Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Call of Duty
 „Podczas Wojny, która zmienila swiat, nikt nie walczyl sam. Przezyj najbardziej zaciekle bitwy w Normandii, szturm wojsk radzieckich na Stalingrad, bitwa o Berlin, a wszystko to w niespotykanej, kinowej jakości.”

Zrodlo „Activision”

Dołączona grafika

1.Początek
Gra Cod to gra „ActivisionŽ”, która jest oparta na prawdziwych wydarzeniach z czasow II Wojny Światowej (1939 – 1945 r.). W grze mamy wybor dwoch trybow:
:arrow: Single Player Zaczynamy jako szeregowy amerykanskiej armi wysylajacej na wschodni front (Europa zachodnia) swoich zolnierzy. W Pierwszej misji będziemy bardzo malo doświadczonym żołnierzem, który przejdzie szkolenie, po szkoleniu przechodzimy do prawdziwej wojny. Będziemy walczyc po trzech stronach aliantow: Ameryka, Brytania, ZSRR. Mamy do ukończenia 24 misje w 4 kampaniach, a po ukończeniu misji żołnierzem ZSRR, będziemy walczyc ponownie po jednej misji Amerykaninem, Brytyjczykiem, Rosjaninem. Dla początkujących graczy, polecam gre w Single, po opanowaniu klawiatury, myszki, oraz calej gry możemy przejść do całego sedna, a mianowicie Multiplayer.
:arrow: Multiplayer. Multiplayer jest bardziej wymagającym trybem gry. W single walczymy ze sztuczna inteligencja, a także na ustawionym wczesniej jednym z czterech poziomow trudności, w multi zawodnicy to prawdzwiw gracze, grajacy przy pomocy Internetu, a także servera, który udostepnia sloty (miejsca) na serwerze. Grajac w trybie multi możemy się praktycznie wszystkiego spodziewac, przeciwnik może się znajdywac w każdym zakatku, lub budynku. Gra w multi ma swoje zalety, można poznac nowe osoby, z którymi można założyć klan, a nastepnie umawiac się z innym klanem i grac spary, pcw. Kiedy będziemy już super graczami, możemy zarejestrowac się na stronie CB - ClanBase - News Sunday 21 March, aby także zarejestowac nasz nowo powstaly klan, który teraz będzie toczyl walke o miano najlepszego klanu w Polsce :wink:.

2.Wymagania
a) Wymagania minimalne gry:

- Procesor: PIII 700 MHz
- Pamięć: 128 MB RAM
- Karta graficzna: 32 MB
- System operacyjny: Win9x/XP

b ) Wymagania zalecane:

- Procesor: PIII 1000 MHz
- Pamięć: 256 MB RAM
- Karta graficzna: 64 MB
- System operacyjny: Win9x/XP

3. Pomoc
W trybie Multiplayer jest wiele rzeczy do wytłumaczenia, dla osob początkujących.
A wiec pierwsza rzecza jaka ujrzymy w grze będzie Menu

Dołączona grafika

Musimy pozmieniac opcje, które będą odpowiednia i dla naszego komputera, i dla nas.
Aby zmienic czułość myszy, należy wejsc w menu Opcje a nastepnie zmienic Czułość myszy

Dołączona grafika

Kiedy już to uczynimy należy zmienic opcje Grafiki, chyba, ze mamy super kompa, wtedy możemy tylko jeszcze bardziej podkręcić opcje :wink:.

Dołączona grafika

Dla słabszych komputerow najlepszym rozwiązaniem będzie ustawienie Trybu video na rozdzielczość 1024*768, a nastepnie Tekstury postaci, oraz Ogolne tekstury na Normalne lub Niskie. Jakość tekstur domyslna, a Mgla w oodali – Nvidia ustawic na Nie. Otrzymamy wtedy płynność gry, co spowoduje, iż będziemy mielie wiecej FPS’ow, czyli ilości klatek na sekunde, a im wiecej FPS tym lepiej będzie się nam gralo.
Oto scren przedstawiający ekran podczas gry:

Dołączona grafika

Aby lepiej Wam wytłumaczyć ponumerowałem obiekty, które sa wazne.
”1” :arrow: Kompas, który pokazuje nam nasza pozycje, pozycje naszych kolegow z druzyny, oraz miejsce ładunku czyli bomb.
„2” :arrow: Status naszej pozycji, pokazuje, czy stoimy (standard), kucamy ( C ), czy tez się czołgamy ( Ctrl ).
„3” :arrow: Czas, pokazuje ile zostalo czasu druzynie atakującej, czyli tej, która będzie podkładała bombe do konca rundy.
„4” :arrow: Ten wskaźnik pokazuje, ile żywych żołnierzy pozostalo w druzynie.
„5” :arrow: Wskaźnik zycia, nie trzeba chyba nikomu tego tłumaczyć.
„6” :arrow: Wskaźnik ilości amonicji, w danym magazynku (lewa) oraz całości (prawa), a także wskaźnik rodzaju strzalu: automatyczny, pojedynczy (M)
„7” :arrow: Tak zwany „lagometer” czyli wskaźnik, który skanuje nasz ping, i pokazuje wyniki w statusie (komenda uruchamiajaca ten wskaźnik: /cg_lagometer 1).
„8” :arrow: Wskaźnik FPS, wytłumaczyłem go wczesniej ( komenda uruchamiajaca ten wskaźnik: /cg_drawfps 1).
„9” :arrow: Chat (T), lub Chat drużynowy (Y).

Kiedy już wszystko zrobimy w opcji Grafika i reszcie, możemy przejść do Opcje trybu wieleosobowego

Dołączona grafika

Gdzie będziemy musieli zmienic rodzaj Polaczenia na LAN/Cable/xDSL, Uruchomic Punk Buster (Tak), oraz na samej gorze kliknąć na Podaj Klucz CD, aby zferefikowac go, by moc grac jako prawdziwy gracz :wink: (oryginal).

Dołączona grafika

P.S. Kiedy nasze lacze to 128 kb/s Neo, nasz Ping na średnim serwerze, będzie wynosil ~100, aby go zmneijszyc należy wpisac w Consoli (~) trzy komendy:
:arrow: /rate 25000
:arrow: /snaps 40
:arrow: /cl_maxpackets 60
W przypadku kiedy to Server ma inne właściwości rate, snaps czy tez cl_maxpackets poinformuje nas o tym piszac w konsoli poprzez PB (Punk Buster) ostrzeżenie (*WARNNING*) oraz wartosc, na która trzeba zmienic.
Aby polepszyc nasz wskaźnik FPS należy wpisac komende: /com_maxfps 125.
Kiedy to po polaczeniu się z serwerem PB wyświetli nam ostrzeżenie, o tym, iż posiadamy stara wesje PB należy wpisac natychmiast w consoli komende: /Pb_security 0.

4. Recenzje

Call of Duty to świetna gra dla fanów FPSów o tematyce II wojny światowej. Dynamiczna akcja, realizm sprawiają, że aż chce się grać! Ja grałem dwukrotnie (poziom średni i trudny) i nie wykluczone, że powrócę do tej gry po raz 3.Fabuła, no cóż tu dodać, II wojna światowa, mi to wystarczy. W CoD wcielamy się w jednego z alianckich żołnierzy, który z kilkoma innymi piechurami musi wykonać powierzone im zadanie. Oczywiście bez nas misja zakończy się klapą. Realizm w grze jest bardzo dobry, choć moim zdaniem twórcy gry ugłaskali trochę sposób zabijania wrogów (nie ma ani kropli krwi). Akcja momentami przypomina sceny z filmów „Wróg u bram”(misja w Stalingradzie), a także „Kompania Braci”. Wybór broni jest także imponujący. Dźwięk jest fantastyczny. Każda broń podczas strzelania i po trafieniu w różne przedmioty wydaje inny dźwięk. Poruszanie się jest dość proste. Jeszcze coś? Chyba nie. Ci, co grali w tę grę zgodzą się ze mną, albo i nie, że w Call of Duty trzeba zagrać! Poczuć ten klimat, gdy wróg strzela z wszystkich stron, a my szukamy schronienia i próbujemy go trafić z zaskoczenia. Jak kule świstają koło ucha, pociski artylerii wybuchają koło nas, zabijając naszych kumpli z oddziału. Tego się nie da opisać to trzeba poczuć grając w Call of Duty. Naprawdę warto! (pytania i uwagi proszę nadsyłać na adres karelgracz@wp.pl) Dzięki

Źródło wp.pl

Najbardziej zaciekla gra z II Wojny Swiatowej.

Zrodlo PC GAMER

To obecnie najlepsza gra z gatunku FPP, osadzona w realiach II Wojny Swiatowej.

Zrodlo Imperium Gier

Istne cudo.

Zrodlo CD Action

5. Szczegoly gry
a) Druzyny
    :arrow: Alies
        Amerykanie
        Dołączona grafika
      
        Brytyjczycy
        Dołączona grafika

       Rosjanie
Dołączona grafika

     
    :arrow: Axis
        Niemcy
        Dołączona grafika

b ) Bronie
    :arrow: Amerykanie
          M1A1 Carabine
        M1 Garand
        Thompson
        Bar
        Springfield
       
    :arrow: Brytyjczycy
        Enfield
        Sten
        Bren
        Springfield
       
    :arrow: Rosjanie
        Mosin N.
        Ppsh
        Mosin N. z luneta
       
    :arrow: Niemcy
        Kar 98k
        MP40
        MP44
        Kar 98k z luneta

c) Mapy (sam przetlumaczylem :wink:)
    - Carentan

- Dawnville

    - Harbor

    - Neuville

    - Railyard

6. Strony Cod
a) f•p•p • c•a•l•l o•f d•u•t•y
b ) Cod Jumpers
c) Call of Duty "ActivisionŽ"
d) SQL klan
e) Pif Paf (servery - ping ~30-40, najlepszy na server, ale najdrozszy :wink:)
f) GamesNET (servery - ping ~60-80, sporadyczne lagi, zawieszanie servera)
g) Biall NET (servery - ping ~80-100, czeste lagi)
h) Clan Base (CB)


FAQ by m@ly

Pomoc przy tworzeniu FAQ: Crosis

Wielkie dzieki dla Marco. Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

poczytałem troche o tym tytule bo mnie interesuje 2 wojna światowa

Call of duty robi inna firma niz 2015(firma od medala :wink: )Dokładniej to wiekszość ludzi odeszła z 2015 i zajeła sie produkcją Call of Duty.Niewiem jak wam ale mi medal alied assalt sie podobal, sperhed natomiast okazal sie duzo gorszy.czemu ?? :lol: bo byl robiony juz po odejściu ludzi z 2015. Wiec sadzac ze ci ludzie ktorzy robią teraz Call of Duty są dobrzy w tym co robią i tytuł ten na pewno będzie zajebisty. :wink:

P.S.

Kupcie nowe cda. tam jest zajebisty reportaż Call of Duty

pozatym dają soldier of fortune 1 i shadowman :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiata chociaz dalbym jej 8/10

wady: dziury np w plocie znikaja po ok 5 sek:(

sztywnosc przedmiotow np strzelilem w lampe i nic , nie pekla , nawet nie rozbujala sie... juz w max payne bylo lepiej a maxiu swoje lata ma:(

ale ogolnie zarabista giera , szczegolnie animacje

to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spearhead myslalem, ze beda teraz wydawane kolejne krotkie, nudne i tylko podkolorowane dodatki do MOHAA.

Ale ta gierka ma lepszy klimat niz podstawowy MOHAA.

Hehe, ale sie niezle zdziwilem jak ustawilem detale na EXTRA. Nie wiem czy to wina tylko 64 MB pamieci na karcie ale mialem 0,5 fps :)

Na HIGH jest juz plynnie bez zauwazalnej straty jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no giera super wymiata , klimat WW2 masakra , szkoda ze demo takie krotkie , a co do osiagow, hmm jak gralem w 1280 x 4x aliasing x 16 anizo to mialem czasami skoki , wiec skonczylem demo w 1600x1200 x 16 anizo ale bez aliasingu , detale w grze wszysatko na maxa textury na extra, a propo dyskusji co do textur poczytajcie w readme: zeby grac na high karta powinna miec 256MB :) na medium 128 lub 64 :) na low 32 a gdzie jest ilosc dla extra - 512 ?? - buahahhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem powod ktory u mnie powodowal zwolnienia, - dzwiek , mam przerobiona programowo karte live 5.1 na audigy2 (wiecie te slynne sterwoniki) wiedzac to od razu wlaczylem sobie ustawienie w grze EAX 3, a dzisiaj sprobowalem z EAX 1 i od razu lepiej duzo lepiej dziwek troszke gorszy, ale tylko poglosy (strzelanie w pomieszczeniu) ale tylne glosniki wymiataja wiec dla mnie super a gra przyspieszyla od razu teraz besz problemu gram w 1280x1024 x 4alising x 16 anizo super plynnie a wczesniej w takich ustawieniach byla czasami skoczka , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na full oprócz detali postaci ( tylko high- sprawdziłem na extra high- tnie się niestety, ale różnicy w wyglądzie nie zauważyłem), 1024/768 i gierka działa płynnie. Gierka wygląda dobrze- widziałem zapowiedź na programie Hyper- myslałem, że oparta jest na engine Half Life 2 ( coś mi sie pomieszało) :) A tu stary dobry Quake 3 ( na max wyżyłowany) ;) Bardzo ładnie, szybko i ten klimacik rodem z Medal of Honor. Grafika leprza niż MOHAA, RTCTW, więcej bajerów w animacjii, AI mniej wiecej na podobnym poziomie. Nie widać jakiś większych braków, tymbardziej graficznych. To będzie super gra!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i...... CZEMU ONE BYŁO TAKIE KRÓTKIE???? :twisted:

Gra zaj.ebioza...... Potwierdzam pewien cytat który można było przeczytać przy wychodzeniu z dema: Ta gra jest 10 razy lepsza od MOH....

Czekam z niecierpliwością na premiere..... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

call of duty kolejna część mohaa! :P po zagraniu w demko nie mogłem uwierzyć 8O że gra ma nawet nie takie wysokie wymagania sprzętowe jeśli chodzi o grafe!! na moim GF2 chodziło pięknie!! i ten typowy medalowski klimacik wojenny poprostu extra...... polecam każdemu :!: Aż nie moge się doczekać full version :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zdobycie Stalingradu, na początku dostaje się broń, ja jej nigdy nie dostaje tylko naboje. Poza tym gdy podchodzę po górę to na 90% trafia mnie bombka, a jak jakimś cudem uda mi się podejść troche wyżej to gra mi się psuje, obraz się trzęsie i klapa z dalszym graniem. Nie wiem może mam zwaloną wersję, w każdym razie jak mam dostać ten karabin ?

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zdobycie Stalingradu, na początku dostaje się broń, ja jej nigdy nie dostaje tylko naboje. Poza tym gdy podchodzę po górę to na 90% trafia mnie bombka, a jak jakimś cudem uda mi się podejść troche wyżej to gra mi się psuje, obraz się trzęsie i klapa z dalszym graniem. Nie wiem może mam zwaloną wersję, w każdym razie jak mam dostać ten karabin ?

 

pozdrawiam.

 

heh, tez myslalem ze jak za drugi raz podejde to dostane gnata....ale nigdy nie dostaniesz bo juz tak gre zrobili... :( a co do tej misji to jest ona calkiem prosta tylko musisz isc przykucniety i czasami zatrzymywac sie za jakimis oslonami...wkoncu dojdziesz do snajpera i bedziesz musial biec do ciezarowki...no ale najpierw sie do niego dostań. Jakby co to przeszedlem cala gre i ogolnie jest ona prosta jak drut!! tylko trzeba miec ciut cierpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś film .. Wróg u Bram "bo ta misja jest na jego podstawie i w nim tez dostwał amonicje tylko

 

( ale i tak ta misja jest tak banalna ze niepowinno mieć sie problemów )

heh nie wiem na jakim poziomie trudnosci. Ale na Veteranie wlasnie ta misja strasznie trudna.... troche zaczyna mnie wk***** bo jej cos przejsc nie moge :/ Znalazlem snajpera, pobieglem do ciezaroki a potem za kolejny mur (full zycia wciaz bo jak mniej to jush nie da rady) a potem mam zbiec w dol gdzie jest jakis rusek co uciekinierow zalatwia. Snajper mnie chorni (tego ruska zdejmuje)... no dobra tylko nie chroni plecow, jedna seria szwabow i po mnie!! Ach...... :[[[[[[[[[[[[ Tera jechac do supermarketu po nowa myche bo swoja ze zlosci wyjebalem przez okno :lol: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jak coraz dluzej gram w CoD to coraz mniej mi sie podoba :| Misje coraz bardziej bez klimatu (było kilka fajnych chocby w/w stalingrad) :?

 

Najlepszy jest motyw kiedy wrogowie pojawiaja sie z nikad albo kiedy typ z odleglosci 400 m z Mp40 strzela do mnie zaraz po tym jak wychyle sie lekko zza murku :| Fajnie tesh teleportuja sie wrogowie pojawiajac sie niewiadomo skad - taki motyw był w MoH:AA ale to jest roznica 2 lat miedzy tymi grami :|

 

Denna cos ta gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He na 1 poziomie to banal ale na najwyzszym to masakra normalnie. Wystarczy sie fryckom pokazac i juz ded. Maja duzo lepszego cela na najwyzszym. No i nie ma apteczek. Czeba sobie radzic bez nich. Teraz jestem w tym domu 5 pietrowym i nie moge sobie dac rady jak oni atakuja. Kurcze za duzo ich na raz.

 

A jak jada te czolgi to dziwne ze mnie od razu widza skoro sie czolgam do tego karabinu. Normalnie w zyciu by mnie nie bylo tak od razu widac. Troszke przesadzili.

 

Ale ogolnie gierka spoko mozna pograc z nodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą kampanią w rosji. Przeszedłem ww. pierwszą misję, dalej następną co trzeba było m.in powybijac oficerów ze snajperki i przy ładowaniu trzeciej misji wyskakuje błąd: " CMod_LoadBrushes: brush has less than 6 sides"

Przedtem miałem jeszcze problemy z odczytanie zapisu z tej drugiej misji w rosji, ale teraz już mineły... teraz tylko rozeznać się czemu 3 rosyjska misja niechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He na 1 poziomie to banal ale na najwyzszym to masakra normalnie. Wystarczy sie fryckom pokazac i juz ded. Maja duzo lepszego cela na najwyzszym. No i nie ma apteczek. Czeba sobie radzic bez nich. Teraz jestem w tym domu 5 pietrowym i nie moge sobie dac rady jak oni atakuja. Kurcze za duzo ich na raz.

 

A jak jada te czolgi to dziwne ze mnie od razu widza skoro sie czolgam do tego karabinu. Normalnie w zyciu by mnie nie bylo tak od razu widac. Troszke przesadzili.

 

Ale ogolnie gierka spoko mozna pograc z nodow.

Własnie - ja mam taki problem - czołg zatrzymuje się w strasznie dalekiej odległosci i nawala z karabinka i najsmutniejsze w tym wszytkim to, ze karabin, który ma teoretycznie zniszczyć ten czoł jest po drugiej stronie domu i nie ma jak go <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> ze sobą i zniszczyć ten czołg (czołgu oczywiscie ani rusz :( ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie: jestem w Stalingradzie i jest tam misja z budynkiem 4-ro pietrowym. Najpierw trzeba zalatwic wszystkich w tym budynku, pozniej moja ekipa wali na ostatnie pietro i wyswietla mi sie objective: "regroup with srg. Pavlov on the 4th floor". Jest tam ten Pavlov, ale nic do mnie nie gada i po za tym przemieszcza sie od czasu do czasu. Probowalem chodzic po budynku, wychodzilem po za budynek i nic nie ma....dalsze drogi sa poblokowane....Cholera szlag mnie juz trafia z ta misja :evil:

Ktos wie co trzeba zrobic :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nadal sobie nie moge z tym poradzic. Czolgi potrafie zniszczyc ale jak jest atak piechoty to nie umiem do konca zostac przy zyciu. Na Veteran sie naprawde ciekawa ta gierka robi. Jak sobie z atakiem na poczatku nie moglem dac rady tak teraz nie moge sie obronic do czasu przybycia posilkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjalem moze nie do konca ladna taktyke na dom Pawlowa ale skuteczna.

Druga czesc misji (ta z odpieraniem ataku - IMO trudniejsza) przeszedlem przyczaiwszy sie w rogu i walilem do byle kogo kto podszedl. Po prostu ubezpieszylem sobie przez to zadek a z przodu wszyzstko pod kontrola.

Jedyny minus to, ze jak sie konczyl magazynek to akurat zawsze pelno kolesi wlazilo i odwalalem kite :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjalem moze nie do konca ladna taktyke na dom Pawlowa ale skuteczna.

Druga czesc misji (ta z odpieraniem ataku - IMO trudniejsza) przeszedlem przyczaiwszy sie w rogu i walilem do byle kogo kto podszedl. Po prostu ubezpieszylem sobie przez to zadek a z przodu wszyzstko pod kontrola.

Jedyny minus to, ze jak sie konczyl magazynek to akurat zawsze pelno kolesi wlazilo i odwalalem kite :/

He he, dopre, dopre :) Własnie skończyłem tą misję i niezła rzeźnia była :D Powiem szczerze, że zastosowałem podobną taktykę, ale dopiero pod koniec tej misji. Tak we mnie naparzali, że już sam nie wiedziałem gdzie się schować...

 

"Jedyny minus to, ze jak sie konczyl magazynek to akurat zawsze pelno kolesi wlazilo i odwalalem kite :/" - a tu się uśmiałem bo ze mną było podobnie. Zawsze jak kończył mi się magazynek, to Szkopy właziły hurtem i dostawałem w czachę :?

 

A co do samej gry - najlepsza gra umiejscowiona scenariuszem w czasach II wojny, w jaką do tej poty grałem. Gram u siebie z detalami na max+anizo x2 i jest po prostu płynnie. Jeszcze nie zdarzył się moment, w którym cokolwiek by przycinało. Grafika bajeczna, a efekty jeszcze bardziej. Tak należy robić gry !!! Liczyłem że będzie to kontynuacja MOH, ale jest o niebo lepiej. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jakos nie moge sie przekonac do trybu multi :/ Mapki to przerobki z singla co nie jest wada... Narazie malo gralem w multi i daltego... pozostaje sie przekonac. Acha jeszcze nie gralem w trybie Behind Enemy Lines i to drugie na literke "R".. Fajne to to jest? :D Nie moglem serverka znalezc :/

 

Szkoda ze nie ma podzialu na klasy tak jak jest to w rtcw. Z drugiej strony ta mapka w lesie we sniegu nawet fajo... trzeba na odleglosc walic i leb chowac...

 

Trzeba jeszcze pograc bo narazie mam za duze przyzwyczajenia z rtcw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po 6 dniach udało mi się skończyć tą grę. Gra troche przykrutka, może jakieś dodatki by się przydały. Misje są niektóre ciekawe, a niekture nudne. grafa na 10 (z gier które do tej pory odpalałem na moim kompie). muza na 9, ogólna grywalność na 8,5, klimacik na 10, multi na 4 (dużo lepszy jest darmowy ET ). Ogólnie gra naprawde mie się spodobałą. Najlepsza giera na rok 2003. Jeśli multo niepoprawią, i niedadzą szybko jakiś dodatków to gierka długo nieporzyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...