Skocz do zawartości
BLANTMEN

Czy przykleić nowy temat o miłości ???

Przykleic ???  

  1. 1. Przykleic ???

    • Tak
      19
    • Nie
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi dniami zauważyłem, że mnożą się tematy, o kłopotach sercowych. Może by tak przykleić jeden do wszystkiego ??? Niezaśmiecałoby się już forum ciągle tymi samymi pytaniami - byłby jeden temat od tego :)

 

Btw - za niedługo forum zostanie oblężone przez kobiety i zmieni kolorki na różowe :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na tak, ale teraz tego żałuje, jest tyle innych board'ów o tej tematyce. Jak na Tweak'u pojawi się raz na miesiąc taki topic to nic się nie stanie, ale żeby od razu go przyklejać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na tak, ale teraz tego żałuje, jest tyle innych board'ów o tej tematyce. Jak na Tweak'u pojawi się raz na miesiąc taki topic to nic się nie stanie, ale żeby od razu go przyklejać :/

popiram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jezeli swieta inkwizycja sie temu sprzeciwia to chyba temat zamkniety :P. And even if the survey will say something else, brothers Inquisitors have a natural gift to twist one's (now that's VERY british :twisted: ) words. We dont stand a chance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj, do takich spraw są inne Fora dyskusyjne....

 

zreszta tam napewno lepiej pomoga na takie tematy...

Czytales kiedys forum bravo.pl ? ja czasem, jak nic nie bylo na fun.from.hell to tam zagladalem ;P

mi niechodzi oto zeby nasmeiwac sie z czyis problemow - ale prawdziwych problemow, tylko oto ze to jest forum komputerowe, osla laczka jest do robienia sobie jaj wiec jak ktos pisze na tematy w stulu klopoty z dziewczyną, to si eneidziwie ze sporo osob sie nabija itp....

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie zawsze takie problemy byly i beda tylko do rozwiazania ewentualnie za radami ludzi kotrych znam z reala i takie pytanie sie w zasadzie nieznajomych ludzi z netu. heh conajmniej dziwne, to nie sa sprawy na internet. zreszta ogolnie sporo ludzi traktuje to w ten sam sposob i dlatego takie bravo czy nawet te topiki tutaj sa dosc humorystyczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj, do takich spraw są inne Fora dyskusyjne....

 

zreszta tam napewno lepiej pomoga na takie tematy...

Czytales kiedys forum bravo.pl ? ja czasem, jak nic nie bylo na fun.from.hell to tam zagladalem ;P

mi niechodzi oto zeby nasmeiwac sie z czyis problemow - ale prawdziwych problemow, tylko oto ze to jest forum komputerowe, osla laczka jest do robienia sobie jaj wiec jak ktos pisze na tematy w stulu klopoty z dziewczyną, to si eneidziwie ze sporo osob sie nabija itp....

 

Pozdro

Specjalnie dla ciebie RS cytacik:

Osla laczka:

" Tutaj jest miejsce na wszelkie off-topiki i inne dyskusje nie związane z tematyką tweak.pl. "

podkreslenia moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooooooo beeeeez przesady!! jeszcze by tego brakowało ..

przykleił by ktos jeden "taki" topic to potem by poleciały jeszcze głupsze topici

pozatym juz jest tyle tematow przyklejonych wiec co za duzo to nie zdrowo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi dniami zauważyłem, że mnożą się tematy, o kłopotach sercowych. Może by tak przykleić jeden do wszystkiego ??? Niezaśmiecałoby się już forum ciągle tymi samymi pytaniami - byłby jeden temat od tego  :)

Zawsze zastanawiała mnie liczba mnoga w Twoim nicku -- teraz już wiem, o co biega. Jedna osoba nie byłaby w stanie generować bzdur z takim naturalnym wdziękiem :x

 

Tego typu topiki to chwilowa moda, ja załyłem jeden i zaraz posypały się kolejne.

Aleś sobie schlebił :lol:

Nie ma to jak odrobina megalomanii połączona z nieco większymi brakami w innych dziedzinach, polewam z tego tekstu już od pół godziny 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w z tego forum robicie , takie tematy powinny byc usuwane , moze jeszcze zaglozujecie na dzial pan pozna pania , BLANTMEN

twoja liczpa postow(debilnych) wciaz rosnie , tematy tego typu i np:odchodze

to chyba nie blantmen taki topik zakladal

cos Ci sie chyba pomylilo i to ostro

Co ty wiesz o tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że 3 dni temu sie zarejestrował nie musi mieć nic wspólnego z tym, że nie zna forum - mógł czytać długo przed rejestracją przecież :roll:

Ale jednak widać po tym co pisze, że mało o tym forum wie - IMHO

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...