Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem właśnie i muszę powiedzieć, że ostatnie misje są najlepsze :D Podoba mi się to, że Panowie tak jak w przypadku MOH kierowali się (po części) scenariuszem filmu (w przypadku CoD filmu i serialu). "Wróg u bram" - z tego filmu brakowało mi pojednyku z jakimś snajperem i ogólnie strzelba snajperska Rosjan wymiata ;) Jak dla mnie za krótka - żeby przynajmniej tyle misji co Halo miała :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, ale sie swietnie ogladalo film na TVN "Szeregowiec Ryan"

Dopiero sie widzi jak dopracowali gre. Te bronie, odglosy, zgliszcza.

Gdy pierwszy raz widzialem ten film przez zagraniem w MOH i CoD nie docenilem ani filmu ani gier. Tzn. wszystko wbija w ziemie ale jednak teraz respect for All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, ale sie swietnie ogladalo film na TVN "Szeregowiec Ryan"

Dopiero sie widzi jak dopracowali gre. Te bronie, odglosy, zgliszcza.

Gdy pierwszy raz widzialem ten film przez zagraniem w MOH i CoD nie docenilem ani filmu ani gier. Tzn. wszystko wbija w ziemie ale jednak teraz respect for All.

Też wczoraj oglądałem :D

Zgadzam się z Tobą w 100% Ciekawe na podstawie jakiego filmu będą robić następną grę :wink: Oglądałem z moją girl i mówiłem jej jak poszczególne bronie się nazywają :D

 

Pozdrawiam :wink: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ale ta gra jest krótka  :cry:  

co nie zmienia faktu, że jest super

przejde jescze raz, teraz na najwyższym stopniu trudności...

 

a co do realizmu, to rzeczywiscie - prawie jak w ryanie

ten wracający słuch po po wybuchu...

ehhh

dokładnie :) szczególnie wypas była misja w WARSZAWIE :P

gra super (gra była super :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....A ja wam panowie powiem że porównując z MoH i Wolfem to CoD jest na 3 miejscu.W zasadzie jak dla mnie to oprócz strzelania we wszystko co się rusza to nie ma żadnych innych powiedzmy dodatkowych misji czy zadań ale to rzecz gustu...

 

A teraz mam pytanko jestem w mijsji że błąkam się na statku zostało mi jedynie zniszczyć jakiś ati-radar ale za .... nie moge go znaleźć ani nic:( może ktoś coś podpowie??

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest poprostu świetna. Najbardziej mi sie podobała misja w samochodzie - jedziesz i strzelasz w Niemców :D

 

Tylko mam 1 problem... nie działa mi multiplayer. Kiedy wchodze do gry pojawia się komunikat, że program wykonał nieprawidłową operacje i ble ble ble. Kiedy odpalam safe mode poprostu sie zawiesza. Czy ktoś może mi pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.. jednak narazie ET miazdzy ta gre w trybie MP.

Trzeba poczekac az wydadza PunkBustera dla COD :|

 

A nad singlem ktory ofkorz byl zajebisty jesli idze o COD nie ma co sie podniecac. Zabawa na pare godzinek a multi na kilka miechow. Jednak narazie COD jesli idzie o multi rozczarowuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...troche wiem o COD przeszłem ją 2 razy na wszystkich poziomach trudności:D w stalingradze na począdku sie niedostaje broni:( nie stety czeba grać bez broni:( ale puzniej sie zbiera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam głupie pytanie. czy u was też w tej grze jest takie kiepsko wykonane niebo ? pytam bo nie wiem czy z moimi sterami jest wszystko ok.

No i przez ciebie musiałem jeszcze raz instalować CoD - dzięki :wink:

U mnie z niebem jest wszystko O.K. - a tak przy okazji to zaobaczcie: jeżeli gra ma grywalność to nawet grafa nie jest zauważalna - ja też ja pierwszy raz ją przechodziłem nie zwracałem na nie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Instaluje call of Duty. Wszystko OK. Odpalam wszystko ok, intro itp. No i menu i tu problem. NIE MA ŻADNYCH NAPISÓW< ZAMIAST NICH SĄ PROSTOKĄTY. Coś podobnego jak w

gta3 w xp bez poprawki. Mam Winde xp Pro with sp1(na 98 to samo bylo). Konfig w tytule, dx 9.0b i najnowsze stery z nvidia.com. Help !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

kazik,mialem tak pare razy,ja sie ich pozbylem przeinstalowywujac gre i instalujac w inny katalog,masz poporstu crc error tylko ze w tej grze w czasie instalacji tego nie widac,probuj instalowac do sqtq,za ktoryms razem bedziesz mial dobra gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma savy z Call of Duty(misja rosyjska, gdzie trzeba bronić czteropiętrowego domu przed nacierającymi Niemcami) to chętnie skorzystam, bo cholerę nie mogę dać sobie rady ze szkopami. Jak znajdzie się życzliwy, to mój adres: miromat@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcz zolnierzu !!!!!!

 

wczoraj skonczylem gre na hardest i domu bronilem do ostatniej kropli krwi :)

 

musisz znalesc odpowiednie miejsce i z niego sie nie ruszac - sciagasz tych co wchodza i po krzyku ;)

 

pozatym proponuje dolaczyc do rozgrywek MP tweakowcow - jest tam dokladnie ta sama mapa i uwiez mi ze gra sie duuuuzo ciezej przeciwko ludziom niz botom na hardest.

 

wpadnij pocwicz to pavlowa smigniesz za 1 podejsciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma problemy z domem Pawlowa to niezlym sposobem jest (nie pamietam na któreym piętrze 1 lub 2-ugim) wyjscie z krótszego boku budynku wyjściem które znajduje sie na końcu korytarza i prowadzi na zewnątrz i kucnięcie na takiej wąskiej desce , tam mozna przeczekać nawałnicę ..z tej strony na dworzu wychodzić będą tylko żołnierze , czołgów nie będzię więc ich eliminacja nie bedzie przy pomocy snajperki stanowić problemu, o ile bedziemy tam siedziec spokojnie i nie wychodzic stamtąd to nikt ze środka budynku nie powinien do nas zajrzeć..ja grałem na wyzszym od normalnego stopniu trudnosci i ten sposób okazał sie bezproblemowy..ale to tylko jedne taki miejsce w grze w kttórej musiałem uzyć takiego "kamperskiego" sposobu walki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.pl TactOps :arrow: 217.153.115.38 - cala ekipa tweak'a tu gra jak ma wolna chwile ...

 

nasz tweak'owy server :arrow: stilon.homeip.net - gramy tylko miedzy soba ...

 

drugi server TactOps :arrow: 212.106.129.195

 

============

 

^R.I.P^ clan server :arrow: 195.117.97.36

 

|W| clan server :arrow: 217.113.229.72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w tym temacie, jak dlugo w przyblizeniu trzeba wykanczac niemcow az nadejdzie odsiecz? Jestem dobrze zakamuflowany na schodach na ostatnie pietro i sporo juz ich wybilem(kilkuset), ale konca nie widze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...