Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj tutaj - http://callofduty.filefront.com/

 

ps. po co chcesz ze starego dobrego cod robic badziew jakim jest cod2 (mam na mysli to odradzajace sie zycie... ) ?

Z ciekawości:) Chciałem zobaczyć jak się gra bez apteczkek:) Dzięki wielkie za linka może coś znajdę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po formatowaniu dysku nie instalujesz zadnych innych aplikacji, ale najpierw instalujesz wszystkie sterowniki z plyty od plyty glownej (mobo), a nastepnie karty graficznej i dopiero potem od gry...

 

Najprawdopodobniej nie zainstalowales sterownikow od glownej, albo od samej dzwiekowej takze nie ma co sie dziwic, ze gra nie chce zadzialac. W codzie jest tak, ze czy nie masz najnowszych sterow od graficznej czy tez od dziwekowej to gr nie odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CoD tzn. po zmianie karty na nvidie (mialem radeona 9500~@pro) nie moge wymusic 85hz w CoD ... Robilem to we wlasciwosciach "pulpitu" - zakladka 7600GS - Detonatory mam 91,47. Chcialbym to jakos w stystemie zrobic bez zbednych programow... W sumie narazie mam problem tylko z CoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś grał w COD na monitorze panoramicznym, a najlepiej 22"?

Chciałbym zobaczyć fotki jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żę to nie dziala na multiplayerze lub słyszalem, że wywala za niby "HAX-owanie".

No niby screeny sa z singla, ale az niemozliwe, zeby panorama nie dzialala w multi, to az sie wydaje smieszne :D :). Albo moze jes to mozliwe, bo w konu gra jest z 2003 :). A Panoramy weszly rok temu :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Zrobilem cfg serwerka, tylko snipy. Mam jednak problem. Co wpisac, zeby dla lugerow i innych pistoli bylo 0 nabojow? Denerwuja mnie ludzie, ktorze strzelaja pistoletami ;) Albo moze cos, co wywala automatycznie takie osoby. Jesli gszie byla na to odpowiedz to z gory przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Zrobilem cfg serwerka, tylko snipy. Mam jednak problem. Co wpisac, zeby dla lugerow i innych pistoli bylo 0 nabojow? Denerwuja mnie ludzie, ktorze strzelaja pistoletami ;) Albo moze cos, co wywala automatycznie takie osoby. Jesli gszie byla na to odpowiedz to z gory przepraszam.

Hm, akurat na to komendy nie znam, ale moze chcesz same rifle? Znam komende dla rcon'a

Ale serwer nie bedzie tego mial zawsze... Tylko w momencie, kiedy ktos bedzie sterowal consol'a.

 

/rcon set pam_mode twl_rifles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreszcie nowy sprzęt i jestem powiem szczerze rozczarowany.

 

Konfig (wszystko bez oc):

E4300

8800GTS 320MB

2x1GB RAM

Gigabyte i650SLI-DS4

 

Mam teraz jakioś od 140-350 FPS (skacze strasznie).

Na 7300GT, E6300, 2x512RAM było MINIMALNIE gorzej.

Niektórzy mi pokazują, że na 8800GTX i E6600 mają ok 1000 FPS, więc się trochę dziwię.

Wszystkie sterowniki najnowsze poinstalowane.

 

Jakie Macie wyniki na podobnych sprzętach??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale chodzi o średnią, a raczej że jest bardzo mała.

Teraz nawet jeszcze jakieś przycinki są malutkie co jakiś czas ( to nie zależy od sieci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne, te malutkie przycinki, wiem co mówię, bo dość długo grałem niegdyś w Cod'a i przycinki malutkie były przy zadymach, bądź chrupało co jakiś czas z niewiadomych przyczyn.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne, te malutkie przycinki, wiem co mówię, bo dość długo grałem niegdyś w Cod'a i przycinki malutkie były przy zadymach, bądź chrupało co jakiś czas z niewiadomych przyczyn.

Ja po zmianie sprzeta tez zauwazylem ze co jakies 3 sek mi przycinki robi, myslalem ze net, ale dup.a firewall skutecznie blokowal porty, etc, co do fpsow, hmmm tez bylam zawiedziony ze mm tak malo... 400 fpsow, co to jest ;/, jak na taka grafe. Mam zablokowane 333 fpsy i wtedy jest w miare plynna gra, takze dobrym rozwiazaniem, to blokada na 333,

 

/com_maxfps 333

 

ale z tym, ze 1000, czy 2000 fpsow ludzie mieli, no to wiem, tez to widzialem i szok, jakis cfg, i juz sie to ma, ale po co? Jak monit i tak nie wyswietla wiecej niz 90 fpsow :), takze niby mamy 333, ale tak naprawde 90 :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@st1ch

Komendy w COD znam :D.

Tak jak właśnie Mówisz, przycinki są co ok 3 sek.

Mam firewalla od windy wyłączyć tylko?

blokady na 333 fps też mi się nie opłaca, bo prawie nigdy tyle nie osiągam ( nawet 125 FPS nie jest do końca stałe).

Na moim LCD nie widać więcej niż 60 FPS (takie odświeżanie), ale tu nie o to chodzi, tylko o łatwiejsze zabijanie przeciwników, wyższe skakanie itp. (sam Wiesz o co chodzi :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To strasznie malo masz fps jak na taki sprzet :< moze cos z cfg albo sterownikami. Ja na A64 3500 i Gf7900 mialem max 700 fpsow i na swiezym systemie fps oscylowal w granicach 270-333 nawet w 'zadymach' wiec masz jakis dziwny problem :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mówicie , bo nie mogę tego pojąć :)?

PRzecież w Cod nie ma różnicy , czy gra się w 60fps , czy 300fps, przecież i tak będzie super płynnie.

Ma roznice :P CoD jest oparty na zmodyfikowanym enginie Quake 3. Wiec ustawienie np. stalych 125 fpsow daje możliwość wyższych skoków, broń szybciej strzela. Do niektórych jumpów jesy wymagane 125 fpsow lub 333 stale wbrew pozorom fpsy w CoDzie sie bardzo liczą i.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak karty serii 8xxx są mniej przystosowane do starszych gier.

Sam zauważyłem, że na 7300GT ma sie podobnie fps, więc rodzina 7xxx jest lepsza.

Później zainstaluję coś nowszego, czyli CoD2 i zobaczyę czy są różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala :( Sa rifle i pistole . :(

No tak sa rifle i pistole, ale zauwaz, ze pistole maja 0 naboi :>.

 

Może jednak karty serii 8xxx są mniej przystosowane do starszych gier.

Sam zauważyłem, że na 7300GT ma sie podobnie fps, więc rodzina 7xxx jest lepsza.

Później zainstaluję coś nowszego, czyli CoD2 i zobaczyę czy są różnice.

Hm, co do Twojego problemu, zauwaz, ze gdy dasz blokade 125 fps'ow, wtedy masz jakies 80-100, ale jak dasz blokade 333, to masz 250-300, bo ja tak mama, ale pograj jakies 30 minut na 333, i bedzie stale 333 :). Wiem ze swojego doswiadczenia, ze tak sie wlasnie, dzieje, takze warto sprobowac, a napewno sie oplaci :>.

 

Pzdr.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW kto przyszmaci w Cod'a? Gdzie gracie? Może jakaś rundka? Pisać na gg (w profilu podane) ;).

Ja grywam w cod1 codziennie, od ponad 3 lat :). Gram tylko i wylacznie z moim klanem na serwie privie, pcw / cb :). Na pubach nie gralem od ponad roku :>.

 

Jak chcesz zagadaj do mnie na gg, mozemy jak chcesz pyknac 1 on 1 :).

 

 

W cod2 takze, ale zadko kiedy - nie mam z kim pykac :roll:.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis mix ludzi z purepc :D Serwer mam TS tez tylko piszcie na GG ktore jest w profilu i sobie zagramy ;p

 

St1ch jaki klanik ? :P W sume to puby smierdza :P gram czasem ale to nie to samo co adrenalinka podczas cb ;p chociaz ja low :<

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra st1ch tak jak Mówisz może będzie.

Zostawiam już temat FPS-ów.

Wkurzają mnie jednak jeszcze te przycinki co jakiś czas.

Niby mało widoczne, ale w najważniejszych momentach przegrywasz walkę z przeciwkiniem 1 on 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób defragmentację, u mnie tych przycinek nie ma co 3 sek, występują tylko w niektórych momentach, pokombinuj, spróbuj całkowicie firewalla wyłączyć, zostaw tego systemowego.

 

U mnie też skacze i fps mam różne od 140 - 333 xD. Nawet widziałem 50 :lol2:. Także tymi skokami imho się lepiej nie przejmować, olać je i grać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mówicie , bo nie mogę tego pojąć :)?

PRzecież w Cod nie ma różnicy , czy gra się w 60fps , czy 300fps, przecież i tak będzie super płynnie.

wez do reki BAR, ustaw com_maxfps na 60 i staraj sie strzelac w 1 punkt, potem ustaw com_maxfps na 125/200/333 i zrob to samo, dziekuje :)

 

Wkurzają mnie jednak jeszcze te przycinki co jakiś czas.

Niby mało widoczne, ale w najważniejszych momentach przegrywasz walkę z przeciwkiniem 1 on 1.

jest to tylko i wylacznie wina Twojego lacza, taki engine, ze ping ma OGROMNE znaczenie na ilosc i stabilnosc fps

 

btw wylaczcie synchronizacje w opcjach gry/sterach to bedziecie miec wiecej niz te 60/91 fps

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...