Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wystarczy tylko, ze od kogos dorwiecie pliki .pak z jezykiem ;) Ja mam wersje PL i w kazdej chwili moge zmienic na ENG ;) Sciagne sobie pliki jezykowe, wywale te polskie wstawie ENG i po problemie :P Jak ktos chce miec CoD po PL to podam nazwe tych dwoch .pakow :)

 

localized_polish_pak0.pk3 - pak0 i 1 razem zajmuja jakies 300 MB ;)

localized_polish_pak1.pk3

 

localized_polish_pak2.pk3 - a te razem jakies 30 kb, chodziaz ostatnio znajomemu podmienialem pliki i tych dwoch nie widzialem, mogly sie dograc z Patchami ;)

localized_polish_pak3.pk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to czemu sie nie dostaje karabinu na początku otóż jest to misja w której autorzy próbują uwierzytalnić realia tamtych czasów i nie zaopatrzyli żołnierza w broń a bomby to jest standardowa rzecz i jeżeli sie nie spróbuje 100 razy <tyle ja próbowałem> 8) to poprostu sie tego nieprzejdzie!!! dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do Call of Duty - United Offensive Multiplaye

Czy jest możliwośc włączenia koputerowych graczy sterownych przez koputer podczas gry na Lanie jest nas dwuch na sieci a chcemy sie raaem troche pobawic a nie szukac na wielkich mampach

dzięki za pomoc

pozdrawiam

nr gg 1594403

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da radę. na sieci jest dostępny program o rozmiarze ok. 150 kb. dodający boty. Niestety są one bardzo mało inteligentne ( praktycznie stoją w miejscu i walą non stop przed siebie ). Do gry to się nie nadaje - chyba że potraktujesz je jako tarcze strzeleckie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wersję call of duty z polskimi napisami, ale niemam niektórych polskich czcionek, np. zamisat ś mam kwadrat ale ó mam, zauważyłem że w trybie dla wielu graaczy z czcionką jest wszystko ok :? ,

co można z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, mam problem z ta gra, a mianowicie jak zainstaluje dodatek CoD:UO pl, to jak ją juz uruchomie to polowa pierwszego ekranu jest z CoD, a druga z CoD:UO, i jak wlaczam gre to pojawia mi sie taki komunikat

 

"2 sound file(s) are missing or in a bad format"

, i gra sie nie uruchamia.

 

P.S. CoD jest angielski (wgralem polonizacje), a CoD: UO jest w wersji ppolskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, tak jak konraf napisal

na opakowaniu CoD: UO widnieje napis:

"Ważne!: Niniejszy dodatek dziala wylacznie z polska wersja gry call of duty"

takze albo wymiana dodatku, albo wymiana CoD'a :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

Ponieważ wyszła wersja 1.5, która usuneła działanie komędy updatescreen, która usuwałą dzwięki otoczenia (to takie walenie altylerii i karabinów w tle) a one mnie wkur.. i sie skupić przy nich nie da a podobno jest jakaś inna komęda o lepszym działaniu ,więc jeśli ktoś ją zna to byłbym bardzo wdzięczny za podanie jej bo te dżwięki przyprawiają mnie o ku..wice.

za jakakolwiek pomoc serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

Ponieważ wyszła wersja 1.5, która usuneła działanie komędy updatescreen, która usuwałą dzwięki otoczenia (to takie walenie altylerii i karabinów w tle) a one mnie wkur.. i sie skupić przy nich nie da a podobno jest jakaś inna komęda o lepszym działaniu ,więc jeśli ktoś ją zna to byłbym bardzo wdzięczny za podanie jej bo te dżwięki przyprawiają mnie o ku..wice.

za jakakolwiek pomoc serdecznie dziękuję.

nie wiem jak jest w cod ale w mohaa można było skasować pliki z niechcianymu dzwiekami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety mam problem zainstalowałem grę i po włączeniu przelaują wszystkie filmiki wlącza się menu lecz nie ma w nim żadnych napisów spathowałem do wersji 1,4 ale nadal nic gra jest oryginalna co może być przyczyną karta grafiki nie kręcona we wszystkich grach działa ok zainstalowałem dodatek ale nadal nic. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....

U mnie w miescie mamy grupe ludzi ktorzy lubia i chca grac w Call of Duty...Jak na razie gramy caly czs na zachodnich serwerach z jednej ze stron gdzie sa podane adresy tych wlasnie prywatnych serwerow. Ja mam neta ze stalym IP i dlatego pomyslalem ze moglbym zrobic taki wlasnie private server na moim kompie zebysmy mogli grac. Nie wiem tylko jak to zrobic :mur: ......Prosze o pomoc.dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo musisz ustawic host do autoryzacji cd keya jako localhost wtedy zapytanie o cdkey nie bedzie wysylane do cod.authorize.com tylko do twojego kompa i zawsze bedzie zwracac wartosc pozytywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam --- Jestem K2 z klanu PWM /Polish War Machine/ szukamy dobrych a nawet bardzo dobrych graczy do klanu.Jestesmy znani na polskiej scenie COD i COD:UO aktualnie mamy pierwsze miejsce w polskiej lidze PifPaf /www.liga.pifpaf.pl/.Więc jeśli uwazasz się za wymiatacza napisz moj nr GG:1087264 lub mail: sslaw@wp.pl.Podaje stronke klanu dla wszystkich zainteresowanych www.pwm.net.tf oraz ip naszego serwerka:pwmwar.game-host.org:28960

Pozdrawiam

 

K2

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Publikuje swój problem ponieważ już nie mam siły rozwiązywać go sam i mam wielka ochotę wypiepszyc kompa za okno!

Mam athlona 1700+, Radek 9550 128bit 128DDR (obecnie na Omegach 2558), 256DDR ramu.

Otóż chodzi mi konkretnie o grę Call of Duty. Pierwsza misja, rozwalony pierwszy gość ide po drugiego i za każdym razem jak go zabijam komp nagle resetuje się (czy ten gosć ma jakies specjalne prawa człowieka czy co??!!!) Próbowałem już wszystkiego...począwszy od różnych sterowników do grafy,formatów i reinstalek windowsa, nie mogłem zainstalować patcha catalysta do call of duty bo wyskakuje mi okno że nie mam odpowiednigo oprogramowania(?!)...jednym słowem totalne bagno...wiem jedynie ze płytki są ok bo kumpel gra z tych samych z powodzeniem. Podejrzewam że może miec to jakiś związek z moją b. słabą kartą muzyczną (ale nie jestem pewnien) Jeżeli ktokolwiek miał podobny problem albo potrafi go rozwiązać, prosze o pomoc. Dziekuje z góry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam wyjscia, musze wskrzesic topic. jest taka sprawa, ze u mnie call of duty tez sie zawiesza :-| tylko, ze to bardzo dziwna sprawa. mam kompa takiego jak w podpisie [pamiec kupiona wczoraj] i gra w ogole sie nie zacina. dziala plynnie. niestety po kilku, moze kilkunastu minutach gra sie zawiesza i jednym wyjsciem jest restart kompa.

 

to wina gry czy kompa? zaznaczam, ze komp nie wiesza sie przy normalnym korzystaniu z windowsa. w inne gry nie gralem na tej konfiguracji [tzn z tym Hynixem].

 

informuje ze wstawilem pamiec i nic w biosie nie zmienialem. sprawdzalem tylko rozne rzeczy i mam ustawione zeby komp automatycznie dobieral taktowanie pamieci. wybral 333mhz.

 

procesor chodzi na 20x100mhz. nie wiem czy to potrzebne, ale podaje na wszelki wypadek. plz pomozcie, bo jestem zaniepokojony :?

-------------------------

przed chwila przeczytalem, ze jak sie ma Radeona to moga wystapic takie problemy z gra i trzeba nowe drivery sciagnac. ja uzywam Catalyst 4.7 i mysle ze nie ma sensu nowszych instalowac na Radeonie 9200...

Edytowane przez Vindeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ale jakos u mnie nie ma zakladki VPU Recover. dlaczego? bo pamietam ze kiedys mialem ta opcje. mam jakis nowy control panel sciagnac? a moze lepiej caty 4.11 zainstalowac bo przed chwila sciagnalem? moze tam jest ta opcja?

Edytowane przez Vindeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...