Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

ja również mam klopot...

punkbuster!

więc ładując się na serw- gdzies tam w czasie ładowania:

PunkBuster reports PB serwer running old version c1.085

PunkBuster: current cvar violations

PunkBuster: received master security informations

nawet czsaem zagram... 10 sekund ;/

kończy się wywaleniem: kicked for non-standard charakters and all pb restriction on this server

jezeli chodzi o update- zrobiony: pb_var- (v1.092 | a1336)enabled

umiałby ktoś mi pomuc?

może komuś by pomogło http://forums.vs-uk.net/topic.asp?TOPIC_ID=12803 bo ja tam się nie mogłem doczytać ;/

dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery, które mają włączonego punkbustera, czasem właśnie czepiają się o numer wersji... niby ten progs ma się update`ować automatycznie,ale nie zawsze tak jest (np. u mnie :) ).

Sprawa jest prosta-> musisz ściągnać z tego linka: http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-cod.php dwa pliki. Pierwszy (nie wiem do końca czy koniecznie trzeba go mieć) to PunkBuster (CoD) Security Files For Players i wrzuca się go do katalogu pb. Drugi plik: PunkBuster (CoD) Player Client Files i nazwa pliku PB Client v1.092 for Win32 Filename (nie w wersji A) wrzucasz do pbhtm

 

No i w ten sposób nie będziesz miał już kicjków za punkbustera :)

 

ps. Mój pierwszy post, więc witam wszystkich forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, panowie

jonathan- niby dobrze pisze... ale ja to robiłem kilka ładnych razy;] nawwet gr4e kilka razy instalowałem ;/

nic nie pomogło, "inadequate O/S (coś tam)" tu chodzi o uprawnienia do kompa

mi dopiero pomogło PRZY POMOCY DON'a w:

"Control Panel => Administrative Tools => Local Security Policy"

musicie sobie ustawić następuje pozycje:

"Debug Programs

Load and unload device drivers

Manage auditing and security log

Modify Firmware environment values

Profile Single Process"

na konto, na którym obecnie jesteście... i to by było wszytsko

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że się wwalam ze swoim problemem ale nie chciałbym zaśmiecać forum nowym topiciem jeżeli jest to jakiś banał.

Otóż kiedyś bez problemy grałem w CallOfDuty ale potrzebowałem miejsca na dysku i go odinstalowałem ostatnio po zainstalowaniu nie mogę włączyć ani single ani multi. Mam taki komunikat:

"17 sound file(s) are missing or in a bad format"

Wiecie co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z cod. Wiec generalnie gra mi nie działa, tzn, wchodze na singielplayer sa filmiki poczatkowe, pozniej menu i tu zaczyna sie problem, menu jest cale szare tylko sa napisy new game save load itp. gdy chce rozpoczac nowa gre i wciskam new game i ktorys z poziomow trudnosci, nic sie nie dziej. W multiplayerze łacze sie z serverem i wyskakuje błąd - couldn't load player animation script mp/playeranim.script.

mam direkta 9.b tego z cod jak sie wgrywa gre, strowniki juz 3 rozne probowalem 45.23, 53.03 i 56.72, mam karte graficzna gf4 ti winfast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze masz winXP.

Zaktualizuj bo moze cosik nie tak podobnie jak byly problemy z GTA.

W sumie to silnik q3 wiec najmniej problemowy silnik graficzny na swiecie ale nie zaszkodzi update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze wpisuje sie na ten topic ale zauwazywszy ze nazywa sie "Problem z call of duty - pomocy!" postanowilem wpisac tutaj swoj problem. W necie znalazlem dodatkowe 2 mapy do sciagniecia (do sinlge playera) na stronie http://cod.filefront.com/sort.files?cat=4113&ref=3165 lecz nieumiem ich wlonczyc niewiem jak .POMÓŻCIE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otoz co jakis czas, w momentach gdy komp dostaje niespodziewanie cos do przerobienia, np pojawienie sie duzej ilosci szkopow itd Kał of Druty mi sie wiesza.

Komp przestaje reagowac i musze dac restarta. Prubowalem troche odkrecic proca (z 210x10 na 205x9,5) ale dalej nie pomoglo, obnizylem taktowanie na core i na memach na grafie i tez lipa.

Mial ktos cos podobnego?? Jak to rozwiazaliscie??

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Ja grałem w Call Of Duty na tym co w podpisie i się nie cieło a o zawieszce niebyło mowy. Fakt na pewnie na mniejszych datalach ale zawsze... jak ci się człowieku tnie to:

ZMNIEJSZ DETALE

...to zawsze działa... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiec wg mnie wcale to nie jest wina kreconego kompa.

Ja mam to samo na nie kreconym kompie. Gra mi chodzi chodzi i chodzi az w pewnym momencie sie zwiesi i nic nie dziala z klawiatury tylko niezbedny jest hardware'owy reset. A najlepsze jest to, ze zwiesza sie niby tylko grafa, bo dzwiek dalej idzie i nie zapetla sie, tylko idzie normalne, np. w pierwszej misji slychac cykanie swierszczy, czy odglosy strzalow.

Sciagnalem sobie of koz patcha ostatniego ale nic nie dalo.

Wspomne jeszcze o tym, ze jak uruchomilem gre w trybie safe mode to jest to samo.

VPU recover zawsze wylaczam po instalacji sterownikow, takze i teraz jest wylaczony. Macie moze jakas idee? Bo mam zamiar zapodac mojemu formata........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic wam format nie da.. niestety... Na innym forum czytałem że to wina za słabego zasilacza, ale to raczej nie jest to.. Poprostu radki nie współgrają dobrze z tą grą... A vpu recover powinien być włączony żeby w to grać :P

Ja zrobiłęm tak: włączyłem spowrotem vpu i jak gram i mi się zatnie, to przestaje na chwile machać myszką i po jakichś 10 sec gra spowrotem działczy :D troche to śmiesznie wykombinowałem, ale przynajmnie moge conieco pociupać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sporo w COD ostatnio i denerwuje mnie jeden mały problem:

Na niektórych, nie wszystkich (może tak z 30%) mapach tekstury są jakieś takie chropowate. Wygląda to tak, jakby dalej od miejsca, w którym stoję na podłożu i obiektach widać było pixele. Dzieje się to szczególnie na mapie harbor i na niektórych dodatkowych. Na niektórych mapkach pomaga przeładowanie mapki, ale na kilku nie. Zauważyłem też, że kiedy widać te pixele gra chodzi sporo wolniej. Nie wiem już co to może być. Patrzyłem na różnych Catach, ale zawsze jest tak samo. Miał ktoś tak? Jest na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nieda.

Mozna grac na serwie mojego brata 217.153.115.37:28960

Ale i tak proponuje kupic orginala zajebista gra (ja gram w AA :P)

Ale Call of Duty wymiata.

Jesli chcesz wiecej info moje gg 1202944 o ile mnie zastaniesz :P(jakbym wiecej napisal boje sie czy bym nie zlamal regulaminu )

Pozdro all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem XP Service Pack 2 i Call of Duty nie kce wystartować , ,pojawia się jakiś błąd ze sterami OpenGl . czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i czy jest możliwość uruchomienia CoD bez deeinstalacji SP ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem XP Service Pack 2 i Call of Duty nie kce wystartować , ,pojawia się jakiś błąd ze sterami OpenGl . czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i czy jest możliwość uruchomienia CoD bez deeinstalacji SP ???

Zainstaluj ponownie sterowniki do grafiki. U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chce sobie zakupic call of duty gierka jest poprostu zarabista i zamierzam kupic oryginal na allegro, ale jezeli byla otworzona to znaczy ze keya juz ktos urzywał, wiec moje pytanie brzmi czy bede mogl normalnie sobie grac na oryginalnym kodzi?? czy nie bedzie pisalo cd key in use :) ? na jakiej zasadzie to działa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...