Skocz do zawartości
M3chosław

Czy Kingston Fury Beast DDR4 będzie działał z I7-7700.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam komputer Lenovo z płytą z H270 i i7-7700 i chciałbym kupić  pamięci Kingstona 2x32GB KF432C16BBK2/64.

Nie mam pewności czy będą działać bo w internecie natrafiłem na informacje że niektóre pamięci działają tylko z procesorami intela 8 gen i nowszymi.

Specyfikacja:

https://www.kingston.com/datasheets/KF432C16BBK2_64.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne, że producent płyty głównej opublikował QVL, czyli listę kompatybilności pamięci z danym modelem płyty głównej. Poszukaj i spróbuj zamówić pamięci które są na liście.

Jeżeli tego konkretnego modelu nie ma na owej liście, to nie ma gwarancji, że profile XMP będą działać stabilnie, przez co najwyżej pamięć będzie działać na domyślnym taktowaniu 2400MT/s zamiast 3200 za które płacisz.

 

edit. z ciekawości - na pewno potrzebujesz aż 64GB RAMu dla platformy która ma już praktycznie 7 lat i której nie da się w żaden sposób zmodernizować bez wymiany 3/4 podzespołów? Weź pod uwagę że pojemniejsze moduły pamięci są bardziej wybredne, że o wyższej cenie nie wspomnę - ale to twoja kasa.

Edytowane przez zzizzy
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...