Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko w tym temacie, jak dlugo w przyblizeniu trzeba wykanczac niemcow az nadejdzie odsiecz? Jestem dobrze zakamuflowany na schodach na ostatnie pietro i sporo juz ich wybilem(kilkuset), ale konca nie widze:)

pozatym ze masz ich wybijac i przezyc o ile pamietam trzeba tez uzyc dzialka przeciw czolgom - czytaj objectives ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm kurde nie moge znalezsc tego dzialka zeby zniszczyc czolgi, na ktorym jest ono poziomie(pietrze) i mniej wiecej w ktorej czesci budynku (jak nachodze na objectives to nic nie znajduje)? Znajduje karabin maszynowy na parterze ale nim nie moge rozwalic nadjezdzajacego czolgu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem to dzialko ale nie jest ono po tej stronie budynku gdzie atakuje czolg, jest po drugiej. Obszedlem dokladnie wszystkie balkony i znalazlem tylko to 1 dzialko. Nadal nie moge zniszczyc tego czolgu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 działka i jedno jest na 2. piętrze, a jedno na 3. po drugiej stronie, o ile pamiętam. Wciśnij Tab i tam jest napisane z którego działa masz w danej chwili skorzystać.(jest tam coś np.:.......2th floor lub ....3th floor)

 

Pamiętam, że na hardzie to musiałem w tej misji co kilka sekund F5 wciskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki topik odgrzebalem dla mojego problemu, ktory jest taki oto:

 

Dostalem moje CoD razem z Neostrada na poczatku roku. Wszystko bylo cacy przez te pare miesiecy, jeszcze przedwczoraj sobie gralem w sieci. Dzis probuje do gry dolaczyc, a tu komunikat wyskakuje, ze mam zle CD key. Sprawdzam w opcjach - cos je wykasowalo, puste miejsca sa. Wpisuje ponownie moje oryginalne CD Key, a program potwierdza, ze moje CD wydaje sie wazne. Ale przy wchodzeniu do gry tak samo jak poprzednio sie kaszani.

 

Ktos ma jakas teorie?

 

Bardzo ladnie prosze o pomoc, to ostatnio moja ulubiona gierka :).

 

Od biedy kupie kolejna oryginalke... Ale wpierw wole powalczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem z grą jak w tytule

na karcie 9700Pro - bardzo częste zamrożenia ekranu i zwiechy

coś słyszałem o paczu pod ati naprawiającym stabilność gry

i po wgraniu go na najnowsze stery (podmienia mi część plików) dalej to samo

Nie pomagają nawet defautowe ustawienia - strasznie mnie to wkur...a

nie wiem co dalej oddać gierę do sklepu !!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze,mam to samo i chetnie bym sie dowiedzial gdzie lezy problem,dzieje sie tak bez wzgledu na sterowniki zainstalowane,a karta jest nie podkrecona(9700 np)Napewno nie jest wina to ze sprzet jes za slaby bo gra ta smiga na duzo slabszych kompach :?: :?: :?: Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty i zwich w multi. Co mam zrobić w singlu działa normalnie zero problemów to samo jak sam założę sam server, tez działa ale jak odpalę gre w multi wybiorę broń i zaczyna mnie respawnowac to gra zalicza zwicha. Giere już przeinstalowałem nic nie pomogło, zwichy mogą być spowodowane przez mod bo po wgraniu moda Merciless i kilku broni właśnie to mi się zaczęło robić. Nie wiem co dalej robić pls.

 

PS. mam patcha 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj moda i powinno byc ok. jesli nie to bedziesz musial zrobic reinstalke gry wiedz o tym ze tez to mialem w podobny calkiem sposob jak opisujesz.Mod ten jest w wersji demo o czym pewnie nie wiesz :D

zachciało mi sie efektów

mnóstwa krwi

a gram w tą gre od miesięcy po róznych serwach ,przeważnie włoskich

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juur>>>to nic nie dało, znalazłem problem musze grać na detalach jakie gra mi ustawi na początku :( po wgraniu gry. W tedy chodzi ok nie wiem czym jest to spowodowane, może musze reinstalke sterów zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

ostatnio ze znajomymi pocinamy sobie w COD na własnym serverze, i tu pojawia się problem, czasem gdy jest ponad 5-6 osób są straszne lagi. W pewnym momencie ping wszystkim skacze na 999. Gramy na serverze stawianym na neostradzie (stawiany jednorazowo, tylko dla znajomych). Czy to wina łącza czy może czegoś innego? czy da się temu jakoś zaradzić??

 

2.

Czy znajde gdzieś w polskim internecie opis wszystkich opcji multiplayera? chodzi mi np: o ustaienie aby ciała i broń zabitych znikałby, oraz opis wszystkich inych ustawień.

 

Czy są na FORUM osoby zorientowane w temacie, które mogłby mi wskazać gdzie szukać takich informacj, lub udzieliły odpowiedzi na powyższe pytania.

 

 

z góry dzięki za pomoc - Wujek_Dobra_Rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD1.

 

Neostrada na 6 osob to trochę mało do komfortowej gry...

 

Spróbuj tych wpisów do konsoli:

 

/cl_maxpackets

Description: Limits the number of packets your

connection sends to the server

Recommended values: LAN = 125, Cable/DSL = 100, ISDN = 60, 56K =

30

 

/rate

Description: Controls your connection's maximum bytes per second

Recommended values: LAN = 25000, Cable/DSL = 25000, ISDN = 6500, 56K =

5000

 

 

/snaps

Description: Calculates how many gameworld updates you receive from

the server

Recommended values: LAN = 40, Cable/DSL = 40, ISDN = 40, 56K = 20

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Witam

 

Po uruchomieniu gry Call of Duty pojawia mi się komunikat, że nie mam pliku default.cfg.

Z tego co wiem to jest on zawarty w którymś pliku .pak. Na forach dyskusyjnych pisze się o tym by przeinstalować sterowniki do karty graficznej lub po prostu zmienić ścieżkę instalacyjną, zrobiłem to, ale dalej kicha

 

Zainstalowałem nawet patche 1.3 i 1.4, ale dalej kicha.

Zedytowałem pliki pak i są tam pliki cfg, ale ani śladu po pliku default.cfg

 

Może mi go ktoś podrzucić lub podpowiedzieć jak sobie poradzić z tym błędem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

utworzyłem, ale pojawia się fatal error :(

 

śmiechu warte, żeby na oryginale nie chodziło to już powyżej krytyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, wywal sterowniki od grafy, zainstaluj najnowsze + dx 9.0b, pozniej jak niebedzie hulac, odinstaluj gre, i zainstaluj jeszcze raz, pamietaj ze po kazdej operacji, najlepiej restartnij system, jak to niepomoze, to moga byc 2 mozliwosci:

1: kopia gry jest jakas padnieta, sprobuj znalesc jakas inna, i zainstaluj.

2: System juz ci sie kaszani, przydalby sie reinstall

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam ze szukalem ale jak przerzucam na druga strone napisane mam "

Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów"

Otoz jak chce sobie pograc w ta gre to po czasie sciemia mi sie gra, musze wejsc do options graphics i tam rozjasnic, tylko problem w tym ze po jakies minucie nadal sie sciemia :/

Macie jakies pomysly? Konfig kompa tak jak w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ najnowsze Caty z pewnoscia nie zaszkodza. Call of Duty masz juz kilka ladnych miesiecy, a panowie z ATi ciagle cos tam kombinuja (choc u mnie dzialalo wszystko sisi juz od cat.4.0 ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP!

Apropos Call of Duty, mam oryginal i wszystko smiga cacy (single, multi), ale jak zainstalowalem patcha 1.4 to mi gra nie odpala na "Single Player"! Wnerwia mnie to, bo w koncu mam oryginal, a tu mi ciagle wyskakuje komunikat ze mam mu zapodac wlasciwy cd. Czy ten patch jest tylko do multi i kosztem sinleplayera??? Wie ktos o co tutaj chodzi, bo jestm nowy jesli chodzi o Call of Duty.

Dziki za wszelka pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostsatni porzyczyłem od kumpla Call of duty i zacząłem grac przez neta. Na poczatku wszystko ok. Ale gdy doszło do zamiany mapy na serwerez najpeirw ładaowało się z 5 minut a potem pojawiał się komunikat że połączenie został zerwane. Mam pentium 4 1,6 ghz, grafe geforce 2 mmx400 64mb, 128ram, windowsa xp, a neta mam z sieci lkoalnej o przepustowości do 10mb/s. Jeśli ktoś wie co może być przyczyną tego zjawiska prosze o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to jak już grasz. Ja myślałem ze to jak sie łączysz. No to powody mogą być takie:

1) Masz za duży ping

2) Dostajesz kicka z powodu tk

3) Jesteś za cienki (no offence)

4) Zduplikowany cd-key

 

Podaj mi na jakim serwerze tak masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze może być coś z siecią nietak, jeśli jest duża, to całkiem możliwe że "po drodze" coś nawala, jeszcze może być tak że wiesza sie gra i gościu timeouta dostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...