Skocz do zawartości
Electron

Jak mozna wybielic sobie zęby???

Rekomendowane odpowiedzi

"Po nałożeniu substancja wybielająca przylega do zębów i działa wewnątrz szkliwa, usuwając jego niepożądane zabarwienie."

---

Z tymi srodkami wybielajacymi to jest tak, ze dzialaja na zasadzie uszkodzenia szkliwa, wiec taka zabawe polecam tylko pod kontrola lekarza stomatologa :)

Pamietaj tez, ze nie nalezy mylic wybielania z usuwaniem z zebow syfu. Wybielanie polega na zmianie naturalnego koloru :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niooo

 

ja tam polecam pojsc do stomatologa....

 

tam gdzie chodze jakies czas temu wstawili takie cus do wybielania, 300 pln chyba i zabki zaleznie od tego jakie sie ma przed zabiegiem ida o kilka odcieni.....

naprawde toto dziala i POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up ^

 

A co sadzicie o szczoteczkach elektrycznych zastanawiam sie nad jedna z tych dwoch :

Philips sensiflex 1507 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77804204

oral b tx 900 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77316767

 

Co o tymsadzicie ?? uzywa ktos ? ktora jest lepsza ta philipsa ma 15000 ruchow , a oral tylko 7000 ale coto daje to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym gatunku filmów płeć piękna łyka dużo białka i też ma białe zęby :)

Ostatnio w TV Markecie jest coś o wybielaniu zębów.

Nie lepiej przesmarować białą farbą zęby ??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu juz nie chodzi o wybielanie , tylko o skutecznosc takiej szczoteczki( czyli .... o wybielanie ) hehe ale nie w magiczny sposob bialej farby tylko faktyczne usuwanie przebarwien i plytki nazebnej.

 

a co do lykania na biale zeby to pewnie chodzi ci o reklamy corega tabs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hahaha widzialem te reklame tej maszynki do wybielania w mango ;pppppppp przeciez widac ze sie naklada jakas farbe na zeby i sie tym urzadzeniem ja utwardza... omg zal mi tych co to kupili. Ale ogolnie reklama jest pr0, szczegolnie jak ten koles sie usmiecha takimi zoltymi zebami i gosciowa sie od niego odwraca, a w tle cos w stylu: nigdy wiecej takich sytuacji!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...