Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

jakos nie moge sie przyzwyczaic do XP, bo ciagle lecialem na Win98SE [mialem Pentium III 500mghz - i wszystko jasne] dopiero od niedawna mam tego slabego celerona... denerwuje mnie ten XP jak na czysto ponad 100mb pamieci wciaga :? a ja mam tylko 512 i sobie na tyle nie moge pozwolic.

 

pamieci nigdy nie za duzo... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak włączam gre multi i chce sie podłączyć do jakiegoś serwera to pisze że potrzebny jakis key czy cos takiego prosze pomóżcie bo gralem w multi ( tylko przez sieć lokalną na osiedlu z kumplami ) i bylo extra , więc chce spróbować przez internet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... mam pytanie...

padla mi plyta glowna gdzie byla zintegrowana dzwiekowa, kupilem nowa plyte, lecz nie w niej dzwiekowej...

no i instaluje cod'a..., lecz jak sie okazalo po instalacji, ze cod nie odpali bez dzwiekowej, czy idzie jakos zagrac bez karty dzwiekowej...?

 

kiedy wchodze w cod'a, przez blad cod sie wylacza wraca do windowsa obraz i wyskakuje okno:

"fatal error:

166 sound file(s) are missing or in a bad format"

potem po kliknieciu "OK" :lol: ukazuje sie consola,

tutaj troche z consoli:

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_09.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Masonry_20.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Masonry_24.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Snow_01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Snow_02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Snow_03.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/bullet_water04.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/bullet_water05.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_10.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_14.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_11.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_12.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_13.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Masonry_27.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_foliage_12.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_foliage_13.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B19.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B18.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B14.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B15.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B03.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Metal_B05.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Wood_20.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/impact/Impact_Masonry_30.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/explo_rock01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/explo_rock02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/flak/flak88_fire.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/flak/flak88_fire02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/flak/flak88_fire03.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/explo_radio01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/explo_radio02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/beep.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt03.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt04.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt05.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/explosions/mortar_dirt06.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/mouse_click.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/mouse_over.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/MP_defuse.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/MP_plant.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/vehicles/turret_spin_01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/vehicles/turret_end_01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/misc/PU_paper02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/vehicles/crashes/gate_crash.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/mg42/mg42_cooldown.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/mg42/mg42_loop02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/mp40/mp40_01.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/weapons/nagant/nagant_sniper.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby02.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby03.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby04.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby05.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby06.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby07.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby08.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby09.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby10.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby11.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby12.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby13.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby14.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby15.wav' couldn't be read

WARNING: loaded sound file 'sound/whizbys/whizby01.wav' couldn't be read

----- CL_Shutdown -----

RE_Shutdown( 1 )

Shutting down OpenGL subsystem

...wglMakeCurrent( NULL, NULL ): success

...deleting GL context: success

...releasing DC: success

...destroying window

...resetting display

...shutting down QGL

...unloading OpenGL DLL

-----------------------

Hunk_Clear: reset the hunk ok

166 sound file(s) are missing or in a bad format

 

byl bym wdzieczny gdyby ktos podpowiedzial, czy jest sposob na to, oprocz kupna karty?

 

Pozdro... B)

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam bardzo dziwny problem z tą gierką :( Otóż, odpalam ją, pogram chwilke i giera wywala mnie do windowsa... Poprostu zacina się w pewnym momenice na chwilumie i wywala do windowsa:( Poradźcie co zrobić, sprzęt taki jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem sprzet ponizej i na high medium low abo ekstra doczytuje mi czasami na poczatku levelu i wczasnie jak wchodze do budynkow abo wychodze to jest tak denerwujace ze gra powinna chadzac na 512 ramu pieknie a Tu doczytuje nie wiem czemu. Porzyczyelm od kumpla jeszcze 256 i na 768 tez doczytywalo ale juz mniej masakra czym to moze byc spowodowane ?????????

pozdro :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem sprzet ponizej i na high medium low abo ekstra doczytuje mi czasami na poczatku levelu i wczasnie jak wchodze do budynkow abo wychodze to jest tak denerwujace ze gra powinna chadzac na 512 ramu pieknie a Tu doczytuje nie wiem czemu. Porzyczyelm od kumpla jeszcze 256 i na 768 tez doczytywalo ale juz mniej masakra czym to moze byc spowodowane ?????????

pozdro  :cry:

1429307[/snapback]

Ile masz fps'ow? (/cg_drawfps 1)

A takze wylacz w opcjach Mgle w oddali, Synchronizacje klatek, oraz wpisz komende w consoli /com_maxfps 125, a jak nie bedziesz mial wiecej niz 30 fps'ow to format c:.

 

A tak w ogole to RAM sie przydaj do szybkosci ladowania map, itp, napisz jaka masz grafe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej...posiadam router Planet ADE 4110A...jestem jego adminem i lacze sie przez niego z neostrada...chcialbym w Call of Duty stworzyc serwer...ale jak daje w opcji dedicated: internet...to mi go w local wykrywa...wie ktos moze jak zrobic zeby przy pomocy tego routera stworzyc serwer aby moc na nim grac w internecie??

 

jak ktos wie to normalnie mistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile powinnien zajmowac CoD? Bo mam pewnego zonka, mianowicie... Gdy odplalam gre wyskakue komunikat ze nie moze zaladowac pliku default.cfg po kliknieciu konsola wypluwa:

 

COD 1.0 build win-x86 Oct 5 2003

----- FS_Startup -----

Current language: english

Current search path:

D:\COD\COD\main\pak6.pk3 (3 files)

D:\COD\COD\main\pak4.pk3 (1668 files)

D:\COD\COD\main\pak3.pk3 (1992 files)

D:\COD\COD\main\pak2.pk3 (694 files)

D:\COD\COD\main\pak1.pk3 (2642 files)

D:\COD\COD/main

 

File Handles:

----------------------

6999 files in pk3 files

ERROR: No languages available because no localized assets were found

----- CL_Shutdown -----

-----------------------

Hunk_Clear: reset the hunk ok

Couldn't load default.cfg. Make sure Call of Duty is run from the correct folder.

I koniec. Podczasz instalacji nie wyskakuja zadne bledy. Zrobilem nawet obrazy plyt, zianstalowalem z virtualnego i nadal ten blad mnie gnebi. W tej chwili CoD umnie zanjmuje 790MB. Spotkal sie kiedys ktos z czym takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram od niedawna w CoD po necie i mam kilka pytanek:

-da sie zmienic celownik na jakis inny, niz ten, ktory przy strzale rozrasta sie na caly ekran ? wczoraj wlazlem na jakis serwer i domyslnie byla taka fajna czerwona kropka, to byl jakis mod, mozna to stosowac w kazdej rozgrywce mp, czy serwer musi miec takie cos wbudowane ?

-gdy stawiam serwer dedykowany nie moge sie na niego wbic nawet ze swojego komputera, nie jest on widziany, takze nikt z internetu nie widzi mojego serwera, wszystki niezbedne pliki mam

 

edit

 

znalazlem na necie stronke z podanym konfigiem do konfiguracji dedykowanego serwera, robie wszystko tak jak jest napisane, wpisuje swoje ip, port, zapisuje plik z rozszerzeniem cfg, odpalam skrot dodajac na koncu +set dedicated 2 +exec serwer.cfg +map_rotate i mimo to tworzy mi serwer na moim ip z sieci lokalnej 192.168.xxx.xxx a nie na ip z lacza internetowego 83.xx.xx.xx ... kurde jak postawic ten dedykowany serwer ? :-|

 

Btw moge sie wbic ze zwojego klienta do gry, ale jak juz mowilem widoczne jest ip sieci lokalnej a nie ip zewnetrzene, programy takie jak all seeing eye nie widza tego serwera.

 

Info bralem z tej stronki http://codwsk.boo.pl/readarticle.php?article_id=10 w komentarzach jeden typ napisal, ze ma identyczny problem co ja.

 

edit

 

A to wyciag z console:

Winsock InitializedOpening IP socket: localhost:28960Hostname: amd-marcinIP: 192.168.0.19--- Common Initialization Complete ---Working directory: D:\Games\Call of Dutyexecing configer.cfgnet_ip will be changed upon restarting.net_port will be changed upon restarting.g_gametype will be changed upon restarting.map_rotate...

Jest tam napisane, ze ip i port zostana zmienione po restarcie, to wiec jak sie wykonuje takie restart, jaka komenda ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Chciałem na drugim kompie pograć w Call of Duty na zew. serverach i się nie da bo net temu kompowi jest udostępniany przez proxy. I czy da się wogóle Call of Duty przez proxy przepuścić?? Jeżeli tak to jak?? Pomóżcie help :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! Mam pytanie (właściwie 2 :))

1. Jakie zmiany niesie patch 1.5 w stosunku do 1.4. Teraz gram po necie w wersji 1.4 i jest wszstko ok dlatego nie wiem czy go instalować.

 

2. Jak zainstaluje 1.5 to czy będe mógł sie łączyć ze starszymi serwerami (1.4 i niżej).

 

Aha no to skoro już tu jestem to sie spytam o coś takiego. Zaraz po zainstalowaniu gry i wgraniu patcha 1.4 moge spokojnie zakładać serwer itd. Ale jak wejde na jakiś zmodowany serwer i pobierze mi te modyfikacje to po tym już nie moge założyć własnego serwera. Właściwie prawie nigdy nie zakładam swojego tylko sie dołączam do innych ale denerwóje mnie to że nie moge jednak zrobić swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, o united offensive: W niemieckim bunkrze, na jednej ze ścian jest taka jakby tabliczka, zółte tło, białe napisy. Ciekawi mnie bardzo co tam jest napisane? Niestety tekstura jest slabej jakości ale da się trochę rozczytać. Czy ktoś już to rozszyfrował? B)

Edytowane przez Szpon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! Mam pytanie (właściwie 2 :))

1. Jakie zmiany niesie patch 1.5 w stosunku do 1.4. Teraz gram po necie w wersji 1.4 i jest wszstko ok dlatego nie wiem czy go instalować.

 

2. Jak zainstaluje 1.5 to czy będe mógł sie łączyć ze starszymi serwerami (1.4 i niżej).

 

Aha no to skoro już tu jestem to sie spytam o coś takiego. Zaraz po zainstalowaniu gry i wgraniu patcha 1.4 moge spokojnie zakładać serwer itd. Ale jak wejde na jakiś zmodowany serwer i pobierze mi te modyfikacje to po tym już nie moge założyć własnego serwera. Właściwie prawie nigdy nie zakładam swojego tylko sie dołączam do innych ale denerwóje mnie to że nie moge jednak zrobić swojego.

ja ci moge odpowiedziec na pytanie numer 2 :] gdy zainstalujesz 1.5 to nie bedzie ci konkurowało ze starszymi wersjami :P pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wie może ktoś czy jest jakiś mod pozwalający „przekształcić” CoD 1 w CoD2. Chodzi mi o mod likwidujący apteczki i pozwalający na automatyczne leczenie się tak ja to było w dwójce? I czy jest takie coś do single playera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wie może ktoś czy jest jakiś mod pozwalający „przekształcić” CoD 1 w CoD2. Chodzi mi o mod likwidujący apteczki i pozwalający na automatyczne leczenie się tak ja to było w dwójce? I czy jest takie coś do single playera?

Poszukaj tutaj - http://callofduty.filefront.com/

 

ps. po co chcesz ze starego dobrego cod robic badziew jakim jest cod2 (mam na mysli to odradzajace sie zycie... ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...