. hmmmmmmmmmm To fajnie czy nie fajnie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no thx : system32 - usuniete , rejestr - usuniete , proces  - killniety i autostart - usuniety ale w cholernym PREFETCH nic o nazwie MSBLAST niemam. hmmmmmmmmmm To fajnie czy nie fajnie ? :)

 

jak sie nie resetuje to fajnie nie ?? tak na chłopski rozum jak sie resetuje to nie fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://download.microsoft.com/download/0/3...980-x86-PLK.exe

lata dla tych co nie potrafia uwaznie czytac (Hi Ruido !)

nie czytalem uwaznie bo w minute, dwie trudno co kolwiek zrobic :D naszczescie juz naprawilem i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ten programik :wink:
heh a ja tego szukalem ;) jakies 3 resterty mi to zajelo ;)

panie Method Man jak dziala to tylko sie cieszyc a tak BTW: to w prefetch (przynajmniej ja tak mialem) ten plik to nie jest *.exe tylko (odtwarzam z pamieci) msblast.exe.pf (chyba tak z gory przepraszam jezeli cos pomylilem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym dostał tego kretyna co to robi.... Nawet nie wiecie jak ciężko ściaga sie uaktualnienie kożystając z modemu ( Na dodatek na PCM'ce) rozłączającego się co 60sek.... A wirusa nie miałem poprostu jakiś "zdolniacha" mnie polubił :)jak bym dostał tego kretyna co to robi.... Nawet nie wiecie jak ciężko ściaga sie uaktualnienie kożystając z modemu ( Na dodatek na PCM'ce) rozłączającego się co 60sek.... A wirusa nie miałem poprostu jakiś "zdolniacha" mnie polubił :)jak bym dostał tego kretyna co to robi.... Nawet nie wiecie jak ciężko ściaga sie uaktualnienie kożystając z modemu ( Na dodatek na PCM'ce) rozłączającego się co 60sek.... A wirusa nie miałem poprostu jakiś "zdolniacha" mnie polubił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wirus zrobił się dość powszechny, na serwerku mam logowanie 10 ostatnich dropów i na ostatnie 1000 789 było na port 135 :) i to z takiej ilości IP, że aż głowa boli. Użytkownicy wingrozy ładnie dostali po d.u.p.i.e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...