Skocz do zawartości
Pawelos

SB Live 1024 i XP?

Rekomendowane odpowiedzi

O co chosty moze ktos wie: nie moge odpalic Surround mixera jak nacisne Swieta trojce to w zakladce Procesy pisze ze procek jest obciazony w 95% przez ten mixer o co chodzi raz dziala a potem nie dziala :(?

 

Ps. juz robilem tego typu jak: ponowna instalacja sterow, update itp. <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem SB 1024 z ME i XP - na ME chodził bezbłędie a na XP nie wydawał

nawet dzwięków systemowych, ściągnąłem wszystko co się dało z Creative

i dalej nic. Wymieniłem kartę na SB 5.1 i owszem dżwięk jest nezły ale

miksera dalej nie instaluje. NIestety XP jest zbyt mało kompatybilnym systemem i wiele podzespołów i programów ma z nim problemy na razie

się z tym pogodziłem i pracuję na ME a XP traktuję bardziej jako poligon doświadczalny.

 

pozdrowienia

Celawak. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie... SB Live! i Win XP to nie najlepsze polaczenie. Sam mam (mialem) problemy. Win2000 rules

mnie już podczas czysteej instalacji xp wywaliło ekran z textem że stery które chce zainstalowac do live / a żeby bylo ciekawe to były te które winxp ma już w sobie czyli WDM/ a dokładniej które chce system zaistalowac / nie ja bo winda sama je wybrala a później mówiła że są be :)/ są niekompatybilne z xp :) i niebezpieczne :)

ale oczywiście chodzą do dziś

a co do sterów creativa to tych ostatnich nie testowałem ale wszystkie co były wcześniej to nadawały się tylko do ..... :) więc czekam na stabilne niezależne działajac na tych co były w windzie

 

ps dobrze ze w linuxie nie mam takich problemów z live bo ALSA dobrze dziala

ps2 :) a ja tam lubię xp bo to jakaś miła odmiana po ascetycznym NT4

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...